Skocz do zawartości

Wymiana kodów Steam/Origin, kart itepe


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zawsze zastanawiam dlaczego nie dacie znać o kodach, a odbiór przez PM. Tak to wystawiacie kody, które zgarniają jakieś boty albo randomy, które nawet podziękować nie raczą. A dając tylko osobiście przynajmniej macie nad tym kontrolę no i można to dać ludziom, których się zna i kojarzy ;).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja się zawsze zastanawiam dlaczego nie dacie znać o kodach, a odbiór przez PM. Tak to wystawiacie kody, które zgarniają jakieś boty albo randomy, które nawet podziękować nie raczą. A dając tylko osobiście przynajmniej macie nad tym kontrolę no i można to dać ludziom, których się zna i kojarzy ;).

 

Lipa, ze ludzie nie beda na tyle mili by podziekowac nawet. Gimbaza po calosci.

 

Podziekowal. Jak cos bede mial to sie odwzajemnie.

Pamiętam i czekam.

tumblr_m1l8kbfOvf1rs68eko1_500.gif

Odnośnik do komentarza

Jutro ostra akcja bedzie z kodzikami po 15-20zl na gry z biedronki (cdp.pl bedzie dawac opcje od 9-21 na e-zakup rowniez).

Ale nie zostało powiedziane, że promocje będą takie same. Już teraz zapowiedziano, że w ofercie pojawią się tytuły, których nie będzie w biedronce (także filmy, książki), a co za tym idzie cena może przekraczać 10zł.

 

A prawdę mówiąc na tej liście gier biedronki nie widzę nic dla siebie, tudzież nic czego nie było taniej w digitalu.

Odnośnik do komentarza

Na Dragon Commander też się czaję, ale pudło nie jest na Steama. :< No chyba, że pojawi się jutro w CDP.pl digital w sensownej cenie, to wtedy wezmę.

 

Aczkolwiek rzucę okiem jutro co u mnie w Biedronce się pojawi. Podobno rzut jest losowy, więc nigdzie nie jest powiedziane, że wszystkie gry z listy będą w danym sklepie.

 

EDIT:

Na forum łowców wyczytałem, jakoby Dragon Commander miał w pudełku zarówno klucz Steam jak i GOG o_O. Jeśli to prawda, to jednak się skuszę, ale znając szczęście pewnie gry i tak nie będzie u mnie.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dalej mam kod na wymianę z promocji nvidi do Blacklist na uplay.Mogę na jakiś tytuł na steam wymienić bo leży i się kurzy.

Jedynie do zaoferowania w zamian za Blacklist, mam  Sid Meier's Civilization V  na Steam.

Jak jeszcze nie grałeś a ci odpowiada to napisz.

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza

 

Dalej mam kod na wymianę z promocji nvidi do Blacklist na uplay.Mogę na jakiś tytuł na steam wymienić bo leży i się kurzy.

Jedynie do zaoferowania w zamian za Blacklist, mam  Sid Meier's Civilization V  na Steam.

Jak jeszcze nie grałeś a ci odpowiada to napisz.

 

Niestety mam , pamiętam że rozdawali ją za darmo.http://steamcommunity.com/profiles/76561197998971541 tu link do mojego konta.W ostateczności mogę też na karty powymieniać bo kod leży i się kurzy.

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...