Skocz do zawartości

GTA V - smaczki, lokacje, easter eggs


wojnar

Rekomendowane odpowiedzi

Fuck, takie cuda w tej grze ze kosmos, musze przestac wbijac w ten temat zeby samemu robic WOW w takich momentach ;P 

Z takich fajnych smaczkow co mi sie zdarzylo to w quescie gdzie Michael:

 

 

Co dal sie namowic na blanta u tego kolesia na placyku co potem mial haluny i strzelal do obcych

 

Jakie moje zdziwienie bylo gdy w chwile po zakonczeniu questa podszedl ni z gruchy ni z pietruchy Franklin i tez sie skusil ;D

 

 

Albo bujam sie Franklinem w okolicach silowni przy plazy, mysle sobie popsuje komus trening. Podchodze do jakiegos koksa, spada mu sztanga i zaczyna mnie wyzywac. No to chce mu przylutowac a tu koles dostaje od Franklina plaskacza zamiast plomby i koles juz nie wstaje (w innych przypadkach jak na razie tylko babki dostawaly plaskacze).

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ostatnio mi sie tak jakos zdarzylo ze trevorem poginałem kolarzowka i wybraem sie w górzyste tereny, jakiez było moje zdziwienie gdy uslyszałem  z tylu nawoływania bym sie zatrzymał i dzwiek motorów, patrze na mapke - czerwone kropki,no to bedzie ogien.

Niestety zanim zszedłem z  roweru koles podjechal krzyknal ze wygladam jak kanadyjczyk i zastrzelił jak psa.

Odnośnik do komentarza

Z cyklu "zmiany podczas tworzenia gry". Tak jak w przypadku IV (pierwotnie Niko miał przybyć do Liberty City za dnia, w grze przypływa na statku w nocy), tak i w V można zauważyć różnice w stosunku do tego, co zostało pokazane na trailerach. W filmiku z Trevorem z 30 kwietnia scenka kończąca jeden z napadów wygląda tak:

 

trailer-3t-take-a-shot.jpg

 

W samej grze nie dość, że jest inna pora dnia, to jeszcze inne okoliczności i chyba miejsce.

 

Kiedy skończę singla na wszystkie możliwe sposoby, to za kolejnym podejściem posprawdzam, czy nastąpiły inne zmiany :).

 

 

 

Tymczasem na GTA Forums użytkownik znalazł beta wersję mapy w plikach gry:

 

1471909834.gif

Odnośnik do komentarza

Pewnie większość z was widziała, ale polecam stronkę w growym necie nt Righteous Slaughter 7 :D Niestety filmik z gameplaya mi nie działal "due to high demand" xD A wpisanie w tym prawdziwym internecie adresu stronki przerzuca nas na strone rockstara, nawet o tym pomysleli ze ludzie beda wszystkie adresy z gry sprawdzac w normalnym necie i ustawili odpowiednie przekierowania ;)

Odnośnik do komentarza

Z cyklu "zmiany podczas tworzenia gry". Tak jak w przypadku IV (pierwotnie Niko miał przybyć do Liberty City za dnia, w grze przypływa na statku w nocy), tak i w V można zauważyć różnice w stosunku do tego, co zostało pokazane na trailerach. W filmiku z Trevorem z 30 kwietnia scenka kończąca jeden z napadów wygląda tak:

 

trailer-3t-take-a-shot.jpg

 

W samej grze nie dość, że jest inna pora dnia, to jeszcze inne okoliczności i chyba miejsce.

 

Kiedy skończę singla na wszystkie możliwe sposoby, to za kolejnym podejściem posprawdzam, czy nastąpiły inne zmiany :).

 

 

 

Przecież to zależy od tego, kiedy akurat wykonujemy daną misję. To tak, jakbyś się dziwił, że u Ciebie w grze zrobiłeś np. Franklinowi brodę i w scenkach misji Franklin występuje z brodą. No ale przecież na trailerach nie było brody :o Jak to.

 

 

Nie wiem czy było czy nie i czy było w poprzednich częściach, ale jak np. kradnę samochód jakiemuś kolesiowi z dredami to w jego aucie leci muzyka reggae.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...