Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dziś rano autem podwieźć ziomeczka w pewnej sprawie, musiałem zaczekać na niego 15-20 minut więc wziąłem ze sobą vitę. Ale jednak w aucie było mocno zimno (mróz dzisiaj jak cholera) i dotyk zaczął szwankować podczas gry czy w menu, jak chciałem wyłączyć to cztery razy dotykałem przycisk "wyłącz" i była animacja jego wciśnięcia ale vita się nie wyłączała, dopiero ręcznie musiałem ją wyłączyć.

 

To normalne że w niskiej temperaturze dotyk w vicie tak szaleje? Włożyłem ją potem do kieszeni kurtki w etui bo się cykałem że właśnie mróz ją może uszkodzić. W grze wszystko działało spoko, poza dotykiem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Być może już o to pytałem, ale coś mi się porąbało - czy save'y gier z różnych regionów są ze sobą kompatybilne? Tj. jeśli zacząłem grać w wersję US, mam save'a na Vicie, a teraz zaopatrzę się w wersję EU, to będę mógł normalnie kontynuować zabawę? Rozważam to ze względu na DLC, których oczywiście do wersji US nie da się pobrać na koncie EU.

 

Grałem w parę odsłon Project Diva z US na Vicie i była tam opcja Cross-Save, która normalnie przenosiła mi save'y do europejskich odpowiedników na PS3 i PS4. Nie wiem jednak, czy działa to tak samo na samej Vicie, czy też nie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
Gość Xehanort

Niedawno dopiero założyłem psn i mam parę pytań. Czy gdy usunę zakupioną grę z karty pamięci to będę mógł ją znowu pobrać już bez opłat? Czy może być to na inną kartę pamięci? Czemu na swoim profilu nie widzę gier które kupiłem w wersji pudełkowej chociaż mam zdobyte w nich trofea? Może i głupie pytania ale jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o psn gdyż wcześniej mnie nie interesował ani nie był potrzebny. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

1. Czy gdy usunę zakupioną grę z karty pamięci to będę mógł ją znowu pobrać już bez opłat?

Tak

2. Czy może być to na inną kartę pamięci?

Owszem

3. Czemu na swoim profilu nie widzę gier które kupiłem w wersji pudełkowej chociaż mam zdobyte w nich trofea?
Gry w wersji pudełkowej a te pobrane z psn to dwa osobne byty i konsola widzi je zupełnie inaczej. Dziwnie sformułowałeś pytanie, bo nawet jeśli wbiłeś trofki na pudełkowej wersji gry, to powinny być widoczne na profilu. Spróbuj połączyć konsolę z siecią i zsynchronizuj trofea.

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza

Z PS Store zawsze tak wolno pobiera? Mam szybkie łącze, a na New 'n Tasty muszę ponad 30 minut czekać...

Tak. Internet w Inei, wszystko zapier,dala jak złe tylko PSN ma problem. Internet w Niemczech, 1und1, wszystko zapier,dala tylko PSN ma problem. To nie jest wina dostawcy, to wina zje,banych serwerów Sony. Czasami jak masz szczęście albo serwery nie są obciążone to leci szybko może.

Odnośnik do komentarza

Od długiego czasu miałem problem z baterią w Vicie. Mianowicie ładowałem konsole na maksa, a po niedługim czasie gry poziom naładowania spadał do minimum, po czym można było grać kilka godzin. Teraz planuję sprzedać konsolkę, więc sformatowałem kartę pamięci i przywróciłem system, trochę sobie pograłem w Football Managera i póki co jest wszystko w porządku. Możliwe, że samo się naprawiło? Nie chcę sprzedawać konsoli, żeby po kilku dniach ktoś się zgłosił z tym problemem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...