Skocz do zawartości

GTA V - smaczki, lokacje, easter eggs


wojnar

Rekomendowane odpowiedzi

Kurna Słupek, ale mnie korci, żeby odkryć spoiler, ale uj będę twardy, może sam na to wpadnę. :D

Pamiętasz może w którym miejscu na mapie miałeś to wydarzenie? :P

 

W okolicach domu Frankilna, gdzieś tam się kręciłem.

 

Ale masakra z tym UV i mapą ja pier... :o

 

Btw ten typ co podkłada głos pod Micheala wygląda jak Jon Roberts heh.

Edytowane przez Słupek
Odnośnik do komentarza

Najszybszy sposób na nabicie levela w lataniu, to zaliczenie dosłownie kilku stopni kursu pilotażu. Przy okazji można zobaczyć jak rewelacyjnie się teraz lata helikopterem ( nie licząc tych turbulencji) i fajnie usprawniono skoki na spadochronie :)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

No... dobrze, ale to chyba dość oczywiste, że w szkole najszybciej podniesiesz najszybciej umiejętność. Same postacie w trakcie misji przypominają sobie, by zaliczyć kilka lekcji, bo trzeba będzie latać samolotami/helikopterami.

 

  • Jak naciśnie się Start by włączyć ekran pauzy, to w prawym górnym rogu jest miniaturowy potret postaci którą gramy. Każda zmiana stroju, nawet na te specjalne w misji, jest tam również odnotowywana. To jest dopiero przywiązanie do szczegółów.
Odnośnik do komentarza

Wczoraj jak działał sprawnie SC to widziałem jak typ zrobił z Trevora, Waltera z BB i wrzucił fotkę na Snapmatic xD Swoją drogą szkoda, że fotki można robić tylko jak działa SC. A co jeżeli gramy offline? Już tyle razy chciałem coś sfotografować a cały czas wypieprza błąd z SC ;/

 

Co do smaczków polecam czytać na bieżąco bleety. Ale MASAKRA co tam się dzieje - chyba od czasów Ballady i Yusufa nie pamiętam żebym tak się śmiał w jakiejś grze. Duża zasługa w tym kapitalnego, "swojskiego" tłumaczenia Cenegi. Nawet dzisiaj widziałem wpis Bruciego heh.

 

W necie jest niezła beka z iphonów "porównaj modele, wszystkie są takie same".

 

W jednej misji pobocznej "fotograficznej" dla Franklina jest niezła beka z Justina.

 

Widziałem bilbordy parodiujące Szklaną Pułapkę.

 

Zastanawia mnie tylko czy wyjaśnią (napomkną, wspomną) w jakiś sposób co się stało z GS. Czemu teraz urzędują tam Ballasi :( gdzie CJ i gang zielonych...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest jedna misja poboczna dla

 

tych staruszków, którego Trevor dusi w trailerze, żeby znaleźć itemy sławnych ludzi. Musimy zdobyć ząb członka grupy LOVE FIST. :D

 

O Niko też jest wzmianka podczas przygotowań do pierwszego napadu. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Miałem też misję poboczną u Franklina

 

na pustyni gdzie spotkałem świra od UFO i kazał zebrać i przynieść mu wszystkie części statku UFO(co jak wiadomo jest znajdźką).

 

To jest kolejne nawiązanie do San Andreas, w ogóle w domu Michaela jest obraz z wizerunkiem UFO, bardzo podobne można było znaleźć w ufo barze na pustyni w San Andreas. 

Odnośnik do komentarza

Oj jest sporo smaczków w tej grze:

- sports almanac w pokoju franklina przywodzi na myśl "Back to the future";

- gazety z wizerunkiem typa "blizniaczo-podobnego" do Klebitza, porozrzucane na jednej z plaz;

- Można spotkac nawet drugą postac, myslałem ze nie bedzie to mozliwe. Wracalem sobie od fryzjera Michaelem, gdy przed domem Franklina ujrzałem go we wlasnej osobie - gadka szmatka ze mieli sie spotkac dopiero u starego i Frank odchodzi. Gdy idziee się w drogę za czarnuchem ten rzuca w naszą stronę teksty by na końcu się wkur*wic i dać nam w pysk który skutkuje zgonem. :) Miazga!  Kopara do ziemi przez dluugi czas.

- W jednym z miejsc, na rozwidleniu kanałów, jest mała imprezka z dragami do jego końca. Jadać za autami do konca po wyjsciu z pojazdu kierowcy zaczynają do nas strzelac, a tym samym reszta zgraji oponentów. W dzień natomiast po wodnej cześci kanału 2 typów urządza sobie wyścigi na skuterkach wodnych.

Nie wiem co smaczkiem co fajną randomową akcją, ale jest tego cała masa i ciezko nawet spamietac wszystkie te wspaniałe zdarzenia. I weź tu rób misje jak byle wypad na drugi koniec miasta to 2h przeplatane mega akcjami.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Heh, ciekawie wymyślili patent z telefonami naszych 3 bohaterów. Z wyglądu interfejsu można spokojnie wywnioskować, ze:

 

Franklin - Android

Michael - iOS

Trevor - Windows Phone

 

@down

 

a, to soraski

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...