Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli ile masz juz godzin na liczniku?

 

To śmieszne, ale nie ma licznika wszystkich godzin, masz tylko ile przegrałeś każdą postacią z osobna. Razem mam 5,5h + może z godzinka, półtorej jaką zużyłem na zabawy bez save'owania.

 

Właśnie odblokowałem sobie możliwość kupowania posesji. Słuchajcie tego, niektóre z nich (jeśli nie wszystkie) generują cotygodniowy dochód, w niektórych można też robić misje, by ten dochód poprawić. Ja kupiłem lotniskowy hangar, mam teraz misje przemytnicze za pomocą samolotu lub buggy. Tyle zabawy, że ciężko mi to ogarnąć :D.

 

W ogóle to przeżyłem już tą akcję z trailera, gdzie leciało się samolotem w takim kanionie, nad mostem z przejeżdżającym pociągiem. Gra w powietrzu wyciąga jakieś bardzo ładne liczby klatek na sekundę, jest ślicznie płynniusio. Dodajcie do tego draw distance, niesamowite oświetlenie, świetnie wymodelowany teren, prześliczne odblaski na wodzie i mamy dosłownie nerdgasm.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kruk najważniejsze pytanie....są sklepy zoologiczne? xD

 

Nie natknąłem się na żaden jeszcze, ale tak jak mówię, skupiam się na misjach na razie. Mam już 18 albo 19 za sobą, tych głównych oczywiście.

 

Gierka na pewno jest GOTY, nosz do cholery nie pamiętam kiedy ostatnio grałem cały dzień i ocknąłem się, że jest już 23 xD.

Odnośnik do komentarza

Na niektórych gifach widzę jakby policja zachowywała się inteligentniej i agresywniej jak w IV, prawda to kruku kruku?

 

Prawda! Gnojki są takie cwane, że aż mi na nerwy działają. Zajeżdżają drogę zawodowo, współpracują ze sobą, jak są w stanie to wyprzedzają i hamują przed Tobą, by Cię spowolnić, jest naprawdę intensywnie. W połączeniu z tym systemem poszukiwań jak na razie pościgi są super emocjonujące.

 

Czy gra jest GOTG? Kaman, po tych ~8h naprawdę ciężko stwierdzić :). Jestem fanbojem serii od R*, przyznaję bez bicia, ale na pewno nie jestem aż takim narwańcem, by po jednocyfrowej liczbie godzin ogłaszać jakąś grę najlepszą z całych poprzednich ośmiu lat. Na pewno jest bardzo, bardzo mocnym kandydatem. Nie grałem jednak w TLOU, więc ciężko mi będzie porównać z chyba największym konkurentem, prawda?

 

Gucio, to nie jest wczesna wersja, taki model jazdy jest, po prostu. Moja rada? Zapomnieć o czwórce i przyzwyczajać się. Po pewnym czasie zaczyna się czuć radochę. Samochody nadal ładnie się gibają zgodnie z prawami fizyki, nie kierujemy cegłą, ale sztywna kamera i lepsza przyczepność robią swoję. Też żałuję, że nie ma wręcz pływających samochodów z czwórki, ale co zrobić? Zbyt wiele ludzi płakało i wypłakali, niestety.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Wszystkie bronie sa dostepne w sklepie na starcie?

 

Nie, ja wciąż mam niektóre niedostępne. Niemniej podstawa typu smg, karabin i strzelba są.

 

System poszukiwań jest taki, że najpierw znikasz im z oczu, a później unikasz patroli i wykrycia. Chyba podobnie jak w GTA IV, ale zmieniło się pole widzenia radiowozów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...