Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

jak to jest z automatycznymi aktualizacjami w plusie? aktywowałem, zaznaczyłem wszystko ale w przeciwieństwie do ps3 nie poprosiła mnie konsola o wybranie godziny kiedy ma się ta automatyczna aktualizacja odbywać

jeszcze mam pytanie o save'y - gdzie na vicie znajduje się folder z nimi? nigdzie nie widzę, da się je kopiować na pc?zgrywają się do chrumy przez automatyczną aktualizację?jak usunę bębel z grą to automatycznie usuwa save?

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Yyy, konsola chyba sama wszystko aktualizuje kiedy jest w stanie uspienia (reki uciac sobie nie daje, mozliwe ze sama sie wlacza nawet).

 

Folderu z sejwami na Vicie niestety nie ma (no chyba ze z gier PSP), trzeba skopiowac cala gre np na PS3 lub PC za pomoca app managera, inaczej sie nie da. Nie wiem skad sony wzielo ten idiotyczny pomysl ale coz...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak wygląda sprawa z używaną Vitą? Kojarzę coś, że do Vity może być przypisane jedno czy dwa konta maksymalnie (nie jestem pewien)... Zastanawiam się nad kupnem Vity ale nie wiem jak wygląda sprawa z tymi kontami. Da się trwale usunąć stare konto poprzedniego właściciela z konsolki i zastąpić je nowym?

Konto jest związane tylko i wyłącznie z kartą pamięci - kupisz swoją albo sformatujesz starą i masz "czystą" Vitę, więc śmiało uderzaj w używana bo chodza za na prawdę śmieszne pieniądze ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ktoś posiada abonament PS+ i kartę 32GB? Jak to wygląda - karta już zawalona gierkami?
Mam zamiar kupić kartę 32GB, ale waham się co do 16GB. Na Vitę już wydałem chyba 1400zł i teraz droższa karta to różnica jakoś 150 w cenie. Nie wiem czy jest sens ładować więcej kasy na 32GB i czy czasem nie przenieść się z mojej "czwórki" na 16GB. MGS Collection niedługo i już wiem że będę musiał wszystko skasować, aby pograć :).

 

Propo gierek z marca:

Metal Gear Solid HD Collection, rozmiar 3378 MB, średnia ocen: 81/100
Puddle, rozmiar 567 MB, średnia ocen: 77/100

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ja przeniosłem siè z 4gb na 16 i różnica jest mega. 32 moim zdaniem jak dla mnie to za dużo, ale ja używam Vitę tylko do grania (żadnej muzy, zdjęć, filmów)

 

Obecnie mam na karcie 7 gier w tym Gravity Rush, Wipeout, Mortla Komba + kilka mniejszych gier (300-700 mega) i mam jeszcze ponad 6 giga. Nie gram w Mortala, wywalę go i będzie na MGS miejsce.

Odnośnik do komentarza

Niedługo wyjeżdżam do Stanów i planuję nabyć jeszcze w PL ponownie PSV, aby mieć na czym ciorać zanim nabędę tam PS4. Pytanie: czy nie będzie żadnych problemów z kompatybilnością, blokadami itd.? Jest sens nabywać u nas np. wersję 3G na Playu, aby bezproblemowo zakładam, podmienić później simkę na jakąś ichniejszą?

Odnośnik do komentarza

Wklejam z tematu PSP:
"Nie wiem czy wiecie, ale wciąż można ściągnąć Super Stardust Portable na PSP (i na PSV) za free, jeżeli jednak posiadamy konto PlayStation Plus."
Gierka nie ma trofi:) jak to na PSP i w sumie już mi zbrzydła (na PS3 ograłem do porzygu), ale można sobie umilić czas, czekając na MGSa.
Lista wszystkich dotychczas wydanych gier na PS+ - link do mojej biednej stronki:) - przypominam że gry można kasować i pobierać ponownie z listy "pobranych".

Odnośnik do komentarza

Z simka nie wiem jak bedzie, jednak jesli chodzi o gry to nie ma zadnej roznicy jako iz PSV nie ma blokady regionalnej.

A jak wygląda sytuacja z grą online? Chciałem zamówić Mortala US ale na kilku forach wyczytałem, że jeżeli chodzi o granie online to nie da rady pobawić się tak na europejskim koncie w grze US. Sprawdzał ktoś?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...