Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Pewnie temat był poruszany wiele razy, ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji. Da się zrobić jakoś żeby można było grać na dwóch konsolach, na dwóch różnych kontach (ja i brat) przy wykupionym plusie na jednym koncie? Gdzieś czytałem, że moje konto z plusem musiałoby być na konsoli mojego brata przypisane jako główne i będzie wszystko ok, a gdzie indziej wyczytałem, że nie można grać przez neta w tym samym momencie. Ktoś coś wie, albo to testował?

Odnośnik do komentarza

Ja tak grałem z kolegą - kupiliśmy plusa na spółę.

Założyłem konto numer dwa u siebie, a u niego dodałem usera z tymi danymi konta numer dwa. Tutaj mieliśmy plusa, tu wchodziliśmy tylko, aby pobrać gierki. Ja grałem na swoim głównym, on na swoim. Kolega sie nie zna, to tylko wchodzil w download list i pobierał, to co ja wcześniej dodałem do listy. Stare czasy, ale zachcialo mi się mieć Vitę, a tam nie można przelaczac się miedzy userami, więc zrobiłem plusa na swoim koncie grzybiarzowym.

edit, cholera, na telefonie jestem i w wersji light, nie zauważyłem że to dział ps4. tak czy siak, jeżeli na ps4 jest wybór userow, to metoda powinna dalej dzialac.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Da się Yakubu, admini po prostu kasuja posty. Jest sporo ograniczen jednak wtedy, remote play z Vita nie działa, licencje dzialaja tylko jak jesteś podlaczony do sieci, PS+ nie działą już na wszystkich kobntach na danej konsoli itp.  W sumie zabezpieczyli się przed tym tak, że średnio się opłacają składki.

Zwłaszcza, gdy PSN jest tak niestabilny - wstajesz, chcesz zagrać, ale nie możesz, bo nie sprawdzi CI licencji przez błąd PSNu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zna ktoś odpowiedz na moje pytanie?

Z tego co sie orientuje to musisz wprowadzić lub jakąś debetową spróbuj może przejdzie.

 

Ewentualnie kup na allegro z tego co pamiętam sprzedają 1 miesiąc PS Plus za 2-4 zł (działa to tylko jeśli wcześniej nie miałeś nigdy wykupionego Plusa ) lecz i tym razem będziesz musiał wprowadzić nr karty a potem to anulować.Zawsze to 1 miesiąc a nie 2 tygodnie.

Edytowane przez BatataPl
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...