Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Kurde, pół godziny zajęło mi zrzucenie fotki z Vity. Na PC ciągle mam "żądanie deskryptora USB nieudane", Menedżer Zawartości nie wykrywa w ogóle urządzenia. Druga Vita śmiga bez zarzutu. Co ciekawe ta wadliwa podłączona do PS3 działa bez problemu. WTF :D?

Odnośnik do komentarza

Zainstaluj jeszcze raz  sterowniki do usb  od Vity oba modele to  jeden gatunek czy jedna to  Oled a druga Slim? Ja po przesiadce na Slima musiałem wyczyścić sterowniki bo nie chciał mi PC jej czytać  Mi pomogło użycie QMCA http://wololo.net/downloads/index.php/download/8241  

Odnośnik do komentarza

Obie to OLED :). Mam inny kabel, ładniejszy (ten fakt, jest trochę dziwnie uszkodzony przy końcówce) i efekt niestety dokładnie ten sam. Raczej jednak problem z Vitoldem.

Chyba będzie trzeba raz kiedyś go sparować żeby działał przez WiFi i tyle. W sumie nie wiem za bardzo do czego mi to połączenie w ogóle miałoby być potrzebne, teraz chciałem screenshoty tylko zgrać. To jedyne zastosowanie jakie widzę teraz.

Odnośnik do komentarza

ja swego czasu sporo kupowalem cyfrowo, do tego gierki z plusa wiec caly backup mam na pc bo nie zmiescilby mi sie na 32gb karcie a tak wygodniej i szybciej przerzucic cos na linii pc-vita niz na nowo sciagac cos z psn

 

jesli nie masz plusa to tez wygodnie tak savy przenosic na pc bo jak usuniesz babelka z vity to od razu usuwasz gre/save/ewentualny patch

Odnośnik do komentarza

Pytanie czy to wszystko mogę też zrobić na PS3? Bo jak tak to nie ma problemu. Zobaczę jeszcze też jutro jak na OSX się sprawy mają.

 

Jak to jest z kartami pamięci, mogę do jednej konsoli używać zamiennie dwóch? Na jednej mieć część gier na drugiej kolejną część?

Odnośnik do komentarza

jesli na obu kartach zarejestrowany jest ten sam uzytkownik to tak, bez problemu, jesli nie i chcesz sie bawic w rozne konta to czeka cie za kazda podmianka przewracanie ustawien vity, ponowne logowanie do psn, powrot do ustawien fabrycznych itp

 

tak - ps3 tez moze robic za taki dysk zewnetrzny vity do trzymania i kopiowania gierek

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Planuję kupić vitę. Głównie do ogrywania klasyków z psxa no i hitów z vity jak lbp czy uncharted, oraz do grania w łóżku w gry z ps4. Jaką wersję najlepiej obecnie kupić. Chciałbym kupić fajną używkę tak do 5 stówek. Na co zwrócić uwagę? Czy jest wygodniejsza od zwykłego 3dsa? Jak jest z Football managerem, bo wyszła tylko wersja 2014. Są jakieś pathe z aktualizacją składów ? Rozumiem, że jak na ps3 zakupiłem crasha i ff7 to na vicie będę miał do nich dostęp ?

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

FM na Vicie podobno jest skopany pod względem masakrycznie długich loadingów. No i sam FM w założeniu jest oparty na ogromnej ilości tekstu który trzeba czytać, a robienie tego na małym ekranie vity to pewnie straszna sprawa. Ja bym odpuścił i został przy PC jeśli chodzi o grę w FMa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...