Skocz do zawartości

GTA V - co wam się nie podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

Zęby i 20 klatek? Jak komuś te "prawdziwe" problemy naprawdę uniemożliwiają grę to bez kitu niech wywali płytę do śmieci i pójdzie na ryby. R* dostarcza przepotężny tytuł, ukoronowanie obecnej generacji konsol, ale i tak do czegoś się trzeba doje.bać. Jakby każdemu klientowi zafundowali wakacje na Hawajach to pewnie pojawiłyby się głosy, że chu.jowa pogoda, piasek wchodzi w skarpetki i w ogóle od morza ciągnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jak na sandboxa grafa jest super. Oczywiscie na ekranie, nie patrzac na skale gry i świata to takie tlou niszczy gta5 ale te też nie ma się czego wstydzieć - tekstury jak na sandboxa konsolowego są swietne, asfalt wyrazny, a efekty świetlne i woda to mistrzostwo świata

 

Bo to najlepszy sandbox tej generacji i czy ja czy jaczes mysle tez to potwierdzi.

 

No ale jesli dla nas to nie jest gra 10/10 to jestesmy przecież trolami.

Zęby i 20 klatek? Jak komuś te "prawdziwe" problemy naprawdę uniemożliwiają grę to bez kitu niech wywali płytę do śmieci i pójdzie na ryby. R* dostarcza przepotężny tytuł, ukoronowanie obecnej generacji konsol, ale i tak do czegoś się trzeba doje.bać. Jakby każdemu klientowi zafundowali wakacje na Hawajach to pewnie pojawiłyby się głosy, że chu.jowa pogoda, piasek wchodzi w skarpetki i w ogóle od morza ciągnie.

Bo w GTA nie można sie do niczego porzyje.bac prawda? Bo nie! Bo ma ogromny świat i liljon minigier!

Dobra ch.uj nie ma co karmić troli

Odnośnik do komentarza

ale ja nie twierdze, że gta v to mistrzostwo i mesjesz. Na razie za mało grałem by to stwierdzić. Dla mnie obecnie grą generacji jest tLoU, a rozczarowaniem generacji gta4. Z takie frontu pochodzę :) Po prostu piszę, że technicznie gta5 jak na sandboxa prezentuje się kapitalnie. Mimo wszystko szkoda, że wzorem konsolowych Bioshocków nie można wyłączyć v-sync by odblokować kilka klatek animacji więcej. Wtedy już każdy byłby chyba zadowolony.

 

dziwi mnie tylko jaczes bo mi się na ps3 nic nie doczytuje i przed nosem nie wyskakuje, a framerate choc nie idealny jest o wiele lepszy niz ten z gta4, wszystkich assasynów czy chociażby z far cry3. Oczywiscie mowie o wersjach tych gier na ps3

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Zęby i 20 klatek? Jak komuś te "prawdziwe" problemy naprawdę uniemożliwiają grę to bez kitu niech wywali płytę do śmieci i pójdzie na ryby. R* dostarcza przepotężny tytuł, ukoronowanie obecnej generacji konsol, ale i tak do czegoś się trzeba doje.bać. Jakby każdemu klientowi zafundowali wakacje na Hawajach to pewnie pojawiłyby się głosy, że chu.jowa pogoda, piasek wchodzi w skarpetki i w ogóle od morza ciągnie.

Bo w GTA nie można sie do niczego porzyje.bac prawda? Bo nie! Bo ma ogromny świat i liljon minigier!

Dobra ch.uj nie ma co karmić troli

No właśnie, dlatego ja pójdę grać, a Ty hejtuj sobie dalej

Odnośnik do komentarza

Dobrze randomie idź już. I sprawdź w słowniku co to znaczy hejt


ale ja nie twierdze, że gta v to mistrzostwo i mesjesz. Na razie za mało grałem by to stwierdzić. Dla mnie obecnie grą generacji jest tLoU, a rozczarowaniem generacji gta4. Z takie frontu pochodzę :) Po prostu piszę, że technicznie gta5 jak na sandboxa prezentuje się kapitalnie. Mimo wszystko szkoda, że wzorem konsolowych Bioshocków nie można wyłączyć v-sync by odblokować kilka klatek animacji więcej. Wtedy już każdy byłby chyba zadowolony.

