Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dla przyjemności gram turniejowy co jakiś czas, niestety też kupiłem dodatek i bardzo tego żałuje bo okazało się ze na mapach da się grac bez, a te misje to totalne (pipi), ale (pipi)a 1 na 4 dni to w pizdu - bo nie powiem jakieś fajne skiny mogły by wpaść :)

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ta gra jest jakaś przyj**ana , jakieś premade wywaliły mnie z gry bo nie chciałem kupić im broni i mam bana na 7 dni. Wcześniej też wywalono mnie bo koleś mnie zabił jak rozbrajałem bombę z mojej drużyny po czym w następnej rundzie go ja zastrzeliłem . Jak nie w lol'u to tutaj teraz trafiam na dzieciarnie .

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Idzie gdzieś skargę złożyć by nie blokował mi steam turniejowych na 7 dni? Świeżo po odblokowaniu znów trafiłem na ruskich i wy**bali mnie z meczu przez co znowu nie mogę grać przez 7 dni. ruskie to plaga jak polacy swego czasu w Lol-u.

Odnośnik do komentarza

Idzie gdzieś skargę złożyć by nie blokował mi steam turniejowych na 7 dni? Świeżo po odblokowaniu znów trafiłem na ruskich i wy**bali mnie z meczu przez co znowu nie mogę grać przez 7 dni. ruskie to plaga jak polacy swego czasu w Lol-u.

Niestety nie ma takiej opcji. Poza tym za jednego kicka nie ma blokady dopiero za kilka w krótkim odstępie jest. Radziłbym Ci niestety odstawić turniejówki na jakiś miesiąc to Ci się wyzeruje kara(co tydzień spada o jeden stopień 7d->24h->2h->30m).

Poza tym nieźle musiałeś rozrabiać skoro masz aż 7 dni. ;)

Odnośnik do komentarza

Jak znalazłem oficjalną stronę tego programu to jest tam info, aby nie ściągać ze strony, którą wrzuciłeś. Teraz już wiem dlaczego, bo jest trojanem, który rozsyła spam do znajomych.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...