Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

jYzJpsNLSkG9g.png

 

:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Ja przed minuta dostalem takiego samego smsa jak czytalem twoj post :D A juz bylem obsrany ze nie ma :(

 

I co teras? Jutro juz bedzie w paczkomacie, bo zawsze 1 dzien u mnie idzie, a kod dojdzie dopiero w poniedzialek po 24? Bedzie tam gnilo od soboty?? A jak podpala paczkomat:(

 

 

Też się nad tym zastanawiałem, ale przecież nie będę blokować skrzynek tyle czasu. Nie mają jakiegoś punktu wyładunkowego do którego można by pójść i wcześniej ją odebrać :) ?

 

Szkoda, że to nie nie jest tak jak w przypadku wysyłki kurierskiej, że monitorując paczkę widać w jakim mieście obecnie jest, tutaj na stronie paczkomatów mam jedynie status "w drodze do odbiorcy", a gdyby było tak jak w przypadku przesyłek kurierskich to może dałoby radę znaleźć numer w necie i zadzwonić do nich i spróbować się jakoś dogadać czy można odebrać z ich bazy albo od kuriera. A tak to pozostaje misja w stylu siedzenie pod paczkomatem w aucie nieokreśloną ilość godzin i czekanie na kuriera i przekupienie go, o ile faktycznie miałby naszą paczkę, ktoś się podejmie tej misji? :D 

Odnośnik do komentarza

Rejwen, a długi ten napad? I ogólnie jak z trudnością gry, często padasz? Najnowszy Max nawet na normalu potrafił dać w kość, autoaim zapewne masz off. :)

 

Autoaim on, zbyt długo gram już na myszce, by teraz męczyć się z celowaniem gałką, really. Gra nie jest trudna dla ogarniętego gracza. Dość często zjeżdżam ze zdrowiem, ale tutaj jest regeneracja życia, więc nie ma właściwie problemu. Misję powtarzałem może ze dwa razy i bardziej z głupoty niż z braku skilla czy ciężkiego fragmentu.

 

Jeśli chodzi o napad, nie był długi, ta jego główna część. I tak ma być. Więcej czasu to przygotowania, najpierw zaplanowanie napadu, później zbieranie potrzebnych rzeczy np. odpowiednie bryki, przebranie czy gaz usypiający, sama akcja to minuta-dwie zależnie od zdolności ekipy, jak poszło gładko to spieprzanie przed pałami i powrót do kryjówki. Nie było trudno, ale klimacik był suuuuper. I niesamowite jak dużą kontrolę mamy nad tym co się stanie, mam na myśli, że im więcej zainwestujemy w ekipę, tym łatwiej i lepiej nam pójdzie. Ja np. przyoszczędziłem na hakerze i wybiegałem z łupem dosłownie sekundę po odpaleniu alarmu. Bym rzucił trochę więcej i miałbym więcej czasu.

 

Poznałem właśnie Trevora i tereny pozamiejskie. Ja pier-do-lę. Gra generacji bez dwóch zdań.

 

 

Podoba mi się też kogo spotykamy przy okazji i co się z nim dzieje, R* mocno doje,bało do gara :D

 

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że to nie nie jest tak jak w przypadku wysyłki kurierskiej, że monitorując paczkę widać w jakim mieście obecnie jest

 

 

 

No ale właśnie jest tak samo. Wszedłem na inpost.pl, wpisałem numer z sms'a i widzę, że o 20:16 moja kopia została wysłana z 3 oddziału w Warszawie.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

Szkoda, że to nie nie jest tak jak w przypadku wysyłki kurierskiej, że monitorując paczkę widać w jakim mieście obecnie jest

 

 

 

No ale właśnie jest tak samo. Wszedłem na inpost.pl, wpisałem numer z sms'a i widzę, że o 20:16 moja kopia została wysłana z 3 oddziału w Warszawie.

 

A no widzisz to nie wiedziałem, bo ja sprawdzałem na stronie paczkomaty.pl i tam nie było. Tutaj na tej stronie inpost mam, że została wysłana o 20:16 z 3 oddziału w Wawie. 

Odnośnik do komentarza

 

Szkoda, że to nie nie jest tak jak w przypadku wysyłki kurierskiej, że monitorując paczkę widać w jakim mieście obecnie jest

 

 

 

No ale właśnie jest tak samo. Wszedłem na inpost.pl, wpisałem numer z sms'a i widzę, że o 20:16 moja kopia została wysłana z 3 oddziału w Warszawie.

 

Mowie wam ze to jutro bedzie w paczkomacie. W soboty tez je napelniaja. Na fejsie muve napisalo, ze paczkomaty pelne i juz nie gwarantuja dostawy :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...