Opublikowano 17 sierpnia17 sie Pierwszy i czwarty peak serialu. Trzeci chyba u mnie bedzie Resurrection, mimo, ze już tam mocno odlecieli z tym klubem seryjnych morderców, to dobrze się to ogląda
Opublikowano 22 sierpnia22 sie Ja w połowie 5 sezonu i kurde ostry zjazd poszedł. Ta nowa baba mega irytująca
Opublikowano 22 sierpnia22 sie Akurat będzie, siódmy sezon jest dojebany pod każdym względem.Szósty zresztą też spoko, teraz po latach go doceniam bardziej.
Opublikowano 23 sierpnia23 sie A to chujki. https://screenrant.com/dexter-original-sin-cancelled-reason/
Opublikowano 29 sierpnia29 sie 5ty pod koniec zrobił sie całkiem spoko, ale elegancko że ta baba sobie poszła w chuy. 6 podoba mi się od początku, lubie te motywy. Te spinoffy oglądać czy yebać?
Opublikowano 29 sierpnia29 sie Resurrection najlepszy sezon od czasu czwartegoI to nie spin offy a kontynuacja i prequel. New Blood mi się nie podobało, ale trzeba zmeczyc przed resurrection. Prequel wiele nowego nie wnosi moim zdaniem, ale jest dobrze zrobiony.
Opublikowano 29 sierpnia29 sie A to kontynuacje sobie pewnie wciągne, ale ten prequel chyba odpuszczam
Opublikowano 29 sierpnia29 sie Prequel lepszy od New Blood. Dla samego świetnego castingu warto, i od groma smaczków nawiązujących do poprzedników. Samo to jest warte zobaczenia.
Opublikowano 29 sierpnia29 sie 2 godziny temu, Pupcio napisał(a):A to kontynuacje sobie pewnie wciągne, ale ten prequel chyba odpuszczamPrequel świetny, obsada, nawiązania do lore, muzyczka, klimat. Ogromna szkoda, że najpierw obiecali 2. sezon a potem go skasowali.
Opublikowano 29 sierpnia29 sie Ano właśnie ten news mnie dość mocno zniechęcił no ale zobaczę jeszcze, jak będzie dalej ochota to sprawdzę na próbę
Opublikowano 30 sierpnia30 sie Prequel jak najbardziej porządny i w sumie jest zamkniętą historią po pierwszym sezonie.Ale przy tylu sezonach oryginalnego Dextera warto dać se na wstrzymanie i obejrzeć po jakimś czasie.
Opublikowano piątek o 07:105 dni Finał jakoś nie powalił, ale generalnie bardzo dobry sezon moim zdaniem.Tylko szkoda, żegruby spierdolił, bo mi najbardziej na nerwy działał, może w kolejnym sezonie, razem z tym Kubą rozpruwaczem z Nowego JorkuJak ktoś nie piraci, to w tym miesiącu ma wlecieć ten sezon na showtime
Opublikowano piątek o 08:565 dni Ten sezon powinien nosic tytul "Dexta i banda debili".Ta laska od Bee Gees to scisla topka kretynow policyjnych jakich widzialem w telewizji, wszystko dostala na tacy i wszystko wyrzucila w kanal.Wyjatkowy bystrzak :cool:Cala reszta nie lepsza, szkoda strzepic jezyka.Poza tym cala rzecz dzieje sie w Nowym Jorku a pokazano z dwie przecznice, schody od metra, jakis garaz w ktorym mieszka Dexta i to tyle?Kto to rezyserowal - do widzenia!!!Do te pory przygody ociekaly klimatem florydy, a tutaj? Jakby ktos to ajfonem krecil i to najlepiej w sposob by nie zostac zauwazonym przez przechodniow.Gdzie jakas milosc w sercu miasta, odpowiadam nie ma tu nic
Opublikowano piątek o 08:585 dni Finał to mission impossible x james bond. Ten serial zawsze był sci-fi, ale tutaj to już apogeum. Początek był ok, ale całokształtem lepszy był new blood i original sin. No i mam wrażenie, że chyba to dobry moment, żeby to się już skończyło, ale chyba będą kolejne sezony. Pani detektyw pterodaktyl chyba tak tego nie zostawi.
