Skocz do zawartości

Wymiana kodów Steam/Origin, kart itepe


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ale dlaczego badziewie? Jak jesteś graczem pecetowym, tu musisz mieć prócz Steama, Origina i uPlaya. Ja mam jeszcze Battleneta, bo gram w D3.

Te programiki włącza się tylko do odpalenia gry, a naprawdę warto mieć je wszystkie, bo czasem promocje kuszą (np. niedawno było Patrz_PSy za 12 złotych).

 

Serio? Kurde, w sumie trochę szkoda, że przegapiłem, bo za 12 zł to można się zastanowić.

 

Nie warto nawet tych 12zł. Serio.

 

Bartek jakiego masz steama?  Ograłeś wersję SKIDROW? :)

---

Ja kupiłem za 30 zł na kinguinie, dostałem kod który nie wiedziałem gdzie wklepać. Okazało się, że na sklepie ubisoftu i nagle gra z 219 zł, potaniała do 30, uff.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Też kiedyś miałem rozkminę jak kupiłem swój pierwszy kod na uPlay, nawet do sprzedawcy pisałem, że nie działa (próbowałem redeem code, a trzeba było go jako kod zniżkowy przy zakupie wpisać). Wysłał mi drugi, z którym było to samo, tylko ja się w końcu ogarnąłem co trzeba zrobić :P.

 

No za 7 zł to można sobie popatrzeć, gierkę chciałbym kiedyś zobaczyć na własne oczy nawet jeśli gówniana, a pirata nie będę przecież ogarniać.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
- Banzai Pecan The Last Hope For the Young Century (Steam) 

   6BYP4-ZMXTT-AZKCD

 

- Sword of Asumi (Steam)

  6DD32-WRGIL-0L8C4

 

- Train of Afterlife (Steam)

  6BTJX-IGHN3-JP397

 

- Vanguard Princess (Steam)

  6CEFR-LE5DB-FGLBQ

 

- Vanguard Princess: Hilda Rize DLC (Steam)

  6DTNM-Z7ZPF-F2WAD

 

- Vanguard Princess: Lilith DLC (Steam)

  6ADLJ-7EEPK-ZECJG

 

- Pixel Piracy (Steam)

  TLIBY-JTY4C-F4EDP

 

- Super Splatters (Steam)

  2EVJ6-LECKH-E6JJJ

 

- Paranautical Activity: Deluxe Atonement Edition (Steam)

  D8G54-TE6IK-IG4BN 

  

- Deep Dungeons Of Doom (Steam)

  FCPK6-HYGKH-2EVCR

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...