Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny event dziś na twitchu 4 gości (Reynad,Kungen,Savjz i Forsen) walczy o 5k dolców,ciekawe w tym jest to,że grają podstawowymi taliami,nie mogą kupować kart,mają otwarte wszystkie skrzydła nax i BRM(muszą je przejśc tymi kartami oczywiście by zdobyć z nich karty),a wygra ten,kto w 24h będzie miał najlepszy rank.

Szczegóły tu:

How fast can a pro Hearthstone player climb the ranked ladder with a brand-new account? We’ll be answering this question in this 24-hour Hearthstone event, where parti(pipi)ting players will have until 21:00 CEST to climb as high as possible. In addition to the main stream (for which professional commentary will be provided), Forsen, Savjz, Reynad and Kungen will also be streaming from their point of view throughout the competition. With plenty of special activities and events planned to spice up things along the way, this definitely one to stay up for!

stream:

http://www.twitch.tv/esl_hearthstone

oczywiście na streamach poszczególnych graczy też można oglądać :)

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Wróciłem dzisiaj do tej pseudo-karcianki i pograłem na arenie. Nadal zerowy skill jest wymagany do grania. Wystarczy otwarte okno przeglądarki i bezmyślne kopiowanie kart według tierów + ogromna ilość szczęścia w topdeckowaniu + rng gorszy niż w Destiny. To jest jakaś paraolimpiada a nie karcianka. Nie dziwię się ani trochę, że tylu casuali do niej ciągnie. Przyzwyczajeni do rzucania kasą w ekrany swoich telefonów z androidem czują się tutaj jak w domu kupując boostery i kopiując talie z neta. Współczuję tylko ludziom, którzy nie znają lepszy gier karcianych i stawiają hearthstone za wzór.

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

Troche racji chlopaczyna ma..., moze nienajlepiej to przekazuje, ale troche prawdy w tym jest.

Mi sie podoba bo jest wlasnie tak ulomnie casualowe. RNG tutaj ostro kroluje, a karty/decki potrafia byc przeyebane.

 

Niestety lipa jest jak sie grajac podstawowym deckiem (przeciez kasy na to marnowac nie bede) trafia na jakies przerabane karty - gdzie mi druid po paru ruchac wystawia juz karty zbuffowane z tauntami po 8/8 i 11/10 bo costam poszlo...

 

Co nie zmienia faktu, ze fajnie sie pyka przez wiekszosc czasu.

Odnośnik do komentarza

meh. karty rng sa tutaj raczej w mniejszosci

w takim mtg ktory jest dla mnie krolem karcianek tez mozesz prze(pipi)ac bo bedziesz miec mana screw albo flood a decki tez sa p2win gdzie koles grajacy starter deckiem moze na fnm nie przychodzic

 

zrobilem sobie sezon przerwy przez co trafilem do rangi 23 wiec musialem grac przeciwko poczatkujacym tutaj i wiekszosc gier wygralem samymi common i basicami (mad scientist, snow chugger juz ustawialy gre a water elemental konczyl) bo ludzie zwyczajnie nie umia grac. jasne ze wygodnie zwalic na to ze "mial lepszy deck" ale jest to najczesciej mylne.

Odnośnik do komentarza

Może trochę się uniosłem za co przepraszam, ale grając w HS nie odnosicie czasami wrażenia, że gra już początkowym drawem zadecydowała za was, że przegraliście niezależnie od tego co zrobicie dalej? Dla mnie ten problem + brak interakcji w turze przeciwnika dość mocno rzutuje na całą grę. Blizzard zamiast powercreepa (co już następuje a o czym mówiłem dawno temu) powinien zacząć myśleć nad nowymi typami kart m.in. nad takimi, które pozwalają na zrobienie czegoś w turze przeciwnika.

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

No jak sie ma kiepskie rozdanie to z guwna bicza nie ulepie, zauwazylem to, ale np grajac w inne karcianki jak sie przez 5 tur z rzedu nie wyciagnie resource to tez sie jest u(pipi)onym. Ale przyznam ze w HS czynnik RNG jest znacznie wiekszy niz w innych.

 

Zastanawia mnie tez fakt ze bardzo bardzo bardzo czesto w startowej dloni np takiego priesta jest ta priestess o koszcie 1, czesto gram priestem i prawie zawsze mam ja w reku. Na 30 kart, majac tylko 2 takie w zestawie i dostajac na start 3 karty strasznie duze prawdopodobienstwo, tak jakby byl jakis ukryty algorytm ktory farowyzuje karty o nizszym koszcie do startowej reki.

 

Jak gralem druidem raz z mocnymi kartami o wysokim koszcie tez o dziwo czesto dostawalem te low cost cards na start ktorych mialem w cholere mało. Zawsze mnie to zastanawialo :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...