Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

Resetowanie ustawień fabrycznych bo format karty nic nie da, profil bowiem zapisuje się w konsoli. 
A "save"y z gier możesz przed sformatowaniem karty wrzucić w chmurę -> Menadżer zawartości.

A konto ciągle jest oczywiście.

Edytowane przez Zdunek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To jak to wkońcu wygląda jak mam jedna karte pamięci do PSV i chce mieć dwa konta ( w mieszkaniu są 3 osoby z PSN ), wyjasni ktos jak to dokladnie zrobic? 

Wyczytałem coś takiego, ale nie rozumiem co to mi daje, chciałbym po prostu miec dwa konta na jednej konsoli tak jak mam na ps4, czy raczej nie da się tego zrobić bez formatowania i cofania do ustawien fabrycznych?


http://www.instalki.pl/aktualnosci/internet/12805-ps-vita-otrzymala-aktywacje-do-trzech-kont-na-jednej-konsoli-zestaw-z-ps4-zapowiedziany.html

 

Odnośnik do komentarza

Siema,

 

Słuchajcie mam problem z specjalnymi opcjami gier z psp odpalanych na vicie. Chciałem sobie w MGS: PW odpalić drugi analog ale ile bym tego palca nie trzymał na ekranie opcja ta w ogóle się nie pojawia ( w domyśle mogę tak trzymać, aż bateria padnie ). Jeśli chodzi o inne aspekty ekranu dotykowego to działa jak marzenie, tylko z tymi grami z psp coś nie halo.

 

Spotkał się ktoś z was z podobnym problemem, bo na sieci za wiele tego nie znalazłem :confused:

Edytowane przez Mammoth_Rage
Odnośnik do komentarza

przytrzymaj dlugo przycisk "ps" i d\ci sie wyswietli menu - tam gdzie sie rozjasnia ekran, reguluje muzyke, wlacza/wylacza wifi, tryb samolotowy itp i tam powinienes miec tez zakladke do wejscia do opcji emulatora psp, oczywiscie rob to juz w trakcie grania w jakas gre z psp

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poważnie zastanawiam się nad Vitą jako uzupełnieniem PS4 na którym nie zawsze mogę grać kiedy chcę i mam czas niestety. Chcę nową. Jaką wersję polecacie i na co zwrócić uwagę. Może znacie jakieś dobre promo zy oferty. Mam plusa, w domu wifi i zakładam też granie online ale to nie prio. Interesują mnie dobre gry action-andv. indory również. Wymieńcie prosze po 3 najlepsze waszym zdaniem na start tytuły a ja sobie je obczaje. Z góry dzięki :-)

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Jakoś w najbliższym czasie w Europie ma być Vita Slim, z troszkę gorszym ekranem - LCD zamiast OLED, więc polecam wersję pierwotną. (chyba, że wolisz lżejszą i troszkę bardziej komfortową)

Wersja wifi styknie, 3G to taki dodatek, trochę zbędny jeśli masz chociaż średniej klasy telefon. 3G w sumie nadaje się jedynie do map.

A tytuły na start to:

Killzone: Najemnik - miazga graficzna, multi kozackie, singiel całkiem dobry

Uncharted - wiadomo, mniejszy brat

i może LittleBigPlanet Vita - przez wielu uważana za najlepszą odsłonę serii.

Indor ode mnie to:

OlliOlli - Tony Hawk w 2d, bardzo wciąga jeśli lubisz trzaskać combosy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Gry tez maja z amerykanskiej dystrybucji ale ceny za to spoko i w wiekszosci np. interesujacych mnie rpgow to nie ma znaczenia bo i tak dlc nie ma.

Co do konsoli to cena spoko o ile interesuje cie skopany jak na te konsolke ja bym jednak poszukal jakiegos bundle z killzone albo inna gra w podobnej cenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...