Opublikowano piątek o 09:035 dni By August 2025, a writer's room for the second season was in preparing for pre-production, despite no official renewal by that pointMyślę, że możemy być spokojni jeśli chodzi o kolejny sezon.
Opublikowano piątek o 09:045 dni Zeby nie bylo tak negatywnie to bardzo spoko zaprezentowal sie mlody Harrison. Bardzo pozytywna postac. Kolezanka i dziewczyna jego tez spoko.Cala reszta do wora kazdy jeden
Opublikowano piątek o 09:175 dni Dzieciak chce sobie na spokojnie ułożyć życie, a stary wyskakuje co chwilę z nowymi niespodziankami. No niestety dex do poćwiartowania i w worki, totalnie odleciał, ciężka schizofrenia i ciągła rządzą zabijania, której nigdy nie opanuje, nawet ryzykując co chwilę życiem syna.Kolejny sezon obejrzę, bo "podstawka" to jeden z moich seriali życia, ale kompletnie bym się nie obraził, jakby to już zakończyli.
Opublikowano sobota o 06:274 dni Jeśli chodzi o to "co dalej", to finał bardzo bezpieczny. Ma to sens, bo nie mają jeszcze scenariusza na kolejne sezony, jednak fajnie byłoby zobaczyć coś zaskakującego.Może trochę nieoczywiste, ale mnie mocno w tym sezonie zabolałoporzucenie postaci Elsy. Trzymali ją 8 odcinków, budowali po drodze, a potem skończyła jak szkielet na memie z basenem, bo w dwóch ostatnich nawet nie pojawiła się. Na dodatek postać Gigi mi nie leży. Edytowane sobota o 06:274 dni przez Di
Opublikowano 5 godzin temu5 godz. Zacząłem wczoraj 8 sezon i ogólnie spoko serial i stwierdzam że mocno przesadzone te opinie że po 4 sezonie jakoś mocno spada jakość. To nie są sopranosi czy inne the wire, ale zajebiście sie ogląda 1-2 epy przed spaniem. Mam jedynie problem z tym że twórcy ciągle zaczynają jakieś wątki i jakby w połowie im sie odechciało je dalej ciągnąć i mają je w chuyu xD albo w późniejszych sezonach troche mnie bawi że ta opiekunka to tam chyba robi 24/7 u dextera xD
Opublikowano 5 godzin temu5 godz. Ja właśnie skończyłem 8 sezon i nie było tak zle jak zapamietalem, za wyjatkiem 2 i 3, Lila i Prado wkurwiali mnie tak jak za pierwszym razem. Kiedyś to po prostu chyba lepsze seriale powstawały, na tle takiego Breaking Bad czy Mad Men, Dexter wypadał średnio.
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. 3 godziny temu, Pupcio napisał(a):Zacząłem wczoraj 8 sezon i ogólnie spoko serial i stwierdzam że mocno przesadzone te opinie że po 4 sezonie jakoś mocno spada jakość. To nie są sopranosi czy inne the wire, ale zajebiście sie ogląda 1-2 epy przed spaniem. Mam jedynie problem z tym że twórcy ciągle zaczynają jakieś wątki i jakby w połowie im sie odechciało je dalej ciągnąć i mają je w chuyu xD albo w późniejszych sezonach troche mnie bawi że ta opiekunka to tam chyba robi 24/7 u dextera xDJamie Batista Sakramencko byłem w niej zakochany te 14 lat temu.
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. Też dopiero nadrabiam tę perełkę. 4 sezon i jego zakończenie mnie rozjebało. Jestem w połowie 5 sezonu i wnerwia mnie ta baba z Zakochanej złośnicy xdNie pasuje tu.To co potem się ogląda? First Blood czy Ressurection? Rozumiem, że jedno to prequel, a drugie kontynuacja?Jednak ten aktor to będzie dla mnie zawsze Dawid z Six feet under a nie Dexter BtwJak taki towar jak Leila moze wkurzać? Dla samego patrzenia warto. Jak doczytałem, że to córka Billa Murraya to już w ogóle!
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.