Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Na ps3site jakis imbecyl wrzucil spoiler z GTA, uwazajcie. Spadam do bunkra, milo bylo.

Siedzi w temacie GTA5 SPOILERY i ostrzega przed spoilerem :>

 

chcesz spoiler to masz:

 

Nie wchodzcie ponizej :}

 

 

poważnie

Jedną z osób wracających do Gta5 jest johnny klebitz. Pojawia się ponieważ Trevor zrobił coś niefajnego z jedną laską. Cała przygoda kończy się tak, żę trevor ubija johnnego klebitza

 

 

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

Z tym spowolnieniem gry już wiem o co chodziło Figarowi, to są specjalne umiejętności postaci aktywowane przez wciśnięcie obu gałek. Dopiero ogarnąłem misję z tym.

 

Ja cały czas gram by dobrać się do co ciekawszych rzeczy, niestety screenów na razie nie będzie, bo jak się okazuje prawa gałka jest potrzebna w tej grze, a czymś musiałem robić te screeny :P. Jak ktoś mi powie jak to ustawić by nie wyłączać przycisku z gry to mogę dalej trzaskać. Więc na razie same misje o których nie chcę za dużo pisać, wszak to jest największe mięsko. Dokopię się do nowych rzeczy to zacznę się bawić i robić screeny, stay tuned ;].

 

W ogóle to dat customizacja broni, dat customizacja samochodów *_*. Tłumiki, latarki, powiększone magazynki, spojlery, maski, o ja nie mogę.

Odnośnik do komentarza

Dobra, nie bijcie. Ssę wersje na PS3, jutro pogram, a we wtorek już oficjalnie na swoim koncie GrandTheftPL w oryginała. Po prostu nie wytrzymam już, muszę. Teraz widzę jakim jestem małym, słabym człowieczkiem, prawdziwym karaluchem żerującym na śmieciach z netu. Gównem pływającym w sedesie... muszę to zrobić!

 

Już nie przesadzaj, nikomu się krzywda nie stanie.

 

Nie udało mi się jeszcze wystrzelić bohatera przez przednią szybę, wygląda na to, że już tego po prostu nie ma.

 

Aktywności poboczne?

Na razie pomagałem koleżance czarnucha-ćpuna robić jego robotę, czyli holować samochody, pomogłem rabusiom-amatorom spier,dolić spod sklepu, dogoniłem jakiegoś kradzieja torebek i dostałem dwa kafle od bogatej pani w ramach podzięki, wszczykiwałem maryhuaninę i strzelałem do obcych.

 

 

Cholera, nie byłem jeszcze na dziwkach, chyba czas się przejechać. W ogóle ich nie widzę, a dawniej to je na kilometr było czuć.

 

Aha, zaje,biste jest jeszcze jak się ubrudzimy krwią albo dostaniemy kulkę, z rany sączy się krew, zostają plamy, wygląda to kozacko. Szkoda, że po jakimś czasie znika w końcu. Albo może i dobrze.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

jYzJpsNLSkG9g.png

 

:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Ja przed minuta dostalem takiego samego smsa jak czytalem twoj post :D A juz bylem obsrany ze nie ma :(

 

I co teras? Jutro juz bedzie w paczkomacie, bo zawsze 1 dzien u mnie idzie, a kod dojdzie dopiero w poniedzialek po 24? Bedzie tam gnilo od soboty?? A jak podpala paczkomat:(

Odnośnik do komentarza

Dobra, nie bijcie. Ssę wersje na PS3, jutro pogram, a we wtorek już oficjalnie na swoim koncie GrandTheftPL w oryginała. Po prostu nie wytrzymam już, muszę. Teraz widzę jakim jestem małym, słabym człowieczkiem, prawdziwym karaluchem żerującym na śmieciach z netu. Gównem pływającym w sedesie... muszę to zrobić!

a ja się cieszę, wreszcie rozwieją się moje wątpliwości co do działania wersji na ps3. Mimo, że jestem optymistą nie można przejść obojętnie obok faktu, że jak dotąd każda gra na enginie rage od rockstar lepiej była zoptymalizowana pod x360

Odnośnik do komentarza

 

 

Na ps3site jakis imbecyl wrzucil spoiler z GTA, uwazajcie. Spadam do bunkra, milo bylo.

Siedzi w temacie GTA5 SPOILERY i ostrzega przed spoilerem :>

 

Mowie o zakonczeniu głąbie :), radze uwazac.

 

Głąbie zobacz na nazwę tematu. Ci co nie chcą widzieć spoilerów to nawet nie przeczytają twojego ostrzeżenia <facepalm>

Odnośnik do komentarza

Czekałem na ten dzień i przygotowywałem od trzech miechów.

Private torrent - check.

Zbanowana konsola - check.

Druga do oryginała - check

Preorder na oryginała - check.

RSSy z releasów na komórze - check.

Zapas kawy - check.

Teraz tylko czekać.

 

btw. zamawiałem w ultimie i nie ma jeszcze smsów :( pewnie w pon.

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

 

jYzJpsNLSkG9g.png

 

:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Ja przed minuta dostalem takiego samego smsa jak czytalem twoj post :D A juz bylem obsrany ze nie ma :(

 

I co teras? Jutro juz bedzie w paczkomacie, bo zawsze 1 dzien u mnie idzie, a kod dojdzie dopiero w poniedzialek po 24? Bedzie tam gnilo od soboty?? A jak podpala paczkomat:(

 

 

Też się nad tym zastanawiałem, ale przecież nie będę blokować skrzynek tyle czasu. Nie mają jakiegoś punktu wyładunkowego do którego można by pójść i wcześniej ją odebrać :) ?

Odnośnik do komentarza

No może, ja już kilka konkret dzwonów miałem (i jechałem Majkelem, nie tym Franklinem kurde :P) i nadal nie wypadłem.

 

Ja misję z napadem mam następną, będzie grubo czuję :).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...