Skocz do zawartości

PSX Extreme 194


Oceń okładki PSX Extreme 194  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 194 (Franklin, Michael, Trevor)

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 194 (logo GTA V)



Rekomendowane odpowiedzi

PSX Extreme #194

 

cover1_ppe.jpg

 

cover2_ppe.jpg


Październikowy numer dostępny od 25.09 (środa)

Prenumerata - wysyłka 22.09 (niedziela)

 

17 września 2013 roku – premiera Grand Theft Auto V i ostatni dzień prac nad numerem, który trzymacie w rękach. Przypadek?! Nie sądzę.
 
Nie mogło być inaczej – więc oto jest: nasza recenzja GTA V. Dowodem okładki – tak, dwie do wyboru, bo i okazja wyjątkowa. Perez po raz kolejny użył w negocjacjach z drukarnią swoich magicznych zdolności i zyskaliśmy niezbędne dla nas opóźnienie, aby zdążyć zamieścić werdykt dla najgorętszego i chyba najbardzej oczekiwanego tytułu ostatnich lat. Koso zatopił się w Los Santos, nie dając znaku życia przez kilka dni – to chyba nasza największa recenzja od czasu... GTA IV. Przypadek? Nie sądzę.
 
Zanim jednak zabierzecie się za danie główne, polecamy smakowite przystawki. Takie np. jak playtest Beyond: Dwie Dusze autorstwa Kaliego, recenzję stricte sieciowego Final Fantasy XIV: A Realm Reborn spod dłuta Komoda, japońskie dziwadła od Rogera, unikalnego Puppeteera i zaległe Diablo III. Mamy nawet werdykt dla kolejnego exclusive’a na Wii U – bo podobno kilkaset osób w naszym kraju kupiło jednak sprzęt Nintendo. Jest szansa, że promil z nich kupuje też nasz magazyn... Liczyłem na tradycyjny, coroczny pojedynek wirtualnych piłek, ale Konami nie dostarczyło nam PES-a na czas – tym samym FIFA 14 od EA sama prezentuje się na murawie. Narzekanie HIV-a na PS Vita powoli robiło się męczące, więc dostał świeże mięso na pożarcie – jest syty i zadowolony, o czym przekonują jego opinie o Killzone: Najemnik i kieszonkowej wersji Rayman Legends. To jedynie wybrane z naszych recenzji, co jest twardym dowodem na to, że sezon premier zaczął się na dobre.
 

Jako deser idealnie sprawdzi się nasza publicystyka. Stałe felietony i pozycje, a ponadto m.in. Michał Walkiewicz przygląda się fenomenowi zbieractwa w grach, Rozbo opisuje historię serii Street Fighter oraz rozpoczyna nowy cykl, w którym będzie zestawiał „gierki” z rzeczywistością, Komodo pochyla się nad załamaniem skali ocen w growych mediach, a za kulisy branży pomaga nam zajrzeć w tym miesiącu Krzysztof Banaszyk, znany aktor dubbingowy. OK, nie przedłużam już – zapraszam na ucztę. [Grzegorz 'Butcher' Drabik]

 
PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!
 
CO NOWEGO

Bound by Flame 
Child of Light 
Dragon Age: Inquisition 
Warface

 
PLAYTEST
Beyond: Dwie Dusze
 
RECENZJE

Diablo III 
FIFA 14 
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
Grand Theft Auto V
Kingdom Hearts HD 1.5 ReMIX
NHL 14
One Piece: Pirate Warriors 2
Payday 2
Puppeteer
The Wonderful 101

 
NETWORK

Cloudberry Kingdom
Disney Castle of Illusion starring Mickey Mouse 
Divekick
Flashback
Ibb & Obb
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows 

 
POCKET

BoulderDash XL 3D
Etrian Odyssey IV: Legends of the Titan
KickBeat
Killzone: Najemnik
Ms. Germinator
Mystic Chronicles
Rayman Legends
Real Boxing
SteamWorld Dig

