Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Twój kod promocyjny umożliwiający bezpłatny dostęp do 40 numeru magazynu Pixel w wydaniu cyfrowym to: 7TjrMf

 

Kod promocyjny, po zalogowaniu, można aktywować pod adresem: http://pixel.embuk.pl/user/profile/promocodes

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja już do CDA nie wrócę, nie ma takiej opcji, nic mnie do tego nie ciągnie. Podobnie zresztą do PSXE. Jeszcze trochę pomęczę z Pixelem, ale też mnie zaczyna powoli nudzić. Niebawem prasa przestanie u mnie istnieć. Przerzucę się chyba na jakieś zagraniczne ebooki czy coś. xD

Odnośnik do komentarza

Ja mam na pralce pixel cda i psx extreme kiedyś miałem psx,  cda i film a jeszcze wcześniej cda, piłke nożną i film. Zawsze musiały być 3 gazety  :D Nigdy książki na kiblu nie czytam ale jeden artykuł to idealna porcja na jedno posiedzenie. Też nigdy nie jest tak że czytam coś od deski do deski jak za gówniaka. Wtedy nie było neta i magazyn growy pochłaniało się czasem nawet kilka razy jedną recke czytałem i oglądałem screeny. Teraz czytam tylko dobry felieton, ciekawy artykuł i jakąś recenzje gry o której nic nie wiedziałem albo która została w zabawny sposób zjechana (pozdrawiam papkina i jego kaszanke).

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie druga opcja. Idę do kibla załatwić potrzebę nie siedzieć i czytać. Nigdy tego nie robię i robić nie zamierzam. Dlatego prasa nie jest mi niezbędna do funkcjonowania. Zresztą coraz mniej mnie ciekawi bo artykuły coraz rzadziej mnie czymś zaskakują.

Odnośnik do komentarza

Trochę niezręcznie o tym pisać, bo aż tak intymnie się nie znamy, ale wiadomym jest, że kupa kupie nierówna. Czasem rzeczywiście wystarczy usiąść, dokonać zrzutu i można uciekać. Ale zdarzają się takie kupy na raty, zdarzają się lekkie zatwardzenia, zdarzają się bolesne i długotrwałe kackupy, wreszcie zdarzają się też biegunki zwane pospolicie sra'czkami. Wtedy warto mieć coś, czym można zająć czas. Więc jeśli ktoś mówi mi, że każdorazowo siada, wydala balasa i po minucie ma fajrant, to najwyraźniej nie zna życia. Albo jest obrzydliwym kłamcą.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, ireniqs napisał:

Przerzucę się chyba na jakieś zagraniczne ebooki czy coś

Edge można kupić za dość nieduże pieniądz na Ipada, polecam. Ja to się już odzwyczaiłem od czytania gazetek o gierkach, nie czytam praktycznie żadnych portali, jedynie twitter i forum żeby mieć jakieś newsy, ale ogólnie nie interesuje mnie czyjeś zdanie na temat jakiejś gierki, wole kupić sam i zagrać. 


A co do srania to mam książkę od tego :usmiech:

5 godzin temu, grzybiarz napisał:

Wiem, że offtop, no ale jak to wygląda? siadacie na kibel i:

a) siłujecie się ze stolcem parę minut i w tym czasie czytacie prasę

b) siadacie na kibel i od razu chlust, więc nie ma po co już siedzieć, zwłaszcza że nie pachnie ładnie:/

Potrzebna ankieta chyba, ale ja generalnie siedze dopóki się nie dosram na maksa. Raz siedziałem tak długo, że jak wstałem to upadłem na ziemie bo mi krew odpłynęła w nogach :smutas: Teraz się trochę hamuje

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Co powiedziałbyś o takim gościu:

 

Typek na grupie Pokemon TCG zaklepał sobie kilkanaście kodów do gry online pisząc "kody wykorzystane" i w spokoju zaczął dodawać paczki jedną po drugiej. Przyłapał go ktoś z grupy wpisując kody ze środka listy. Taki kodzik to zawsze 2-3 zł w kieszeni + możliwośc tradowania. Skakałbym po głowie dla takiego śmiecia. ;/ 

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, marbel007 napisał:

Wykorzystane już ale plus za inicjatywę.

Ktoś wziął i się nie pochwalił. :reggie: Już nawet na podziękowaniach mi nie zależy ale info dla innych by się przydało.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...