Skocz do zawartości

GTA V - co wam się nie podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

Dwa największe "bóle" jakie mnie dotknęły w trakcie gry:

 

- w każdym, ale to KAŻDYM GTA próbowałem zrobić to samo, licząc, że w końcu się ogarnęli i dali możliwość naprawy radiowozu w Paint&Spray  :sorcerer:  No i kolejny zawód mnie spotkał...

 

- coś co doprowadziło moje wkurzenie do granic - jadę wypasionym SUVem, w który wpakowałem dobre 30-40 tysięcy dolców (pełny pancerz, tuning wewnętrzny, czarne szyby - no po prostu full wypas) i pojawia się randomowa misja w formie pościgu za złodziejem torebki. Zajechałem mu drogę, dostał kolbą w czapę i po robocie. Podjeżdżam do kobiety, wysiadam z wozu i włącza się cut-scenka... Gdy się kończy, orientuje się, że MOJA FURA ZA CIĘŻKO ZAROBIONE ZIELONE PAPIERKI PO PROSTU ZNIKNĘŁA  :shok:

Edytowane przez ksips1
Odnośnik do komentarza
- coś co doprowadziło moje wkurzenie do granic - jadę wypasionym SUVem, w który wpakowałem dobre 30-40 tysięcy dolców (pełny pancerz, tuning wewnętrzny, czarne szyby - no po prostu full wypas) i pojawia się randomowa misja w formie pościgu za złodziejem torebki. Zajechałem mu drogę, dostał kolbą w czapę i po robocie. Podjeżdżam do kobiety, wysiadam z wozu i włącza się cut-scenka... Gdy się kończy, orientuje się, że MOJA FURA ZA CIĘŻKO ZAROBIONE ZIELONE PAPIERKI PO PROSTU ZNIKNĘŁA  :shok:

 

Pewno masz ją w garażu z powrotem, jak mnie ktoś podpiertolił tego białego Chargera co ma Franklin to też myślałem że po nim, ale pare godzin pozniej stał pod chatą.

Odnośnik do komentarza

Dwa największe "bóle" jakie mnie dotknęły w trakcie gry:

 

- w każdym, ale to KAŻDYM GTA próbowałem zrobić to samo, licząc, że w końcu się ogarnęli i dali możliwość naprawy radiowozu w Paint&Spray  :sorcerer:  No i kolejny zawód mnie spotkał...

 

- coś co doprowadziło moje wkurzenie do granic - jadę wypasionym SUVem, w który wpakowałem dobre 30-40 tysięcy dolców (pełny pancerz, tuning wewnętrzny, czarne szyby - no po prostu full wypas) i pojawia się randomowa misja w formie pościgu za złodziejem torebki. Zajechałem mu drogę, dostał kolbą w czapę i po robocie. Podjeżdżam do kobiety, wysiadam z wozu i włącza się cut-scenka... Gdy się kończy, orientuje się, że MOJA FURA ZA CIĘŻKO ZAROBIONE ZIELONE PAPIERKI PO PROSTU ZNIKNĘŁA  :shok:

Trza było furę zaparkować w garażu, w ten sposób staje się "Twoja" (choć może sam tuning też ją tak oznacza) i jeśli ją zgubiłeś, to znajdziesz ją teraz na parkingu policyjnym

 

Czytajcie te tematy do ciężkiej cholery :P. Była o tym debata na dwie strony prawie.

 

No z tym się nie uporali, dlatego ja nie bawię się w jakieś dopakowywanie fur na max.

Następny. Łapy opadają.

 

A fur postaci w ogóle nie trzeba pilnować, one zawsze będą czekały pod obecną kryjówką bądź gdzieś w pobliżu postaci, po prostu respawnują się.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

No właśnie to był mój pierwszy pomysł, niestety garaż pusty :(

Spróbuję jeszcze raz po "paru godzinach", ale jestem pesymistą w tej kwestii.

 

edit:

No właśnie, parking policyjny - zapomniałem o nim  :banana:

Z tematami staram się być na bieżąco, ale odkąd zacząłem grać wczoraj to przestałem ogarniać co się dzieje na forum ^^

Edytowane przez ksips1
Odnośnik do komentarza

@raven_raven

No ja przed premierą kliknąłem na Twoj profil i poczytałem trochę postów, starając się unikać spoilerów. Nie żałuję i polecam innym lekturę. ;)

Wszystkie spojlery ukrywałem w spojler, nigdzie nie napisałem nic otwarcie z fabuły. Widziałem jaka schiza była i nawet w ttemacie o "spojlerach" nic nie pisałem konkretnego, więc można czytać bez strachu.

Odnośnik do komentarza

Nie, nie, ona była w garażu i to całkiem długo. Znalazłem ją na ulicy, pojechałem do LSC a później wróciłem do domu i stała w garażu Majkela przez parę dni, gdy w tym czasie jeździłem Audicą. Później pomyślałem, że dla odmiany pojadę moim pancernym SUVem, ujechałem kilometr i natrafiła się wcześniej wspomniana akcja.

Odnośnik do komentarza

dlaczego gdy 2 osoby jadą autem, i wywalę je z auta to uciekają w dwie różne strony  :pinch:

 

ja raz miałem że jak były 2 osoby w samochodzie to wywaliłem kierowce i jak zacząłem wsiadać to druga osoba zaczeła mnie bić i wywaliła mnie z samochodu zanim zdążyłem ruszyć, i sama też wyskoczyła i kierowca i pasażer zaczeli mnie lać xD

Odnośnik do komentarza

Przejeździłem już kilka godzin i mogę powiedzieć, że model jazdy mi się średnio widzi. Nadal dużo lepszy od innych sandboxów, ale nie sprawia mi takiej frajdy, co w GTA IV. Zbyt łatwo się prowadzi furę. Kierowania motocyklami i quadami już nawet nie komentuję, bo to słabizna totalna.

 

Zawiodłem się też na tym znikaniu pojazdów, które zostawimy na chwilę. Jest gorzej niż w GTA IV.

 

Na szczęście mogę jakoś przymknąć na to oko.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

idzcie moze  z kolega chevem powsadzajcie sobie igły w swoje du,pki i podciagnijcie bokserki.

 

Ja pier,dole, brakuje zdjecia w basenie z napisem "60 fps".


zamknijcie ten temat bo pozniej sobie wpisuje w cv ze założył 20 tematów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...