 

dziwi mnie tylko jaczes bo mi się na ps3 nic nie doczytuje i przed nosem nie wyskakuje, a framerate choc nie idealny jest o wiele lepszy niz ten z gta4, wszystkich assasynów czy chociażby z far cry3. Oczywiscie mowie o wersjach tych gier na ps3

Nie mówiłem o tobie ty akurat mówisz jak człowiek nie jak zapatrzony w gre fanatyk jak w obrazek :)

 

Zobacz że nikt grający w tlou albo inne świetne gry jak ktos napisze co mu sie niepodoba w danej grze nie nazywa tych osób zj.ebami czy debilami. No ale to świadczy tylko o poziomie danych użytkowników. Widac jakim typom osób ta gra sie po prostu tak podoba :)

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

 

Zobacz że nikt grający w tlou albo inne świetne gry jak ktos napisze co mu sie niepodoba w danej grze nie nazywa tych osób zj.ebami czy debilami

 

 

Przydałoby się cofanie czasu rodem z Forzy do czerwca byś zobaczył jak się mylisz.

 

 

MaZZeo po prostu GTA ma coś takiego w sobie, że największych pc betonów można przekonać do konsol i w dodatku to te betony grali w tą grę pierwsi a fani czekali na swój egzemplarz prosto od R*. To jakaś magia, że ludzie zaczynają pisać posty na pół strony jak to fajnie być graczem i nie powinniśmy się hejtować jak np. Ty tutaj:

 

http://www.psxextreme.info/topic/104199-gta-v-co-wam-sie-nie-podoba/page-13?do=findComment&comment=2905289

 

Tylko, że magia za jakiś czas zniknie i znowu będziecie (pipi)anymi betonami hejtującymi każdy eks na konkurencyjną konsolę. Tak piszecie, żeby nie patrzeć na grafikę (który i tak jest świetna) a jak wychodzi TLOU czy gearsy od razu wrzucacie screeny typu

 

http://i.imgur.com/smjeYrh.jpg

Odnośnik do komentarza

protip: to nie jest Console Wars

 

Zabawne, że jak bluber pisał, że "chyba nikt nie bierze Console Wars na poważnie" czy jakoś tak, to wszyscy plusiki, no pewnie hehe. Ale jak się okazuje, na tym forum jest zdecydowanie za dużo osób, które po prostu nie potrafią rozgraniczyć postów w CW i tamtejszego stylu pisania od tego, co się dzieje w tej normalnej części forum. Szczególnie ostatnio.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na te chwile nie ma nawet startu do sleeping dogs. W (pipi)e mam granie w tenisa itp zbędne guwna, dla mnie liczy sie gameplay, a nie dodatki na sile. Walka wręcz to jakas kpina po SD, to samo firefighty. Postacie, movement i fabula w SD tez o wiele lepsze. (pipi)a, zaluje nawet 50 pln tym momencie :\\

 

Jeśli chodzi o (pipi)y do SR pokazali jak to sie powinno robić.

W ogóle nie rozumiem tej zajawki rockstarem, to jest wylegarnia odtworczych balasow.

Najpierw MP z najbardziej drewnianym celowaniem ever, a teraz to...

Fuck it, wracam do P4G

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza

Na te chwile nie ma nawet startu do sleeping dogs. W (pipi)e mam granie w tenisa itp zbędne guwna, dla mnie liczy sie gameplay, a nie dodatki na sile. Walka wręcz to jakas kpina po SD, to samo firefighty. Postacie, movement i fabula w SD tez o wiele lepsze. (pipi)a, zaluje nawet 50 plm w tym momencie :\\

Na chu.j nam to piszesz? Nie podoba Ci się gra, to nie pisz tych żalów, bo to nawet dla Twojego 'trollingu' nie jest już zabawne.

Odnośnik do komentarza

To mu nie odpisuj. Zresztą idzie grać w Personę 4 Golden, także i tak już tutaj nie będziesz czytał jego postów. Trochę szkoda, bo chętnie podyskutowałbym  zarówno o fabule i postaciach w sleeping dogs, no ale persona czeka.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

Na te chwile nie ma nawet startu do sleeping dogs. W (pipi)e mam granie w tenisa itp zbędne guwna, dla mnie liczy sie gameplay, a nie dodatki na sile. Walka wręcz to jakas kpina po SD, to samo firefighty. Postacie, movement i fabula w SD tez o wiele lepsze. (pipi)a, zaluje nawet 50 plm w tym momencie :\\

Na chu.j nam to piszesz? Nie podoba Ci się gra, to nie pisz tych żalów

 

 

"GTA V - co wam sie nie podoba?"

