Skocz do zawartości

GTA V - smaczki, lokacje, easter eggs


wojnar

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wpadło mi trofeum za wydanie 200 mln dolarów. Niestety, przez błąd w grze, który nieświadomie odkryłem. Jak nie chcecie psuć sobie zabawy, to lepiej nie czytajcie.

Chciałem zainwestować 57 mln w Debonaire (najtańsze akcje na LON), jednak po akceptacji i kliknięciu "kontynuuj", kasa nie schodziła z konta, a akcje nie pojawiały się w portfolio. Nie wiedziałem o co chodzi i próbowałem kupić te akcje jeszcze dwa razy, po czym wpadł pucharek. Widocznie gra zaliczyła te 171 mln jako wydane, mimo że tak naprawdę nic nie kupiłem.

 

Odnośnik do komentarza

Z-Type, którego trzeba rąbnąć w jednej z misji to nawiązanie do samochodu gangu Zaibatsu z GTA 2

to ten z piętrowego parkingu? Ja jako ciekawostę powiem, że

jeśli po prostu wsiądziemy do niego i zostawimy właściciela Trevor zacznie nawijać do nas o pierdołach  przez radio, po czym stwierdzi ze nie usłyszał komunikatu i dostaniemy kilka gwiazdek. Z racj tego że autko nie może mieć rysy na lakierze trzeba uważać na policję która wyjątkowo agresywnie nas atakuje. Przywalą - misja od nowa. Natomiast jeśli właścicielowi w zamian za fure damy kulkę, nie będzie policji

i dojedziemy na luzie do celu :P

Odnośnik do komentarza

Już dokładnie nie wiem gdzie (jutro podrzucę mapkę z zaznaczoną lokalizacją) ale trochę za Los Santos jadąc w nocy w górę mapy przy jednej z dróg parę osób organizuje sobie imprezę przy ''boom boxie'' i piwku a jedna kobitka zasuwa w rytm muzyki bez stanika :D

Edytowane przez EvilGucio
Odnośnik do komentarza

Troszkę contentu ze 100% gry, jeśli się boicie to nie wchodźcie w spoiler

 

 

 

Pierwsze UFO - pod wodą, to już w sumie widzieliśmy, do tego nie jest potrzebne 100%maxresdefault.jpg

 

Drugie UFO - na Mt. Chilliad, pojawia się po 100% gry. Pojawia się o 3am i musi być burza żeby się pojawiło - jest to coś w stylu hologramu, jak się w to strzeli to nic się nie dzieje, poprostu rakieta przelatuje przez to:

0_0.jpg

 

Ciekawy jest napis FIB na nim

0_0.jpg

 

0_0.jpg

 

Trzecie UFO - To już jest prawdziwy szok. Nad tą bazą wojskową. Trzeba się wzbić na jakieś 3/4 maksymalnej wysokości. Słychać wtedy dziwne dźwięki, serio, aż ciarki przechodzą. To już nie jest hologram. Walenie z rakiet nic nie daje ale już da się w to strzelić. Wygląda zaje.biście. Jak wyląduje się helikopterem to jest się wyrzucanym daleko w górę i się ginie, a jak wleci na spadochronie to razi prądem.

 

0_0.jpg

 

Czwarte UFO - nie ma co dawać zdjęcia, jest dokładnie takie samo jak na Chilliad, znajduję się nad tymi malunkami "Save us" itp na pustyni. 

 

Poszukiwania jetpacka trwają!

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

SPOILER z postacią z IV

 

 

Jadę sobie Franklinem i dzwoni typek od taksówek, bo ją wykupiłem, że ktoś potrzebuje dobrego kierowcy i czeka na lotnisku. No to przyjmuję i jadę, zajeżdżam, typek wsiada, jakaś gadka szmatka, ale nie mogą dojść do porozumienia, w końcu typek mówi, że zamierza okraść jubilera i potrzebuje kierowcy. Jedziemy na miejsce, czekam, typek wraca, gubimy policję, jedziemy na lotnisko i teraz BOMBA. Franklin mówi " Powodzenia Derrick", ku.rwa, Derrick McReary, brat Packiego!!!! A ten wybiera się do LC, mówi, że jest od kilku lat na emeryturze i to jego ostatni skok(coś jak Michael :D ). Rozłożyło mnie to na glebę totalnie.

 

Zaje.bisty smaczek. 

Odnośnik do komentarza

SPOILER z postacią z IV

 

 

Jadę sobie Franklinem i dzwoni typek od taksówek, bo ją wykupiłem, że ktoś potrzebuje dobrego kierowcy i czeka na lotnisku. No to przyjmuję i jadę, zajeżdżam, typek wsiada, jakaś gadka szmatka, ale nie mogą dojść do porozumienia, w końcu typek mówi, że zamierza okraść jubilera i potrzebuje kierowcy. Jedziemy na miejsce, czekam, typek wraca, gubimy policję, jedziemy na lotnisko i teraz BOMBA. Franklin mówi " Powodzenia Derrick", ku.rwa, Derrick McReary, brat Packiego!!!! A ten wybiera się do LC, mówi, że jest od kilku lat na emeryturze i to jego ostatni skok(coś jak Michael :D ). Rozłożyło mnie to na glebę totalnie.

 

Zaje.bisty smaczek. 

 

jak weźmiesz packiego na skok w paleto bay, to mówi, że derrick nie żyje

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...