Skocz do zawartości

EUROBASKET 2013


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, ale jedziemy dalej! Niestety Francja to był, według mojej oceny i chyba nie tylko mojej, najgorszy możliwy rywal dla nas spośród tych, którzy zostali w turnieju. W drugim półfinale trzymam kciuki za Niemców, bo myślę, że o brąz, jeśli chcemy choć trochę pomyśleć o medalu, łatwiej nam będzie powalczyć z Hiszpanią. Ci bowiem chyba mają najsłabszy skład od lat według mnie, ale nadal bardzo dobry zespół. Mega życzę naszym, aby zapisali się w historii, choć już to zrobili, zdobytym medalem. Aż sam nie wierzę w to, co piszę :) Walczymy o medal! Oby były emocje! 

 

Odnośnik do komentarza

Oglądam drugi półfinał no i Polacy po dzisiejszym meczu wydają się być ze dwie ligi niżej. Francja i Hiszpania wyglądają jakby oszczędzali się cały turniej i odpalili w półfinale. Niemcy też w opór mocne, Schroder penetrator masakryczny, wszędzie się wciśnie. Jak chcemy walczyć o brąz to musimy znowu zagrać mecz życia jak ze Słowenią, bo skończymy jak z Francją.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, [InSaNe] napisał:

Swoją drogą, te francuskie goryle to jest jakiś kosmos. Oni w tym Eurobaskecie też tak dobrze grali?

Typy naszych nakrywają czapką nawet przy zwykłych rzutach z półdystansu. A trójki sypią jak z rękawa. 

Francuskie „goryle” v-ce mistrzowie olimpijscy to obecnie:

 

„4 kolesi z NBA. 2 z Realu, a było 3, bo Heurtel opuścił Królewskich końcem czerwca tego roku. Poza tym Anadolu Efes (mistrz Euroligi), Olympiakos (4 miejsce Euroligi) czy Monaco (Euroliga)"

 

Dla porównania w Polsce nawet nikt obecnie nie gra w Eurolidze, nie mówiąc już o NBA.

Odnośnik do komentarza

Wygrać z USA? Ujmijmy to tak. Krajem, z którego gracze zdobyli łącznie najwięcej punktów na tych Mistrzostwach Europy, jest USA. (I gdyby nie mecz o trzecie miejsce, to na pewno by się tak skończyło, a tak to... nie umiem policzyć, może Niemcy wyprzedzą USA o włos).

 

Pewnie LeBron ma szczęście, że AJ Slaughter wybrał Polskę.

 

W sumie Francja to wyjątek na tych mistrzostwach, ale oni też mają zamiar dodać Joel Embiida, który nie pochodzi życiowo z USA, ale koszykarsko przecież owszem, koleś gra w koszykówkę 13 lat z czego 12 w USA.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...