Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

przytrzymaj paluch na ekranie Vity gdy masz odpaloną grę z psx, pokaże się menu emulatora psx, tam masz min. opcje o ekranie i możesz wybrać wielkość ekranu z bodajże 4 możliwych opcji. Warto też zaznaczyć opcję wygładzania krawędzi (czy jakoś tak, piszę z pamięci) choć chyba ona jest defaultowo włączona.

Odnośnik do komentarza

Przeszukałem ten cały temat i nie znalazłem, a byłem pewien, że była już o tym mowa. Otóż mam taki problem, że nagle Vita jak przechodzi w tryb uśpienia wstrzymuje pobieranie dema. Dodam, że wcześniej przez ponad rok było okey i pobierało się cacy jak konsola spała.

 

Pamiętam, że chyba było coś trzeba w Vicie przełączyć w opcjach.

 

Pomorze ktoś ?

 

edit: miałem ptaszka zaznaczonego przy opcji : "używaj WiFi w trybie oszczędzania energi" może po odznaczeniu nie będzie się wstrzymać. Tyle, że nic nie zmieniałem, może po jakiejś aktualizacji się to  samo zaznaczyło...

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Pytania z cyklu noob.

Gdyby był ktos tak miły i mi wyjasnił

1. Jak usuwac gry z karty pamieci? - znikaja po przeniesieniu na kompa ale tak poprostu w menu sie nie da? nie wiem cos jak trójkąt na ps3 ze sie wyswietla menu jakies czy cos?

2. Czy da sie przesuwac "pozycje" aplikacji. Przyjmijmy ze jako pierwsze miałem zainstalowane ff7 potem uncharted. Usunałem FF7 i zainstalowałem , zen 2. ikona sie nie pojawiła jednak w miejsce FF7 tylko przeskoczyła za Uncharted. i tam powstała "dziura" po FF7

3. Da sie zmienic wyglad menu głownego ? Jakas tapeta , cokolwiek.?

Odnośnik do komentarza

Wszystko o co zapytałeś będziesz mógł zrobić przytrzymując przez sekundę palec na ekranie. Wtedy przy grach pojawi się menu z którego można je usunąć, tapetę zmienisz klikając w ikonkę w prawym dolnym rogu, a bańki przeniesiesz przesuwając je palcem.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam zamamiar kupic Vite i w zwiazku z tym pytanie. Na ps3 ma dwa konta tzn. moje glowne gdze sa trofea i tak dalej. Jest to konto zalozone na Polske oraz drugie konto niemieckie gdzie mam plusa. Jak wyglada to w przypadku vity. Mozna miec dwa konta na jednej konsoli zeby ze sklepiku DE sciagac giery ale odpalic je na koncie PL i tam nabijac poziomy z pucharkami?

Edytowane przez Luk248
Odnośnik do komentarza

cześć,


jestem nowy na tym forum i nigdy nie miałem konsolki przenośnej, dlatego prosiłbym was bardzo o radę. zastanawiam się czy warto jeszcze rozpocząć granie na sony psp? mogę przedłużyć umowę z orange i w abonamencie 39,90 miesięcznie otrzymać sony psp za dopłatą 89 zł. uważacie, że oferta orange jest dobra przy cenie tej konsolki na wolnym rynku np. ok. 400 zł w media markt? czy zdecydować się jeszcze na psp czy lepiej kupić już ps vita? proszę was o wyrażenie waszego zdania na ten temat  :) za wszystkie komentarze będę bardzo wdzięczny  :)


pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników forum  :)


wojciech

Odnośnik do komentarza

Przeglądnij sobie bilblioteke gier na PSP i oceń czy jest wystarczająco dużo gier, które chciałbyś ograć. Jak nie ma tego przynajmniej 20-30 to bierz Vite z PS+. Bedziesz miał sporo do ogrania (chyba że obecna bilbioteka w ogole CI nie podchodzi). Dodatkowo dzięki PS+ praktycznie nie będziesz wydawał kasy.

Odnośnik do komentarza

Jezeli chcesz kupic Vite i przegladac na niej czesto strony, to lepiej kup tablet. Ja nawet teraz siedze na forumku a pomoca telefonu. Strony obejrzysz ale denerwuje przesuwanie, bo na ten czas, strona jakby sie rozmazuje. Nie ma plynnego przesuniecia paskiem na dol strony. Denerwujace.

Odnośnik do komentarza

mi sie wporzo z neta na vicie korzysta. przegladarka gniecie ta z ps3 sromotnie. idealna nie jest bo oczywiscie np nie wszystkie fimiki itp na niej uruchomisz ale do szybkiego sprawdzenia neta czy forumka sprawdza sie wysmienicie. teraz np z niej pisze ;p. z drugiej strony nie ma sie co oszukiwac...tabletowe przegladarki sa o wiele lepsze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.