Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest cacy ale model jazdy i uszkodzeń z L.A Noire ssie pałe! Cholera no nic nie czuć wagi tych pojazdów nie fruwają tak swobodnie i nie czuć żadnej energii przy mocnym uderzeniu po prostu nie mogę tego przeboleć i nie wierzę, że tak to będzie wyglądało w grze kiedy wyjdzie 17 Września. Efekt jest taki jak by przy samochodach kompletnie wyłączyli fizykę i silnik euforię, przed chwilą jadąc motorem odbiłem się od znaku jak jakimś NFS czy Midnight Clubie. I co z tego, że jest ogromny świat jak najważniejsza rzeczy czyli samochody mają jakąś kamienną fizykę... może po prostu te konsole nie pociągnęły by już takiej ilości detali, ogromu świata i fizyki pojazdów.

Odnośnik do komentarza

Raven, napisałeś, że wszystkie bronie nie są dostępne od początku. W takim razie jak się je odblokowuje?? Są jakieś specjalne misje dające ci dostęp do większego arsenału, czy po prostu w pewnym momencie misjo fabularnych stają się dostępne??

Z czasem, z kolejnymi misjami, odblokowują się kolejne. Tak było przecież w poprzednich GTA też. Po zrobieniu misji z daną bronią dostajemy SMS-a, że ta właśnie pukawka jest już dostępna w Ammunation.

 

Sa w tej grze dzielnice kontrolowane przez gangi? Najbardziej ten aspekt podobal mi sie w SA.

Na razie na nic takiego nie trafiłem i nie wydaje mi się, bym jeszcze miał okazję.

Odnośnik do komentarza

(pipi) panowie, (pipi). Tak straszyliście tym modelem jazdy, brakiem zniszczeń, euphorii, a tu się okazuje że nic z tego nie było prawdą. Trzeba Panowie wziąć grę we własne rączki, żeby się przekonać jak jest na prawdę. System zniszczeń pojazdów jest o niebo lepszy od tego z czwórki. Nówki nie gniotą się mocno przy pierwszych uderzeniach (co dziwiło), lecz gdy już się zaczną to jest na co patrzeć. Model jazdy wolniejszych pojazdów jest taki sobie. Za to fur sportowych to prawdziwy ogień. Nie ma mowy o żadnych uogólnieniach. Euphoria lata niczym szmata, wszystko sypie się dookoła, jest nextgenowo, bardzo nextgenowo. Przemierzyłem mapę wzdłuż i wszerz, Waliłem do wojska jak do kaczek, byłem na najwyższej górze w grze, z której zjechałem motorem - ginąc. 

A i wiecie co. Gra jest płynna. Czasem liczba fpsów spada do 20, ale nigdy mniej. Aliasing to poziom Max Payne 3, więc możecie sobie porównać. Graficznie orgia. Filtry - widać że R* wyciągnęło wnioski po modach do czwórki. Nie wiem teraz czy grać, czy czekać na oryginała. Daleko nie chcę zajść. A w sumie to wszystko jedno, skończę ja nie raz bo misje są przecudne. Nie ma mowy o nudzie z czwórki. Już 3 misja kręci konkretnie, a dalej jest już tylko lepiej. 

Pozdrawiam ze słonecznego Los Santos. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie wiem ile razy miałem podkreślać, że model jazdy nie jest gorszy, ale inny, więc nie wiem o czym mówisz pisząc o straszeniu.

