Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej ocenie bardzo dobre. Po pierwsze są to pełno prawne analogi (a nie jakieś pseudo suwaki jak miało PSP czy teraz ma konkurencja [3DS]). A z wytrzymałością nigdy nie miałem problemów (mimo grania sporo online jak i w racery), oraz nigdy żaden z moich znajomych nie skarżył się , więc powinno być ok :)

Odnośnik do komentarza

Jezeli kupie sobie dodatkowa memorke , to zmiana miedzy moim a cudzym profilem bedzie sie tylko ograniczac do zmiany kart?

 

Jesli nie to do czego jeszcze?

 

Jesli chcesz zmienic konto musisz zaczac proces ktory zajmie ci ok. 5 minut, wyciagasz memorke nr 1, formatujesz system (przywracasz go), ustawiasz go ponownie (godzina, data etc) i wkladasz druga memorke.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No nie zrobiłem. Zrobiłem tylko koie zapasowe, potem nagrałem ją na nową. Myślałem, że to styknie. Można to jakoś naprawić jeszcze ? Jak nie to luz, bo ja akurat z tych dla którego pucharki mogłby w ogóle nie istnieć.

 

Tak jak pisalem wczesniej, wszystko OPROCZ trofeow jest zapisywane na karcie pamieci, wiec to wazne aby pamietac o synchro przy zmianach. Niestety watpie ze da sie to cofnac jakos.

Odnośnik do komentarza

Czyli poprostu synchro na serwer tak ? Nie robić teraz już kopi zapasowej na obecnej 16 giga, tylko na chwilè wsadzić tą starą 4 giga,synchro. Zmienić znowu na tą nową i nic mi nieucieknie ? :)

 

Trzymaj sie tej mysli: "przed kazda zmiana, rob synchro" ;) i nic ci nie ucieknie.

 

A kopii zapasowych nie trzeba robic w ogole do czasu az sformatujesz karte, dopoki nic sam z niej nie usuniesz, nic ci z niej nie zniknie przy zmianie.

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy dobry temat , ale mam problem z trofikami.

 

Wbilem dwa na Vicie , zrobilem sync z serwerem.

 

Po wejsciu na ps3 i uruchomieniu mojego trophy carda widzialem trofiki wbite na Vicie.

 

Jednak gdy juz wszedlem w liste gier , tam nie widzialem gry z Vity.

 

W czym moze byc problem?

 

Dodam , ze jak robie porownanie trofikow z kims innym , to widze wszystko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...