Skocz do zawartości

GTA V - smaczki, lokacje, easter eggs


wojnar

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie większość z was widziała, ale polecam stronkę w growym necie nt Righteous Slaughter 7 :D Niestety filmik z gameplaya mi nie działal "due to high demand" xD A wpisanie w tym prawdziwym internecie adresu stronki przerzuca nas na strone rockstara, nawet o tym pomysleli ze ludzie beda wszystkie adresy z gry sprawdzac w normalnym necie i ustawili odpowiednie przekierowania ;)

 

na lifeinvader.com mozna wchodzic z poziomu pc

Odnośnik do komentarza

bat co masz na mysli? ze zmienia mu sie fryzura na tą z włosami? czy co?

 

swoja drogą raz miałem chyba coś co można podciągnąć za błąd - miałem u trevora długie włosy i wąsy a gdy kupiłem jedną z posiadłości pojawiła sie krótka scenka ale trevor na niej zmienił całe ubranie i nie miał już wąsów, wątpie żeby to było zamierzone, tak jak by cofneło go do standardowych ustawień wyglądu (i nie była to sytuacja kiedy wracam do niego po jakimś czasie nieużywania i sam sie przebrał, tylko chodziłem nim, kupiłem lotnisko i na scence pojawił sie w standardowej białej koszulce i bez wąsów;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Zauważyliście, że Michael i Trevor kradną samochód wybijając szybę, a Franklin otwiera go jakimś wytrychem(oczywiście nie zawsze, ale ma taką opcję, u M i T tego nie widziałem)? Świetna rzecz. 

Leciałem też na spadochronie i wlecialem w ptaka. xD 

Fajna reakcja, miło, że ptaki to nie są już puste i przezroczyste tekstury. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dla tych, którzy nie wiedzą: jako Michael wejdźcie na stronę http://www.epsilonprogram.com w growym internecie i wypełnijcie kwestionariusz. Będzie co robić przez naprawdę długie godziny :).

 

Przecież to zależy od tego, kiedy akurat wykonujemy daną misję. To tak, jakbyś się dziwił, że u Ciebie w grze zrobiłeś np. Franklinowi brodę i w scenkach misji Franklin występuje z brodą. No ale przecież na trailerach nie było brody :o Jak to.

 
Przeszedłeś w ogóle tę misję? Bez względu na to jaką odpowiedź udzielisz, mam dla Ciebie zadanie: podaj link do filmiku, w którym ta scenka w grze odbywa się w takich samych okolicznościach, jak na trailerze Trevora pokazanym 5 miesięcy temu:
 
trailer-3t-take-a-shot.jpg

Bo widzisz, tak się składa, że ja zanim o tym napisałem, to sprawdziłem na YouTube i w oficjalnym poradniku czy tylko u mnie ten moment tak znacząco różni się od tego, co widać na powyższym obrazku. Niespodzianka, nie tylko u mnie.

Odnośnik do komentarza

Spoiler czy nie, ale a propos kasy:

 

 

 

Wystarczy zostawić sobie misje Lestera dla Franklina na koniec gry gdzie można zainwestować swoje 30 mln w giełde i każda z postaci ląduje z >300 mln na koncie, powinno starczyć na posiadłości.

 

 

 

Ze smaczków to Trevorem w Discount Shopie/Binco można kupić kurtkę z filmu Drive, tylko że zamiast złotego skorpiona ma kraba na plecach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...