Skocz do zawartości

PSX Extreme 194


Oceń okładki PSX Extreme 194  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 194 (Franklin, Michael, Trevor)

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 194 (logo GTA V)



Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko mi się wydaje, że screeny są coraz gorszej jakości? Choćby np. z GTA5, ta gra nie wygląda źle, a screeny kompletnie nie oddają jej uroku.

Ogólnie od kilku numerów oprawa graficzna nie robi wrażenia, a screenshoty są jakieś ciemne i jakby niskiej rozdzielczości. Pare lat temu, gry wyglądały gorzej,

a przeglądając numery archiwalne na screenach prezentowały się dużo bardziej zachęcająco niż to co teraz wklejacie.

Odnośnik do komentarza

 

 

HIV - więcej razy słowa "paralaksa" się użyć nie dało (recenzja RL)?

A czy dwa razy to dużo? :).

No nie dużo. Niemniej jednak HIV użył tego słowa prawie, że w tym samym zdaniu. Dlatego mnie to tak razi.

 

 

No plis :P. Jedno użycie od drugiego dzieli... 1400 znaków, a zdań między nimi naliczyłem z 15. Nie żebym tutaj toczył boje o takie coś, ale mam po prostu wrażenie, że z racji, iż paralaksa nazbyt popularnym słowem nie jest, to Ci jakoś utkwiła w głowie. Coś jak "adwersarze" Zaxa. Kiedyś ktoś mnie przekonywał, że nie zwracamy uwagi na ten wyraz, że Zax "non stop go powtarza", więc policzyłem i okazało się, że w numerze Zax użył go ze 4 razy na bodaj 2 czy 3 swoje recenzje i jeszcze kącik RPG (gdy jeszcze był :)). 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

HIV - więcej razy słowa "paralaksa" się użyć nie dało (recenzja RL)?

A czy dwa razy to dużo? :).

No nie dużo. Niemniej jednak HIV użył tego słowa prawie, że w tym samym zdaniu. Dlatego mnie to tak razi.

 

 

No plis :P. Jedno użycie od drugiego dzieli... 1400 znaków, a zdań między nimi naliczyłem z 15. Nie żebym tutaj toczył boje o takie coś, ale mam po prostu wrażenie, że z racji, iż paralaksa nazbyt popularnym słowem nie jest, to Ci jakoś utkwiła w głowie. Coś jak "adwersarze" Zaxa. Kiedyś ktoś mnie przekonywał, że nie zwracamy uwagi na ten wyraz, że Zax "non stop go powtarza", więc policzyłem i okazało się, że w numerze Zax użył go ze 4 razy na bodaj 2 czy 3 swoje recenzje i jeszcze kącik RPG (gdy jeszcze był :)). 

 

Zax ?  BRZESZCZOT  :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

HIV - więcej razy słowa "paralaksa" się użyć nie dało (recenzja RL)?

A czy dwa razy to dużo? :).
No nie dużo. Niemniej jednak HIV użył tego słowa prawie, że w tym samym zdaniu. Dlatego mnie to tak razi.

No plis :P. Jedno użycie od drugiego dzieli... 1400 znaków, a zdań między nimi naliczyłem z 15. Nie żebym tutaj toczył boje o takie coś, ale mam po prostu wrażenie, że z racji, iż paralaksa nazbyt popularnym słowem nie jest, to Ci jakoś utkwiła w głowie. Coś jak "adwersarze" Zaxa. Kiedyś ktoś mnie przekonywał, że nie zwracamy uwagi na ten wyraz, że Zax "non stop go powtarza", więc policzyłem i okazało się, że w numerze Zax użył go ze 4 razy na bodaj 2 czy 3 swoje recenzje i jeszcze kącik RPG (gdy jeszcze był :)).

Masz rację. Pierwszy raz natknąłem się na to słowo. Stąd to wrażenie.

Co do tych znaków 1400 - sprawdziłem i... to prawda. :)

Odnośnik do komentarza

Świetny numer, wypchany po brzegi ciekawymi tekstami.

 

Dobra recka Diabolo Zaxa, choć smęcenie o braku głębi jest nie na miejscu.

 

Butcher napisał:

 

Tymczasem z zazdrością obserwuję, jak moje dzieciaki rozwalają Rayman Legends - ich save nie pozwala mi zacząć nowej gry, a nie mam zamiaru karmić się resztkami po nich.

