Skocz do zawartości

True Detective - 2014 - HBO


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi trailer bardzo dobry, lepszy od pierwszego. Dobra muzyka, podoba mi się też Rachel McAdams w zwyczajnym wydaniu. Postać Farrella wydaje się być tajemnicza. Najmocniej liczę na grubą intrygę z bardziej satysfakcjonującym finałem niż w 1 sezonie. Generalnie to trzeba trzymać kciuki za ten serial, bo na rynku kryminałów nic nie może się równać potencjałem jaki drzemie w tej marce. Tym bardziej, że zmęczenie materiału nie grozi TD, bo jak wiadomo każdy sezon = nowa historia i nowa nadzieja na mocarny kryminał.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 547
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najmocniej liczę na grubą intrygę z bardziej satysfakcjonującym finałem niż w 1 sezonie. Generalnie to trzeba trzymać kciuki za ten serial, bo na rynku kryminałów nic nie może się równać potencjałem jaki drzemie w tej marce. Tym bardziej, że zmęczenie materiału nie grozi TD, bo jak wiadomo każdy sezon = nowa historia i nowa nadzieja na mocarny kryminał.

 

Pierwsze recenzje nie napawają optymizmem. Na metacritic drugi sezon może się poszczycić średnią na poziomie 63.

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie rowniez pierwszy odcinek ok. Kalifornia odpowiednio pokazana tez ma swoj klimat, dodatkowo konkretnie podbijany przez muze. W Colina od poczatku wierzylem (jakos goscia lubie, chyba od czasu Miami Vice), wieksze obawy mialem co do Vince'a, ale poki co tez jakos daje rade (zreszta po metamorfozie Mafiu trudno go skreslac z gory). Laski git (dziewczyna goscia z drogowki zarzadzila konkretnie, do tego towarzyszka burmistrza oraz ta co zaszalala kabrioletem na autostradzie tez spoko, plus Rachel, ktora zdecydowanie ma cos w sobie)- milo popatrzec.

 

Jedyne moje zastrzezenie, to bardzo duzo watkow naraz- z czasem moze byc troche ciezko to ogarnac, a nie chce mi sie po kilka razy ogladac rozkminiajac po kawalku (ale tez jesli sie ladnie posplata wszystko na koniec w jedna calosc, to i efekt moze byc tym lepszy).

 

Podsumowujac, jedynke oczywiscie ciezko bedzie przebic, ale jest dobrze- czekam z niecierpliwoscia na kolejne odcinki.

Odnośnik do komentarza

Od samego intra (z genialnym utworem trzeba dodać) mnie pochłonęło i choć raczej pierwszego sezonu nie przebije, tak myślę, że będzie syto.

 

Oprócz babsztyla, który mnie wkur.wia już, no cóż.

ale rozi Pie.rdolisz, Rachel jedna z lepszych du.peczek. bardzo mi się podobało jak wypasała krowy z Benem affleckiem w ostatnim filmie terrence'a malicka. sam odcinek super, a Colin pomimo obaw niektórych dał radę. ten gnojek asspen to ma pewnie psyche zrytą do końca życia :obama:. Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

ale to będzie mocny sezon coś czuje. podejrzewam, że będą zagłębiać się w mroczne zakątki ludzkiego psyche bo seksualność i jej "zaburzenia" no i kto wie może z nienacka żeby było połączenie z pierwszym sezonem jakiś devil worship połączony z orgiami niczym w "oczach szeroko zamkniętych". no mega potencjał ma ten sezon.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...