Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tylko zastanawia, czemu ten emu, nie polepsza gier dodając antyaliasing, bumpmapping i pixel shadery, jak robi to np. epsxe na pc. Przecie nie siedzą tam scalaki psxa. Na ps3 to samo, na wielkim tv, gry wyglądają jak kupa.

 

Bo Panowie z Sony to ogólnie dupy w kwestii emulacji starszych sprzętów. Lecą po najmniejszej linii oporu, byle by działało i nic ponadto. To samo jest z emu PSP na Vicie. Jakość grafiki jest zwyczajnie podła i nawet filtrowanie specjalnie nie pomaga. Wstyd żeby gry z PSP lepiej wyglądały na moim smartfonie przy użyciu open source'owego emulatiora niż na oficjalnym emu na Vicie... :confused:

Edytowane przez lechu
Odnośnik do komentarza

Witam. Dziś zakupiłem Vite, i ku wielkiej uciesze trapią mnie dwa problemy. Pierwszy to AVLS. Za każdym razem jak wyłączam konsole, po wcześniejszym odhaczeniu w opcjach, włącza się z powrotem. Jak to wyłączyć na stałe? I drugi problem jest taki że nie wyświetla mi wszystkich znajomych, tzn. pokazuje komunikaty że pojawili się w psn, ale nie ma ich na liście. Ktoś ma pojęcie o co może z tym może chodzić?

 

PS. konsolka jest za(pipi)ista :D

Odnośnik do komentarza

Tak, soft mam najnowszy. Doczytałem się że konsole z rtv euro agd są z rynku szwabskiego, a oni tam mocno dyrektyw unijnych pilnują, stąd ta niemożność wyłączenia na stałe AVLS. Być może za którymś aptejdem będzie to możliwe. Swoją drogą strasznie nachalne zaczyna się robić te dbanie o moje zdrowie.

Masz prawdopodobnie nową konsolę, albo sprzęt jeszcze z tego roku.

Takie zabezpieczenie jest na Vitach kupionych w Saturnie, MM i RTV Euro Agd.

Prawdopodobnie zaopatrują się w sprzęt Sony z rynku Zachodniego na którym faktycznie dyrektywy robią swoje.

Nie można tego zmienić na dzień dzisiejszy i Sony nie wypuszcza żadnego patcha.

 

A problem ze znajomymi ma każdy. Niestety PSN jest niestabilny. Ew. drugim problem może być źle skonfigurowana sieć(zaleca się NAT2, otwarte porty /dostosowanie UnPn).

Odnośnik do komentarza

hahaha jak ci mam powiedziec czy sie oplaca jak nie wiesz czy to model wifi czy 3g i czy ma memorke i o jakiej pojemnosci? rownie dobrze wg twojego opisu to moze byc gola vita wifi bez memorki, a rownie dobrze 3g z 32gb kartą.

 

Ale uścislajac - doplacac do 3g sie nie oplaca bo 3g wykorzystuje tylko near i przegladarka internetowa, w multi przez 3g nie pograsz. Karta pamieci jesli masz ps plusa to minimum 16gb

Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie ostatnio używaną Vitę na allegro i niby miała być w stanie idealnym, ale niestety ma dwie małe ryski na ekranie. I niestety są to takie ryski, które sięgają do samego obrazu, tzn. w tych miejscach wyświetlany obraz się tak jakby załamuje/zniekształca. I nie słyszeliście może, czy da się to jakoś zniwelować/naprawić? Co by mogło pomóc? Konsola jest jeszcze na gwarancji, ale wątpię, że obejmuje ona takie uszkodzenia (chociaż może warto spróbować?).

Odnośnik do komentarza

niestety trailes na ci.ula i raczej nic nie da sie zrobic. Są pasty polerujace - nie stricte do ekranow vity tylko w ogole do ekranow(czy to komorka czy monitor) ale nie wiem jak z ich skutecznoscia bo nigdy nie stosowalem. Co do gwarancji - nawet nie probuj...na 100% takiego czegos nie obejmuje :(

Odnośnik do komentarza

prawdopodobnie dostane moja pierwsza Vite juz niedługo pod Choinkę.

dlatego chciałbym sie was fachowo spytać, czego sie mogę po niej spodziewać, jakie nowe idee wnosi ona do świata gamingu ?

to co mogę zdradzić to, to ze n pierwszy ogień idzie LBP, Uncharted :)

pozdrawiam..

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Mozesz spodziewc sie solidnie wykonanego sprzetu z fantastycznym ekranem. Do gamingu wprowadza 2 ekrany dotykowe, z czego ten tylny sie sprawdza kiedy wykorzystany jest z pomyslem. LBP jak najbardziej na tak, ale Uncharted tez fajnie wykorzystuje jej bajery. Nie natniesz sie, konsola jest warta swojej ceny, a skoro bedzie prezentem to dla gracza udanym. Na Vicie jest w co grac, ja mam juz takie zaleglosci i rozgrzebanych tytulow, ze nie wiem za co sie zabrac.

Odnośnik do komentarza

Ktoś przerzucał filmy z PC na Vite? Jak to zrobić, bo za cholere mi coś mi nie wychodzi. Przekonwertowałem go sobie pod konsolkę, ale nie mogę go na nią zrzucić, Vita go nie widzi, łączę się za pomocą menadżera zawartości i nic, jakieś rady? :)

 

Edit.

Zaskoczyło, kliknąłem w menadżerze zawartości na PC żeby odbudować bazy danych i funka. :P 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Ktoś przerzucał filmy z PC na Vite? Jak to zrobić, bo za cholere mi coś mi nie wychodzi. Przekonwertowałem go sobie pod konsolkę, ale nie mogę go na nią zrzucić, Vita go nie widzi, łączę się za pomocą menadżera zawartości i nic, jakieś rady? :)

 

Edit.

Zaskoczyło, kliknąłem w menadżerze zawartości na PC żeby odbudować bazy danych i funka. :P

by nikt ponownie nie pytał 

 

http://manuals.playstation.net/document/pl/psvita/cm/installcma.html

Edytowane przez kasuro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...