 

Gdzieś w pewnym momencie nawet pisałem, że po dłuższym czasie zaczyna się dostrzegać dobre strony. Po prostu jeśli ktoś liczył na pływanie z GTA IV, gdzie kręciło się nieziemskie drifty, to można się lekko zniechęcić.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

(pipi) panowie, (pipi). Tak straszyliście tym modelem jazdy, brakiem zniszczeń, euphorii, a tu się okazuje że nic z tego nie było prawdą. Trzeba Panowie wziąć grę we własne rączki, żeby się przekonać jak jest na prawdę. System zniszczeń pojazdów jest o niebo lepszy od tego z czwórki. Nówki nie gniotą się mocno przy pierwszych uderzeniach (co dziwiło), lecz gdy już się zaczną to jest na co patrzeć. Model jazdy wolniejszych pojazdów jest taki sobie. Za to fur sportowych to prawdziwy ogień. Nie ma mowy o żadnych uogólnieniach. Euphoria lata niczym szmata, wszystko sypie się dookoła, jest nextgenowo, bardzo nextgenowo. Przemierzyłem mapę wzdłuż i wszerz, Waliłem do wojska jak do kaczek, byłem na najwyższej górze w grze, z której zjechałem motorem - ginąc. 

A i wiecie co. Gra jest płynna. Czasem liczba fpsów spada do 20, ale nigdy mniej. Aliasing to poziom Max Payne 3, więc możecie sobie porównać. Graficznie orgia. Filtry - widać że R* wyciągnęło wnioski po modach do czwórki. Nie wiem teraz czy grać, czy czekać na oryginała. Daleko nie chcę zajść. A w sumie to wszystko jedno, skończę ja nie raz bo misje są przecudne. Nie ma mowy o nudzie z czwórki. Już 3 misja kręci konkretnie, a dalej jest już tylko lepiej. 

Pozdrawiam ze słonecznego Los Santos. 

a jak jest z tym modelem jazdy texz ? jak wypada w porównaniu do czwórki ? zaznaczam, że dla mnie model jazdy w IV to najlepszy model jazdy w sandboxach ever

 

edit: raven mnie wyprzedził, ale co dokładnie masz na myśli pisząc ''inny'' ?

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Panowie, czytajcie dokładniej, bo już kilka razy pisałem. Kamera jest dużo sztywniejsza a samochody mają sporo wyższą przyczepność. Stąd ta sztywność wyziewająca z gifów. W prowadzeniu jest ciekawiej, bo samochodem wciąż giba zawodowo, ale przez kamerę tego już tak nie czuć, a i rzadziej wpadamy w poślizgi. Tylko tyle i aż tyle moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza

Model jazdy jest inny, samochody lepiej reagują. Denerwować może to przy wolniejszych furach bo te nie wpadają w poślizgi i wydaje się jakby trzymały się szyn. Te które mają trochę pod silnikiem zachodzą przy zakrętach, wpadają w poślizgi, skaczą na nierównościach co daje masę frajdy. W połączeniu z silnikiem fizycznym Euphoria jest kozacko. Gra przez to zyskała na szybkości bo pojazdy Policji w obecnym stadium to niesamowicie wkurzające sukinkoty. Nie można używać Pay N Spray do ich gubienia, ale za to ucieczka samolotem to pewna ucieczka. Przy 5 gwiazdkach co prawda nie goni nas wojsko, ale te jest obecne w grze. Gra imo jest trudniejsza niż czwórka bo nie pamiętam żebym tak często tracił życie. Acha, wiecie dlaczego na filmikach nie było wyskakiwania przez przednią szybę? Bo trzeba na prawdę konkretnie uderzyć. Wypadek przez szybę = zgon.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj jadę z nagrywarką do kolegi, który ma gta 5. W poniedziałek o 22:00 powinienem wrzucić stunt montage, ale jakby ktoś był chętny to mogę przesłać jakiś gameplay albo wrzucić na jakąś stronę, żeby można było pobrać już wcześniej.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Pograłem chwile i to co mi przeszkadza to płynność animacji szczególnie jak jedziemy szybko po miescie (sam poczatek). Na pewno nie ma 30 fpsów. Sama gra jednak (pomijając framerate) widać że jest dopracowana do granic możliwości - najwyższa półka. Animacja postaci, to co się dzieje wokoło 0_o. Nie wiem jakim cudem ktoś napisał silnik napędzający to wszystko na 512 mb pamięci. Aż strach pomyśleć jak to będzie wyglądać na super PCcie z nasa albo co rockstar wymodzi na nextgenach.

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...