Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

Decyzja o zakończeniu wydawania PSX Fana zapadła w momencie kiedy kolejny numer był już gotowy do druku - stąd brak pożegnania, bo nikt nie wiedział, że się tak stanie. 

Przyczyna prozaiczna: wyniki sprzedaży. To był czas załamania się rynku czasopism, naprawdę solidny krach, który w parę lat pozamiatał rynek pism o grach. A jak wiadomo kasa to temat niewygodny, ale decydujący. I to koniec historii PSX Fana.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wciąż bardzo dobry jest to magazyn. Czuć że nie jest kierowany do gównażerii. Sama okladeczka jak zwykle na poziomie, bo o ile grafika nie musi podobać się każdemu tak warto docenić to jak grafik PIXELa zgrabnie rozmieszcza informacje na froncie.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Mówili że to jednak pewien wymóg rynku któremu musieli sprostać. Rozczarowujące.

Pytanie tylko na ile to coś zmienia? Ja mam wyj.ebane w recki pismaków i oceny, kupowałem dla obcowania z papierem w sumie. 

Odnośnik do komentarza

Dlatego że ocena już sugeruje odbiór gry i prowadzi do porównań. Jak czytałem reckę GoWa 10/10 to już wiedziałem jakiego wydźwięku mam się spodziewać. Brak oceny sprawia że każdy grę ocenia po swojemu. No i "miej wy(pipi)ane" to jest zdecydowanie mniej popularne podejście niż "pa jaka ocena ta gra MUSI być sztosem, XX na meta" etc.etc.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, _Be_ napisał:

a widze, że wszystko wyprzedane w ich sklepie.

Mysle sobie "co ten blaber gada, przeciez bylem tydzien temu w ich sklepie i jedynie nie ma pierwszych numerow bo tych nowszych chyba nikt nie kupuje". Wchodze teraz i ch.uj, a akurat dwoch ostatnich nie mam :reggie:

 

Chyba zamowie sobie ten SGK poki jeszcze wisi.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, grzybiarz napisał:

proxy?sig=aa300b2d1cebf58509bfc71ae82159

coraz brzydsze te okładki, ostatnio Lego, teraz to.

No, ale jednak przetrwali 40 numerów - a pamiętam ich pierwszy numer z okładką Wieśka. Ależ to był numer, gruba okładka, grube kartki, ten zapach farby... aj.

Czyli obecnie Pixel to najdroższy magazyn i bez płyt/gier :)

Ostatnio byli Iniemamocni... Więc to gorzej niż Lego.

Kiedy ten numer?

Odnośnik do komentarza

Ta okładka akurat najmocniej pachnie oldskulem i niezależnością z tego co nam serwowano ostatnimi czasy. 

Co do ich ocen, to nie wiem jak teraz (bo omijam ten dział pomny jego jakości) , ale jak je wprowadzili, to przeczytałem kilka recek. Popatrzyłem na oceny, później sprawdziłem czy faktycznie dobrze przeczytałem te recki i wyszło, że mają  w redakcji maszynę losującą. Po przeczytaniu tekstu wyłania ci się obraz bardzo dobrej produkcji, praktycznie bez wad, a na końcu widzisz np. 6+.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, marbel007 napisał:

Ostatnio byli Iniemamocni... Więc to gorzej niż Lego.

Kiedy ten numer?

Myślałem, że to Lego Iniemamocni :)

Co do pytania:

 

Z radością informujemy, że kolejny, już 40. numer Pixela wysyłamy do prenumeratorów w poniedziałek 27 sierpnia. To jak zwykle wcześniej w stosunku do premiery kioskowej, która będzie miała miejsce w czwartek 30 sierpnia. Czyli prenumeratorzy otrzymują numer szybciej i taniej, niż ma to miejsce w regularnej sprzedaży detalicznej. Ponadto każdy prenumerator na dzień przed kioskową premierą otrzymuje gratis wersję cyfrową magazynu.

Z tej okazji chcielibyśmy Cię zachęcić do dołączenia do grona subskrybentów Pixela. Poza lepszą ceną prenumeratorzy regularnie otrzymują od nas dodatkowe bonusy takie jak darmowe gry, dostępy do ekskluzywnych materiałów czy wyjątkowe wydania klasycznych czasopism growych.

Aby zaprenumerować Pixela od najbliższego wydania, wystarczy wejść na stronę http://shop.pixel-magazine.com i wybrać opcję na 6 bądź 11 wydań. Składając zamówienie możesz wybrać rodzaj pakowania Twojego magazynu - tradycyjny w folię, bądź super wzmocniony w tekturze.

Serdecznie pozdrawiamy!

PS.
Zapraszamy na naszego bloga: pixelpost.pl

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...