Skocz do zawartości

True Detective - 2014 - HBO


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda, że elizabeth moss odpadła jak widać z gry jeśli chodzi o główną rolę żeńską (o ile w ogóle była brana pod uwagę) :(.

Sądzisz, że pokazała by coś więcej niż w Top of the Lake? Rzecz jasna chodzi mi o umiejętności aktorskie :P

Lubię Moss, ale jednak nie chciałbym jej drugi raz w podobnej roli oglądać.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 547
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myślisz, że tacy topowi aktorzy, jeden  z oscarem odsuną na bok kino na rzecz 7 sezonów serialu dla  HBO? 

 

oni są już starzy i grają w jakiś raczej budżetowych filmach więc taki serial od HBO będzie dla nich ok, zresztą i tak zagrają tylko w jednym sezonie.

Odnośnik do komentarza

 

Myślisz, że tacy topowi aktorzy, jeden  z oscarem odsuną na bok kino na rzecz 7 sezonów serialu dla  HBO? 

 

oni są już starzy i grają w jakiś raczej budżetowych filmach więc taki serial od HBO będzie dla nich ok, zresztą i tak zagrają tylko w jednym sezonie.

 

Chodziło mi o ten post :P

 

"marny jest sam pomysl antologii i porzucenia genialnego makkonafiego i łudiego łudiego "

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W końcu obejrzałem. Klimat serialu fantastyczny, miejsce akcji, zdjęcia, muzyka, aktorstwo - pierwsza klasa. Ale z perspektywy czasu wydaje mi się że trochę zbyt wysoki hype się zrobił w trakcie trwania serialu, analizowanie wskazówek przez pół internetu, hasła o duchowym spadkobiercy Twin Peaks, ogólna podnieta i wyczekiwanie ostatniego odcinka jak mesjasza. A tymczasem nie zauważyłem jakiegoś wielkiego pier.olniecia, jakby odrzeć odcinki z tego pseudofilozoficznego gadania to chyba nawet lepiej by się to oglądało jako po prostu dobry serial. Ale za odwagę dla twórców, naprawdę świetne duo aktorskie, różne linie czasowe i ten klimat (od razu mi się Gabriel Knight przypomina) zasłużone brawa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest info o fabule drugiej serii, dość mocne spoilery z początku:

 

 

 

 
Nieoficjalnie wiemy, że nowa seria ma rozpocząć się od śmierci Bena Caspara, skorumpowanego zarządcy fikcyjnego kalifornijskiego miasteczka, który został brutalnie zamordowany w okresie finalizacji przełomowej umowy mającej wpływ na system transportowy. Trójka detektywów z różnych miast i branż łączy siły, by odnaleźć osobę odpowiedzialną za zbrodnię. Wkrótce odkrywają oni, że śledztwo staje się bardziej mroczne i skomplikowane, niż na początku uważano.
52-letni Caspar znaleziony zostanie na odcinku autostrady Pacific Coast Highway – jego oczy wypalono, genitalia wycięto, a na klatce piersiowej wyrysowano satanistyczne symbole. Śledczy szybko zauważają, że mężczyzna miał skłonności do ostrego seksu i mógł być związany z organizacją okultystów.
 
Główne role męskie zagrają Colin Farrell i Vince Vaughn. Farrell wcieli się w detektywa Raya Velcoro, którego lojalność jest podzielona pomiędzy szefów ze skorumpowanego departamentu policji a gangsterów, do których Ray przynależy. Vince Vaughn otrzymał rolę Franka Semyona – doświadczonego gangstera, którego imperium jest zagrożone, kiedy jego przejście do legalnych interesów zostaje wstrzymane przez morderstwo partnera biznesowego.
 
Rachel McAdams zagra główną rolę kobiecą i wcieli się w Ani Bezzerides, panią szeryf Ventura Country, a Taylor Kisch zagra Paula Woodrugh – weterana wojennego i oficera policji patrolującego autostrady.

 
Warto dodać, że 2. sezon „Detektywa” będzie składać się z 8 odcinków. Scenariusz do każdego z epizodów napisał Nic Pizzolatto. Za kamerą staną utalentowani reżyserzy na czele z Justinem Linem.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...