Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu jak jestem na vicie to znajomi z ps3 nie widza mnie jako dostępny?

Jak uruchomic near?

Mozna grac i ładowac baterie i jak dlugo ją ladowac?

Jak niegram dluzszy czas to lepiej wylaczyc konsole calkowicie ,czy tak jak w przypadku psp moge zostaic w uspieniu?.

Dzieki za odpowiedzi:-)

Edytowane przez diolek
Odnośnik do komentarza

1. pytaj sony, w druga strone dziala tzn na vicie widzisz kto gra na vicie a kto na ps3

2. nie kumam pytania...no wlaczasz near jak kazda ge, pozniej w tej aplikacji prawy gorny przycisk i zapisuje twoją aktualną pozycję na podstawie wifi lub gps i od razu filtruje graczy grających wkoło

3. mozna grac i ladowac...jak się naładuje konsolka to nawet jak kabel jest podłączony to już się konsola nie ładuje, przy wyłączonej konsolke gdy się naładuje do maxa to przestaje świecić diodka

4. ja ją mam od lutego i tylko raz ją włączyłem na początku, tak ciągle gdy nie gram jest w uśpieniu, jeszcze mi się konsola parę razy sama włączyła i wyłączyła przy przekładaniu kart pamięci ale to jej rutynowe wymuszone zadanie wtedy

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dzieki za odp. Co do near to za kazdym razem wyskakuje ze niemoze nawiazac polaczenia zeby zlokalizowac moja aktualna pozycje.

 

jeszcze jedna sprawa. odkad jestem online na vicie, to zniknalem u brata z listy znajomych na ps3. czy ktos kto ma mnie w znajomych moze potwierdzic? dzieki;)

Edytowane przez diolek
Odnośnik do komentarza

Dzieki za odp. Co do near to za kazdym razem wyskakuje ze niemoze nawiazac polaczenia zeby zlokalizowac moja aktualna pozycje.

 

jeszcze jedna sprawa. odkad jestem online na vicie, to zniknalem u brata z listy znajomych na ps3. czy ktos kto ma mnie w znajomych moze potwierdzic? dzieki;)

masz konsolke z 3G czy WIFI?

 

moze nie masz aktualizacji systemu albo masz problem z polaczeniem do neta.

Odnośnik do komentarza

Przymierzam się do zakupu pewnie nawet jutro więc mam szybkie pytania, bo nie mam czasu szukać całego tematu.

 

1. Jak wyglądają grzybki w Vicie? Nie miałem nigdy styczności z konsolą dobrze się na nich gra? Coś jak dualshock szybko da się przyzwyczaić?

2. Jaka karta pamięci będzie wystarczająca? 8GB starczy? Gry ważą dużo 1-2gb czy więcej?

3. Mam gry na PSP czy da się w nie grać na Vicie? Są to oryginalne dyski UMD. Np. GranTurismo czy pójdzie na Vicie i jeśli tak czy gry z PSP wyglądają ok czy robi się kaszana na ekranie?

4. Czy ludzie grają w multi na vicie? Znajdę zawsze ludzi w Uncharted czy Unit13, o ile jest tam multi :)

5. Będę zakładać nowe konto SEN i słyszałem, że Vita obsługuje jedno konto. Tzn, że jeśli ktoś użyczy mi konto żeby ściągnąć stare gry z PS+ to nie będę mógł w nie grać ze względu, że nie będę mógł założyć drugiego konta aby je ściągnąć?

Odnośnik do komentarza

1 . Grzybki są ok, dobrze sie gra.

2. Jezeli masz plusa. To 16 gb minimum. Gry zajmuja roznie np : uncharted 3.3gb , wipeout 1.6gb ,rayman origins 922 mb

3. Dzialaja gry z psp zakupione w sklepie psn. Wygladaja dobrze.mozna ustawic sterowanie pod prawa galke. Jak niby chcialbys zeby gra na umd zadzialala ci na vicie?

5. Jedno konto. Jezli chcesz od kogos gry z plusa to musisz konsole zalozyc na jego konto. Na innym koncie nie pograsz. W te gry.

 

 

Teraz pytanie odemnie. Przeszedlem assassina liberation, i zapomnialem zgrac save do chmury zanim skasowalem gre, i co teraz stracilem save calej gry??

Odnośnik do komentarza

Jak mogę zabezpieczyć PSV na wypadek kradzieży itd? W wielkim mieście bardzo o to łatwo, a chciałbym możliwie się zabezpieczyć. Chodzi mi tu nie o chowanie jej po kieszeniach czy majtkach, lecz o wszelkie rejestrowanie konsoli, blokadę itd. Co najlepiej zrobić?

Odnośnik do komentarza

Vitke mam już od jakiegoś czasu ale dopiero teraz muszę usunąć kilka tytułów żeby wgrać nowe. Tutaj mam mały zgryz bo za cholerę nie wiem gdzie trzymane są save'y z gier (chodzi o wersje cyfrowe)...nie jestem pewien też czy nie są one "wbudowane" w grę, a nie chciałbym usuwając MGS'a czy Wipeouta stracić cały progres.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...