Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Bzduras napisał:

No co mam Ci powiedzieć, drewno bez krzty polotu, podchodziłem do tego kilka razy i nie, nie, po stokroć nie

No to aż dziwne, że ci się ten Devil podoba przecież to podobny poziom drewna. Jak Devil to tylko DmC od NT :usmiech: 

 

 

Rudy to by móglbyć moim synem, także sklej jape :cool:

Odnośnik do komentarza

No ja tutaj widzę tryhard paprykarza, który z jednej strony napyerdala, że gotik to crap a już nie może przeżyć, że jego ulubioną serię ktoś obraża na co reaguje naciśnięciem przycisku z napisem 

 

FEMINISTKI 

 

 

zluzuj wora 

Odnośnik do komentarza

Totalnie zlałem twoje "obrażanie" które jest tylko próbą striggerowania mnie, i to tak oczywistą, że byłbym debilem gdybym zaczął Ci na nią odpisywać w jakikolwiek sposób (weź coś ulubionego danej osoby, napisz że jest gównem i obserwuj rejdż? Tak w gimnazjum się cisnęło po ludziach co pokemony oglądali zamiast Dragon Balla). Ty z kolei na forumku zachowujesz się od X lat jak rasowy SJW i gdy ktoś o tym przypomina to miotasz się jak ryba w akwarium bez wody, fejkując jakiś dystans którego nie posiadasz. Rada na dziś?

 

4 minuty temu, _Be_ napisał:

zluzuj wora

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:

gdy ktoś o tym przypomina to miotasz się jak ryba w akwarium bez wody

Bo mam beke jak bardzo irrelewantne to jest w tej dyskusji. 

>nie miej sensownych argumentów
>napisz feministki

 

2 minuty temu, Bzduras napisał:

że byłbym debilem gdybym zaczął Ci na nią odpisyw

No popatrz a jednak odpisałeś :usmiech:

Cytat

 (weź coś ulubionego danej osoby, napisz że jest gównem i obserwuj rejdż?

hmm 

 

2 godziny temu, Bzduras napisał:

Wywal je, bo Gothic śmierdzi gnojowicą

hmmm

2 godziny temu, Bzduras napisał:

jezu

hmmmm

 

3 minuty temu, Bzduras napisał:

Tak w gimnazjum się cisnęło po ludziach

Czyli psychicznie nie wyszedłeś nadal z gimnazjum? Dzięki za rozwianie wątpliwości :usmiech:

Odnośnik do komentarza

A to sobie poodbijam piłeczkę, w sumie lubiłem siatkówkę kiedyś.

7 minut temu, _Be_ napisał:

Bo mam beke jak bardzo irrelewantne to jest w tej dyskusji. 

>nie miej sensownych argumentów
>napisz feministki

To po co wciskasz się w rozmowę dwóch ludzi skoro nikt nic do Ciebie nie pisał? A, no tak, bo 32 000 postów nie wbija się sensowną dyskujsą :)

7 minut temu, _Be_ napisał:

No popatrz a jednak odpisałeś :usmiech:

No to pokaż mi paluszkiem, gdzie się oburzyłem, że piszesz coś źle o moim kochanym devilku, cmok, cmok. Poczekam na konkretny cytat :)

7 minut temu, _Be_ napisał:
Cytat

 (weź coś ulubionego danej osoby, napisz że jest gównem i obserwuj rejdż?

hmm 

 

2 godziny temu, Bzduras napisał:

Wywal je, bo Gothic śmierdzi gnojowicą

hmmm

2 godziny temu, Bzduras napisał:

jezu

hmmmm

 

11 minut temu, Bzduras napisał:

Tak w gimnazjum się cisnęło po ludziach

Czyli psychicznie nie wyszedłeś nadal z gimnazjum? Dzięki za rozwianie wątpliwości :usmiech:

Hmm. Czyli napisałem swoją opinię o serii Gothic, podpierając ją tym, że próbowałem się do niej przekonać kilka razy (i nie wyszło) tylko po to, żeby komuś dosrać? Naprawdę, Bartek, nie mierz każdego swoją miarą. IMO Gothic to (pipi), i co mi zrobisz? :)

 

Możesz twierdzić, że Devile to mniej niż (pipi), to niestrawione i niewydalone resztki jedzenia zalegające w jelitach najgorszych czerwi. No ale pogódź się z tym, że mnie to kompletnie nie rusza :) Idź, obrzuć błotem każdą z części z osobna jeśli Ci to w jakiś sposób polepszy życie, nikt Ci nie broni i nikt nie będzie stać nad Tobą z batem, żebyś przypadkiem nie napisał czegoś złego o grze, którą lubi ktoś inny. Droga wolna, mamy wolny kraj i wolność słowa :)

 

Jak widać dwa posty wyżej tak Cię rzuca ze złości czy czegośtam, że nawet czytać ze zrozumieniem nie możesz. Meh, jałowa dyskusja, którą i tak ktoś usunie. Jak dotrzeć do człowieka, który nie rozumie co czyta? Jakbym z mendrkiem rozmawiał :/

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
Teraz, Bzduras napisał:

A to sobie poodbijam piłeczkę, w sumie lubiłem siatkówkę kiedyś

zagrasz w ping pong to ku,rwa odbij

 

1 minutę temu, Bzduras napisał:

To po co wciskasz się w rozmowę dwóch ludzi skoro nikt nic do Ciebie nie pisał?

Bo to forum na który każdy może napisać? Chyba, że do jasnie pana paprykarza nie można, to przepraszam wtedy, czekam na pozwolenia w których tematach można pisać. 

 

2 minuty temu, Bzduras napisał:

Poczekam na konkretny cytat :)

Cytat

Bartek, ale nie wcinaj się jak dorośli rozmawiają, co

Cytat

No fajnie, że prowo próbujesz, ale trochę za mocny trajhard. Idź ponarzekaj, że obrażajo silne feministki w Sabrinie czy coś zamiast ładować się z pupska z jakimiś bajtami 

Cytaty proszę bardzo raz. 

3 minuty temu, Bzduras napisał:

IMO Gothic to (pipi), i co mi zrobisz? :)

IMO Devil to (pipi), i co mi zrobisz? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...