Skocz do zawartości

True Detective - 2014 - HBO


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jest wystarczająco dużo czasu, scenarzyści wcale nie muszą i nie rozwiążą wszystkich spraw. Podadzą rozwiązanie kto jest królem, kto zabijał, jak to wszystko było zorganizowane. I na tyle jeden odcinek wystarczy, reszta to są domysły i spekulacje. Tak jak Marty mówił - klątwa policjanta, scenarzyści przedstawili dużo wątków, ale większość z nich nie musi dotyczyć faktycznie zabójstwa i konspiracji, to my tak podejrzewamy, rozwiązanie jest naprawdę bardzo proste, a cała reszta to po prostu jakieś wydarzenia w życiu policjantów. Nie patrzcie za daleko, jeśli przez to nie dostrzegacie tego co leży pod nosem.

 

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 547
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepszy serial jaki widziałem, każdy odcinek tylko to potwierdza. Nie spartolą finału, nie mogą po tym co zaprezentowali i jaki poziom trzyma każdy z epizodów. Do tego ten soundtrack, masa dark ambientu przygrywającego w tle, a ten kawałek to był szczyt szczytów:

 

Odnośnik do komentarza

 

Tak sie zastanawiam.

 

Koleś na kosiarce to jest ten sam gosciu co w ktoryms z poprzednich odcinkow? Jesli tak to jakim cudem Cole nie skojarzyl go skoro juz kilka osob wspominalo o czlowieku z bliznami?

 

Ogolnie w tym serialu pojawia sie tyle nazwisk, swiadkow, podejrzanych ze mam niezly kociol w lbie i myla mi sie. Kim w koncu byl ten byly szeryf o ktorym wspominala ta stara murzynka i szeryf 'kumpel' Woodego?

 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem dzieckiem lat 80tych, wychowanek VHS. Przyzwyczaiłem się do lektora i koniec. Oczywiście seriale z neta oglądam z napisami, ale czasem trzeba dłużej poczekać, a chce się obejrzeć natychmiast :) O, widzę że już jest relek z lektorem, znikam oglądać.

Odnośnik do komentarza

Chyba mialem za duze oczekiwania po porzednim odcinku i liczylem na nie wiadomo co. Dupy nie urwlo ale i tak bardzo solidnie, a serial bez dwoch zdan w absolutnym topie (mimo ze wielu nie widzialem hehe)

 

 

Ogolnie zakonczenie z usmierceniem dwojki glownych bohaterow byloby moze nie lepsze ale jakies naturalniejsze? Mefiu przeciety od pasa w gore, Woody z toporkiem w klacie i wychodza z tego. Pomijam fakt ze byli mega na odludziu (tak murzynki z ekipa byli 'niedaleko' ale mimo wszystko) i nawet w tych fortach ciezko bylo ich znalezc. Nie jestem lekarzem ale z takimi ranami to chyba kwestia minut? Pojawia sie jedynak szansa, ze w nastepnym sezonie pojawia sie chociaz jakos epizodycznie :) chcialbym ich zobaczyc jeszcze razem.

 

Odnośnik do komentarza

satysfakcjonujące zakończenie z pozostawieniem niedomkniętych i lekko nakreślonych wątków - zlikwidowali jednego zwyrola, reszcie szajki się upiekło

 

Cohle miał ranę kłutą centralnie w bebechy, loteria - mógł mieć przerwaną aortę brzuszną = zmarłby w parę minut, jeżeli nie, to nie wyciągając noża, spokojnie pociągnął by kilka godzin aż pojawiłoby zapalenie otrzewnej i zgon

Hart dostał toporkiem w okolice prawego obojczyka, dość płytko

Odnośnik do komentarza

wczoraj obejrzałem odcinki od 1 do 7, właśnie skończyłem finałowy.

 

nie rozumiem skąd taki szum na necie wokół tego serialu(może mi ktoś wyjaśni ten fenomen?). 7/10 za Rusta, cycki i fajne widoki bagien z fabrykami w tle.

 

Twin Peaks wannabe

Edytowane przez ofsajd
Odnośnik do komentarza

Nie będę próbował na gorąco wystawiać ocen, ale finał bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, nawet pomimo tego, że spodziewałem się czegoś podobnie niebanalnego. Za jakiś czas na pewno łyknę sobie cały serial w całości. Polecam to też osobom nieusatysfakcjonowanym zakończeniem, tym razem ze świadomością tego, że sednem tej historii nie było samo śledztwo i oczekiwane przez Was nie wiadomo jakie "twisty".

 

Jestem za(pipi)iście usatysfakcjonowany tym specyficznym happy endem z odrobiną goryczy.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...