Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli pewnie ten arsenal co jest widoczny wchodzac do sklepu to juz wszystko. Szkoda, liczylem ze po jakims czasie oblokowuje sie druga polka czy cos.

 

Tak, dokładnie tak samo myślałem. Po podejściu do sklepikarza i aktywowaniu menu kupna jednak niedostępne bronie stają się przeźroczyste.

 

Czy można się bawić w taksiarza, paramedyka, gliniarza? No jasne, przecież to jest nieodłączna część GTA ;]. Jak zajumałem taksówkę raz to pojawił się komunikat o możliwości uruchomienia misji dryndziarza, więc na pewno są takie misje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Około 10 minut każda, norma IMO. No i to sam początek, więc te pierwsze misje były krótkie. GTA IV dało się skończyć w 20h nie korzystając z taksówek, tu zanosi się na podobny wynik, jak na samą fabułę to chyba nie co narzekać.

Odnośnik do komentarza

Znalazłem wreszcie rower wysoko w górach, ktoś się pytał czy jak się zeskoczy z wysoka to czy rower się niszczy. Niet, wszystko po staremu, lądujemy i jedziemy dalej.

 

Zaraz Wam zarzucę takie screeny, że Wam kopara opadnie. Burza w tej grze wygląda tak zjawiskowo, że przerwałem misję by włączyć opcję robienia screenshotów w dashu i zacząć jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

 

kruk najważniejsze pytanie....są sklepy zoologiczne? xD

 

Nie natknąłem się na żaden jeszcze, ale tak jak mówię, skupiam się na misjach na razie. Mam już 18 albo 19 za sobą, tych głównych oczywiście.

 

Gierka na pewno jest GOTY, nosz do cholery nie pamiętam kiedy ostatnio grałem cały dzień i ocknąłem się, że jest już 23 xD.

 

 

ja pamiętam - przy GTA San Andreas.

 

Przy Skyrim zrobiłem sobie przerwę :P

Odnośnik do komentarza

 

Wszystko wydaje się w porządku :), widać ząbki na krawędziach, oświetlenie daje rade, spadków płynności jak na razie nie uświadczyłem

a grales w GTA IV na PS3? masz jakies porównanie?

 

Owszem grałem, zdaję się że jest lepiej zwłaszcza przy takiej grafie jaka jest w 5, choć na 4 nie mogłem też narzekać, bo przeszedłem ją bez problemu.

 

Edit: Zaraz wrzuce wideo

Edytowane przez Kornolio
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam jak wczytujemy grę po graniu Trevorem. Raz zaczęło się tak jak niżej, raz gdzieś na szczycie góry budził się naje,bany w 3 du,py :D.

f3flcJU.jpg

 

Ktoś pytał czy są kamizelki w różnych typach. Są. Czy je widać na postaci? Nie.

P4Kj4cD.jpg

 

Ktoś pytał czy jest kanister w grze. Jest, fajnie się go używa :).

q4MUFEF.jpg

 

Takie tam nad Los Santos.

84rOj6F.jpg

zaGRyrC.jpg

 

Patrzcie jak dobrze wygląda mokry materiał i skóra.

oxmEzIU.jpg


W ruchu wygląda to dwa razy bardziej obłędnie.

 

yyc84xM.jpg

oUxUEwx.jpg

S18oEPH.jpg

ONQZxBe.jpg

oC8F3S5.jpgzfGEy4i.jpg

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...