Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Shadow of the Beast

Featured Replies

Opublikowano

Szkoda ze nie bedzie pudełka. Gierka wygląda mega miodnie i ten design klimatyczny. Uwielbiam takie gry a teraz bieda jesli chodzi o takie produkcje.

  • Odpowiedzi 74
  • Wyświetleń 18,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Eeeee synek... spoko to wygląda.  :cool:  W sumie, lepiej niż się spodziewałem.

 

Widać, że system walki może być fajny - trzeba trochę timingu, jakieś combo chainy też można robić i nawet dali score na końcu, który podsumowuje Twój styl. 

 

Jak dla mnie, całkiem elegancko.

Opublikowano

Wygląda interesująco i nawet przypomina trochę takiego God of Wara 2D w wydaniu indie. W oryginalne SotB jednak nigdy nie grałem. Warto dać temu szansę? Zagrałbym w coś w takich klimatach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przecież to jest okropne. Strasznie wieje nudą.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kupiłem wczoraj w tej promocji, bo mimo że Amiga 600 to kawał mojego dzieciństwa, ograłem masę tytułów, praktycznie każdego killera i w chooy gier od Psygnosis, to jakimś cudem Shadow of the Beast nigdy u mnie nie zagościł. Pewnie to wina ówczesnych piratów i ich lakonicznych opisach gier na dyskietce ze spisem giełdowego towaru - na bank obok tytułu widniał opis "biegniesz niebieskim stworem i walisz z piąchy", co niekoniecznie musiało pobudzić moją wyobraźnię :)

 

Zresztą... zabijcie mnie, ale oglądając gameplaye na YT (z amigowego oryginału) jakoś nie widzę siebie, nawet te dwadzieścia parę lat temu, żebym się tym jarał.

 

W każdym razie remake jest śliczny, płynny do bólu, jucha kapie elegancko, a system walki wygląda na całkiem rozbudowany. Zbyt krótko pograłem, by wydawać jakieś bardziej wiążące osądy, ale póki co - jest fajnie :)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Dobrze pamiętam że jest też w cenie klasyczna wersja z Amigi? Jak ją odblokować bo w menu nie widzę.

Opublikowano

Dobrze pamiętam że jest też w cenie klasyczna wersja z Amigi? Jak ją odblokować bo w menu nie widzę.

 

Na mapie świata wciskasz trójkąt (PS4), później ikonka z klepsydrą ("History") i tam pierwsza dyskietka z lewej.

Następne to cheat na nieskończoność żyć w classicu i playthrough, gdybyś chciał obejrzeć zamiast grania samodzielnie :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wczoraj trochę pograłem w gierkę, no i kufajest dobrze! Bałem się, że z robią z tego bezmyślną, jednostronną sieczkę z praktycznie samą walką. Nic z tych rzeczy. Gameplay jest różnicowany. Raz walczymy, raz skaczemy, raz rozwiązujemy zagadki czy walczymy z bosami. Sama walka dość prosta alemega soczysta i brutalna. Obecnie taki jeden większy minus to responsywność skoku besti ale jak fan platformówek jestem spaczony. Jak coś z tego co pamiętam do 27 stycznia gierka jest w promocji za 32? zł.

 

ps graficzka jest kozacka, a jak na gierkę z e-dystrybucji niszczy OKA

Opublikowano

Wczoraj trochę pograłem w gierkę, no i kufajest dobrze! Bałem się, że z robią z tego bezmyślną, jednostronną sieczkę z praktycznie samą walką. Nic z tych rzeczy. Gameplay jest różnicowany. Raz walczymy, raz skaczemy, raz rozwiązujemy zagadki czy walczymy z bosami. Sama walka dość prosta alemega soczysta i brutalna. Obecnie taki jeden większy minus to responsywność skoku besti ale jak fan platformówek jestem spaczony. Jak coś z tego co pamiętam do 27 stycznia gierka jest w promocji za 32? zł.

 

ps graficzka jest kozacka, a jak na gierkę z e-dystrybucji niszczy OKA

Polecam chińskie wydanie pudełkowe, z angielskimi napisami i...polskimi podczas gry. :)

Opublikowano

Ehehe gierka skończona w 2h, tak dokładnie 2h:) Nie pamiętam już dawno tak krótkiej gierki. No nic przynajmniej mnie nie zdążyła znudzić, a że mam duży backlog i kilka gier na półce to nawet mi to na rękę. Jest niby jeszcze terochę rzeczy do maksowania i odblokowania jakby komuś mało były te 2h. Po skończeniu te 7/10 to na luzie daję, a jak ktomuś nie zalęży na dłuższej gierce to spokojnie 7+/10.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Ja mam taką:

aac85baab3c9cbd6.jpg

 

Ale dostępne są tylko języki chiński i angielski - o reszcie możesz zapomnieć raczej - to zupełnie nie ten rejon :)
Ja z mojej nawet folii nie zrywam, bo i tak mam cyfrówkę, ale jak tylko się dowiedziałem, że jest retail, to zamówienie na Play-Asia poszło :)

Opublikowano

Po co wam to na płycie? Tak wam się podobało i chcecie mieć w kolekcji czy w celach kolekcjonerskich? Pytam się serio. bo ja ograłem rok temu. Przeszedłem, wywaliłem z dysku, zapomniałem i teraz mi przypomnieliście o tym 7/10.

Opublikowano
1 godzinę temu, Mejm napisał:

Je.bac cyfre :)

 

O to to to :)
Uwielbiam grzbiety moich pudełeczek poustawiane w porządku alfabetycznym na półce i jeśli jakaś gra ma wersję retail to staram się zdobyć jej fizyczne wydanie, nawet jeśli już kiedyś zaopatrzyłem się w cyfrówkę - takie zboczenie, co zrobisz...
Teraz w PS Plus będzie RIME, a mnie to ch... obchodzi, bo wiem, że jest wersja pudełkowa, więc nawet tego nie pobiorę -  w ramach abonamentu wolałbym, gdyby wrzucali gierki typu "digital only" - resztę kupię sobie sam :)

Opublikowano

Nie no też nie lubię cyfry ale tu pytanie było inne. Why sprowadzasz (fatyga itd.), taki średni tytuł? Cele kolekcjonerskie czy tak ci podszedł i chcesz oddać hołd? 

Opublikowano

Napisałem przecież, że "kolekcjonerskie zboczenie" :)
No i gierka w żadnym wypadku nie jest średnia - niesamowicie udany remake amigowego klasyka (który zresztą również jest grywalny w bonusie).
Po prostu nie lubię cyfrówek, nie czuję wtedy, że posiadam jakiś tytuł - dopiero widok jego fizycznej kopii mnie uspokaja ^^

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.