 

 

psychofani GTA są gorsi od sonyklapów ;/

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Na te chwile nie ma nawet startu do sleeping dogs. W (pipi)e mam granie w tenisa itp zbędne guwna, dla mnie liczy sie gameplay, a nie dodatki na sile. Walka wręcz to jakas kpina po SD, to samo firefighty. Postacie, movement i fabula w SD tez o wiele lepsze. (pipi)a, zaluje nawet 50 pln tym momencie :\\

 

Jeśli chodzi o (pipi)y do SR pokazali jak to sie powinno robić.

W ogóle nie rozumiem tej zajawki rockstarem, to jest wylegarnia odtworczych balasow.

Najpierw MP z najbardziej drewnianym celowaniem ever, a teraz to...

Fuck it, wracam do P4G

Co ja czytam bo nie ogarniam,5min internetowej sławy przez hejt na GTA?Bo to już nawet na trolling ani słabe prowo się nie kwalifikuje.

Odnośnik do komentarza

 

 

Na te chwile nie ma nawet startu do sleeping dogs. W (pipi)e mam granie w tenisa itp zbędne guwna, dla mnie liczy sie gameplay, a nie dodatki na sile. Walka wręcz to jakas kpina po SD, to samo firefighty. Postacie, movement i fabula w SD tez o wiele lepsze. (pipi)a, zaluje nawet 50 plm w tym momencie :\\

Na chu.j nam to piszesz? Nie podoba Ci się gra, to nie pisz tych żalów

 

 

"GTA V - co wam sie nie podoba?"

 

 

psychofani GTA są gorsi od sonyklapów ;/

 

Nie ma gry to nazywa psychofanami XDDD

Odnośnik do komentarza

Na te chwile nie ma nawet startu do sleeping dogs. W (pipi)e mam granie w tenisa itp zbędne guwna, dla mnie liczy sie gameplay, a nie dodatki na sile. Walka wręcz to jakas kpina po SD, to samo firefighty. Postacie, movement i fabula w SD tez o wiele lepsze. (pipi)a, zaluje nawet 50 pln tym momencie :\\

 

Jeśli chodzi o (pipi)y do SR pokazali jak to sie powinno robić.

W ogóle nie rozumiem tej zajawki rockstarem, to jest wylegarnia odtworczych balasow.

Najpierw MP z najbardziej drewnianym celowaniem ever, a teraz to...

Fuck it, wracam do P4G

 

Szczególnie za(pipi)isty jest ten kartonowy model jazdy w SD, co? Tam nie ma zbędnych "guwien", jest pure akcja i napierdalanka dla miłośników Call of Duty.

 

Ale z tymi postaciami to już solidny troll.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Na te chwile nie ma nawet startu do sleeping dogs. W (pipi)e mam granie w tenisa itp zbędne guwna, dla mnie liczy sie gameplay, a nie dodatki na sile. Walka wręcz to jakas kpina po SD, to samo firefighty. Postacie, movement i fabula w SD tez o wiele lepsze. (pipi)a, zaluje nawet 50 plm w tym momencie :\\

Na chu.j nam to piszesz? Nie podoba Ci się gra, to nie pisz tych żalów

 

 

"GTA V - co wam sie nie podoba?"

 

 

psychofani GTA są gorsi od sonyklapów ;/

 

Nie ma gry to nazywa psychofanami XDDD

 

 

nie wiem co ma jedno do drugiego, ale dajcie ludziom spokojnie pokrytykować grę. spuszczanie się i wzajemny gangbang drugie drzwi po lewej. 

Odnośnik do komentarza

 

Na te chwile nie ma nawet startu do sleeping dogs. W (pipi)e mam granie w tenisa itp zbędne guwna, dla mnie liczy sie gameplay, a nie dodatki na sile. Walka wręcz to jakas kpina po SD, to samo firefighty. Postacie, movement i fabula w SD tez o wiele lepsze. (pipi)a, zaluje nawet 50 pln tym momencie :\\

 

Jeśli chodzi o (pipi)y do SR pokazali jak to sie powinno robić.

W ogóle nie rozumiem tej zajawki rockstarem, to jest wylegarnia odtworczych balasow.

Najpierw MP z najbardziej drewnianym celowaniem ever, a teraz to...

Fuck it, wracam do P4G

 

Szczególnie za(pipi)isty jest ten kartonowy model jazdy w SD, co?

 

Dobra to niech ktos w koncu wyjasni co to jest ten kartonowy model jazdy w SD.

 

 

@kruku

Nic mi po screenach bo dla mnie sa mniej wymierne niz porownanie do tytulu, ktory widzialem na wlasne oczy. Z ciekawosci pytalem o poziom grafy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...