Skocz do zawartości

Sunset Overdrive


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyłem. Główne misje jak i poboczne super. Aż się zżyłem z bohaterem :). Szkoda że szybko się kończy ( tzn za szybko ). Po misjach i "znajdźkach" na mapie jest jest coś do roboty? Samo skakanie mnie strasznie bawi ale jakiś cel by się przydał. 

 

Wiecie czy ulepszenie "Krzykacz" ( komentarze podczas gry ) można jakoś ulepszyć?

Odnośnik do komentarza

Kuuur, ale ta gra jest miodna. Gram od 4 godzin i się oderwać nie mogę. Tylko już mi dwa razy coś się zesrało. Raz wywaliło grę, drugim razem konsolę zresetowało. Dwa razy w przypadku przeglądania rankingów misji. Mieliście takie kwiatki ?

 

Humulin masz rację chłopię, ta gra jest tak bardzo Jet Set Radio. Arcade pełną gębą. Wróciła mi chęć i wiara do grania.  Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza

Co za gra, miałem usiąść na chwilkę, skończyłem dopiero teraz - wciąga jak diabli! Grafika potrafi zachwycić, bronie też, cała ta eksterminacja odmieńców sprawia tyle funu, że można śmigać po tym mieście godzinami :D

 

Za(pipi)ista zabawa, w typowo starym stylu, zero powagi, czysty miód i zalew absurdów - Insomniac wypuściło na rynek prawdziwą perełkę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mnie też gra zachwyca. Jest tylko ból że za krótka. Do takiej gry chętnie dokupię DLC tym bardziej że 

Końcówka wyraźnie pokazuje że to nie koniec. Ciekawe dokąd polecą. Overdrive pójdzie na cały świat czy też na jakąś wyspę? No i pewnie nie będzie to DLC tylko druga część

 

Odnośnik do komentarza

też ukończyłem, ograłem głównie wątek główny, teraz zostaja misje poboczne, niszczenie kamer itd. Do gry byłem nastawiony mega neutralnie, ogladalem trailery, czytalem recenzje i nic bez polotu, ale coś mnie wzięło i kupiłem i musze powiedzieć, że przez ostatnie 2 lata nie grałem w tak dobrą grę, po prostu mega mnie wciągneła, czekam na drugą część, ;) Mam nadzieje, że overdrive opanuje cały świat a my w związku z tym będziemy mieli ręce pełen roboty.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...