Skocz do zawartości

GTA V - co wam się nie podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

Fajnie,ze Czezky napisal co mu sie  nie podoba ale banda fanbojow musi sie wpierdoolic.Ciagle te same nicki,ktore koorwa dostaja orgazmu na widok gta

Ja po ograniu paru h stwierdzam,ze jest to 4 na modach.Jest bardzo dobra gra,nic specjalnego

moze masz za mało rozumku by  wiedziec ze jak jest forum np. gry x, to ci ktorzy jej nie lubia tam nie wchodza.

Nigdy nie widzialem na forumku killzone'a takiego tematu, ani halo ani innej gry.

Jak ktos chce na siebie zwrocic uwage to wchodzi na forum spice girls i pisze ze ch,ujowo graja. No ale to smutni ludzie robia.

Odnośnik do komentarza

No i jest taka różnica ze nie mam zamiaru cie przekonywac do tego jakie za.(pipi)iste jest gow albo TLOU bo są różne gusta. Ale jak ktos powie że GTA nie jest GOTG to zaraz zlatuje sie sutek z kislem w majtkach i próbuje za wszelką cene udowodnić ci że GTA tak naprawde jest dla ciebie za.je.biste i że mówisz że nie jest wbrew sobie. Chore

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Po prostu jak komuś się coś w grze nie podoba powinien napisać swoje odczucia w głównym temacie najlepiej, ale raz i tyle. A nie wchodzić ciągle do tematu i pisać ciągle to samo, albo o zgrozo zakładać specjalny temat do tego.

Dla mnie TLOU to gra na raz ze słabym zakończeniem, ale nie wchodziłem/wchodzę do tematu TLOU, żeby ciągle o tym pisać jak jakiś zj.eb. 

Tyle, klauny niech się bawią, ja wracam do GOTG. ^_^

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Po prostu jak komuś się coś w grze nie podoba powinien napisać swoje odczucia w głównym temacie najlepiej, ale raz i tyle. A nie wchodzić ciągle do tematu i pisać ciągle to samo, albo o zgrozo zakładać specjalny temat do tego.

Dla mnie TLOU to gra na raz ze słabym zakończeniem, ale nie wchodziłem/wchodzę do tematu TLOU, żeby ciągle o tym pisać jak jakiś zj.eb. 

Tyle, klauny niech się bawią, ja wracam do GOTG. ^_^

Ja nie byłem od 5 lat w żadnym temacie związanym z gra ale jak na całym forum gdzie nie wejdziesz widać klauny zachowujące sie jak dzieci z autyzmem na cięzkich psychotropach piszacych ze sa w stanie robić lody gościom z ultimy to ciężko nie zajżec tutaj żeby zobaczyć co sie do kur.wy nędzy dzieje z tym forum wiesz?

Odnośnik do komentarza

Chodzi tylko o to, że nie wiem na ch,uj ktoś wchodzi do subforum gierki nad którą co tu dużo mówić, ale absolutnie się spuszczamy, i wypisuje jakieś smęty o teksturach i fpsach, z którymi tylko on ma problem. Tak jak Milan mówi, nikt nie wbija do subforum Halo, Killzone'a czy innego Battlefielda i nie zakłada jakiegoś zrytego tematu, jeśli ma dwa inne, w których jego post bez problemu by pasował. Jak Ci nie pasuje GTA to fajnie, nie grasz w GTA. Jak ktoś nie lubi FPS-ów to nie oznacza, że Halo/Killzone/cokolwiek są słabe, to oznacza, że on nie lubi FPS-ów.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...