 
HARDKOR

Poza ekranem: Twardziele do zadań specjalnych
Zbieram, więc jestem
Recenzje okiem recenzenta
O co chodzi jakby... – Splinter Cell
Kulisy branży – Krzysztof Banaszyk
Przez pryzmat serii – Street Fighter
To było grane – Final Fantasy VI
Powrót do przeszłości – ZAPiT Game Wave

Graczpospolita 
 
FELIETONY
Z dziennika gracza [Dżujo]
Od gracza dla graczy [Mazzi]
Fabularna tawerna [Zax]
Człowiek z liściem na głowie [HIV]
Z uKosa [Koso]
New Game Plus [Mielu]
Okiem maniaka [butcher]
Babskie sprawy [Monika]
 
STAŁE RUBRYKI
Co Nowego 
Ohayo Nippon
Hyde Park
Region Filmowy
Listy
 
PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!
 
PRENUMERATA została wysłana w niedzielę, 22.09. W przypadku jakichkolwiek kłopotów z dostawą, opóźnień lub innych problemów - prosimy o maile na prenumerata@psxextreme.pl lub posty w tym temacie. Informacje o prenumeracie dostępne są również tutaj.
 
Zapowiedź nowego numeru również na PPE.pl. Informacje o najnowszym PE znajdziecie także na naszym profilu facebookowym.

Odnośnik do komentarza

Z terminem bywa różnie. Na początku roku mamy ustalony harmonogram, który jest bazą wyjściową, ale bardzo często jest tak, że w zależności od potrzeb negocjujemy z drukarnią dodatkowe dni na jakiś konkretny materiał. W tym przypadku Koso zgodnie z prawdą napisał o skończeniu gry, bo o ile numer był praktycznie cały oddany, tak jak napisał Butcher we wstępniaku, 17 września, o tyle na strony z GTA mieliśmy dodatkowy czas i zostały dosłane w piątek.

Odnośnik do komentarza

Fajne felietony, ludzie mądrze tam piszą. Składnia do dyskusji.

 

Ja tylko tak do Komodo chciałem napisać, w sprawie jego HP gdzie narzeka na ZoE HD. Pewnie zagrałeś w jedynkę. Ja też miałem takie odczucie po jedynce, za to dwójka już jak najbardziej dopracowana i bardziej rozbudowana. Styl w dodatku bardzo MGS-owy, jak to u Kojimy (w jedynce Kojima robił tylko intro).

Odnośnik do komentarza

Czytam, czytam właśnie.

We wstępie nie spodobało mi się coś:

'Mamy nawet werdykt dla kolejnego exclusive’a na Wii U – bo podobno kilkaset osób w naszym kraju kupiło jednak sprzęt Nintendo. Jest szansa, że promil z nich kupuje też nasz magazyn'

Kurde, ja rozumiem że biznes itp., ale to zdanie było niepotrzebne. To nie tworzycie PE z pasji? ;)

 

Czemu nie podpisujecie się pod newsami? Jest relacja z i create games, ten tekst chyba wysłał sam organizator imprezy.

 

ok, dopiero jestem na siódmej stronie. zobaczymy co tam dalej.

ps. za pół roku 200 numer, nieźle zleciało.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Czemu nie podpisujecie się pod newsami? Jest relacja z i create games, ten tekst chyba wysłał sam organizator imprezy.

 

Zasadniczo dlatego, że to newsy i nie ma znaczenia, kto je "popełnia". W przypadku, gdy jak np. w konsolometrze Wii U KILu dorzuca coś od siebie (podoba się/nie podoba się), wtedy dodajemy podpis, aby czytelnik wiedział, o czyją opinię chodzi. 

Odnośnik do komentarza

Recenzja GTAV rzeczowa ,bez spojlerów i trochę bez emocji. Odczułem zbyt duży uwrażliwienie autora na "ryski" , a nie na " fun".  Spojrzenie chłodnym okiem wyjadacza? Czy szukanie wad na siłę? Hide park także wpisał się w "hipsterskie" olewanie komercji i hype'u GTA .
@Grzybiarz - niewiele  bull shotów w recenzji , wykrakałeś ;) jakieś te fotki rozciapane  

Edytowane przez Tokugawa1982
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...