 

Nie lepiej założyć dziatkom drugie konto na konsoli? :>

 

Druga sprawa - Butcher, po co wdawać się w polemikę z trollami, nobilitując ich tym samym do poziomu równorzędnego dyskutanta. Wszak ich wiedza w temacie jest znikoma. To tak, jak po ukończeniu GTAV dyskutować o oprawie wizualnej tej gry z kimś, kto całą swą wiedzę opiera na fatalnych screenach z najnowszego numeru :P

 

Tekst Moniki lepszy od poprzedniego, przy okazji wyszło szydło z worka:

 

Ostatnio cierpię na chroniczny brak czasu. Obsuwy z felietonami do PSX Extreme [...]

 

Lepiej już nic nie pisać, niż w pośpiechu tworzyć byle co :P

 

Przy okazji nie wiem, czy było o tym, ale "Babskie sprawy" nijak ma się do poruszanych tematów. W tekstach Moniki przebija się Gracz/Graczka, mało tu kobiecego punktu widzenia. Broń Boże nie jest to zarzut, jeno stwierdzenie faktu (niekoniecznie autentycznego ;)).

 

PS nie cierpię tekstów Majka, to nic osobistego ;<

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

 

PS nie cierpię tekstów Majka, to nic osobistego ;<

 

Majk ma bardzo specyficzny gust, potrzebna jest taka osoba w redakcji, żeby spojrzał na wszystko "alternatywnie". Np. wlepił brzydkiej Hotline Miami taką samą ocenę co... GTAV.

 

 

Eeee Hotline Miami wcale nie jest brzydkie, zresztą ja dałemu mu też taką ocenę jak GTA V ;) Jest po prostu specyficzne :D

Odnośnik do komentarza

Odczuwam lekki  niesmak  czytając recki GTA i Diablo. Z jednej strony Hiv , Butch i Mielu w felietonach poruszają tematykę mitycznych 60 klatek/ s ( mają to gdzieś). Z drugiej strony:
-Koso chwali ogrom graficzny i detale świata GTA ( gani kiepski framerate)

- Zax - pisze w rec. Diablo III o płynnych 60 fps ,a za chwilę że gra w niektórych momentach dostaje czkawkę.
Gta - przy swoim ogomie dostaje ocenę za grafikę tylko o oczko wyższą od archaiczno graficznego  (nawet w kategorii RPG) Diablo.

Wiem że to różni autorzy i różne gry ale coś mi tu nie gra
Btw jestem fanem Diablo na Psx-a ( kilka miesięcy temu skończyłem go po raz kolejny, w GTA jeszcze nie grałem; czyżby trailery były bardzo "podkręcone" ?)

Edytowane przez Tokugawa1982
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Po przeczytaniu większości postów w tym temacie jak i poprzednich dochodzę do wniosku, że co poniektórych nieźle tu ( za przeproszeniem ) po(pipi)iło chyba.

Generalnie beka z nołlajfów którzy czepiają się jak rzep psiego ogona o brak kropki, użyciu dwóch tych samych słów w przeciągu 15 zdań po czym ich liczenie, co już w ogóle jest szczytem. Najlepsze jest to, że z miesiąca na miesiąc płaczą tu te same płaczki. A bo tu kolor nie pasuje, albo tu autor sie pomylil i boss w levelu xxxx z gry z roku 2002 byl  tak na prawdę w levelu yyyy i to normalnie skandal, że autor tego nie wie. Ta gra ma za wysoką ocenę, tamta za niską. To już musi być spisek, pewnie dystrybutor posmarował i w pakiecie z "8" ma jeszcze okładkę, na pewno tak było. W końcu to Polska a tu każdy daje i bierze. Okładka (pipi)owa,a jak już są dwie do wyboru to w kiosku zawsze musi być ta gorsza. No spisek jakiś normalnie!  Monika dalej pisze to już w ogóle się w głowie nie mieści co nie chłopaki? dobrze chociaż , że dali  ją  na ostatnią stronę . Może za miesiąc jej felieton będzie w formie ulotki, jak taka z Tesco, a za dwa całkiem zniknie.  

Ja wiem, że większość ludzi tutaj uważa się za alfę i omegę w dziedzinie gier kąsolowych, do tego co drugi to (pipi) Jacyków w temacie szat graficznych ale przestańcie się już czepiać takich bzdur.


Koso narzeka na celownik-kropkę w GTA V (jak i sporo forumowiczów), a w opcjach idzie to zmienić :(

o jejciu :( a grałeś ? :(  docelowy jest taki jakby go wcale nie było, a drugi znowu rodem z pierwszego quake, niczym krzyż na Giewoncie. Obydwa na minus, ale idzie się do tego małego przyzwyczaić.

Edytowane przez chris85
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...