Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Reno Jackson :banderas:

potwierdzam, jest świetny, zrobiłem nie standartowego paladyna to ludzie sie miotają i nie wiedzą co wrzuce na stół zaraz xd win ratio mocno podskoczyło w górę.

 

jest już nowe skrzydło z branem miedziobrodym, coś czuje że może byc beka z tym podwójnym trigerem okrzyku bojowego. z drugiej strony zawsze chciałem miec deck na okrzykach bojowych to teraz ma to sens. aczkolwiek 1 karta to mało co jest kombogenna

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

z okazji swiat blizz bedzie dodawal 10 paczek classic do kazdego bundla 40+ classic paczek (zdaje sie ze po prostu zmienia ilosc widoczna w sklepie na 50 i 70 po starej cenie)

 

jak ktos ma duze braki w kolekcji i nie ma nic przeciwko pay2win w f2p grze to mozna pomyslec nad zakupem (niby od dzisiaj ma byc ale bezpiecznie poczekac do jutra)

Odnośnik do komentarza

Kupię sobie zestaw boosterów i złożę sobie świetną talię, którą rozjadę każdego. Wiem, że ktoś może robić daily, ale ile trzeba grać by zdobyć booster? Nie mówiąc o booster boxie.

 

Bzdurą jest myślenie, że jakakolwiek gra TCG nie jest P2W.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma jednak coś innego do roboty niż tylko napierdzielanie w karciankę, to trochę czasu minie zanim uzbiera golda na przygody i pokaźną ilość kart do różnych decków. Chyba, że grasz najtańszą talią, to wtedy tak, zgodzę się. Próg wejścia w tym momencie bez wyłożenia Dolanów, jest naprawdę wysoki.

Odnośnik do komentarza

Kupię sobie zestaw boosterów i złożę sobie świetną talię, którą rozjadę każdego. Wiem, że ktoś może robić daily, ale ile trzeba grać by zdobyć booster? Nie mówiąc o booster boxie.

 

Bzdurą jest myślenie, że jakakolwiek gra TCG nie jest P2W.

 

P2W w tej grze to glownie byly przygody (jak wysedl naxx kazdy kto nie mial tych kart byl na przegranej pozycji). Pozatym HS to nie jest TCG, w TCG mozna sie wymieniac kartami/boosterami.

Odnośnik do komentarza

Najlepszy deck tier1, wg tempostorm, to w tej chwili Shaman Aggro, koszt 1800 golda. Kolejny Combo Druid 4000 golda. Grindować ostro trzeba na przygody, bo to w sumie kilkanaście skrzydeł po 700 golda. Ale w zamian mamy mnóstwo przydatnych legend (Loatheb, Emperor, czy z najnowszych, Sir Henry). Na początku dostajemy sporo paczek i można spokojnie wycraftować przydatne karty. Z takich super must have legend jest tylko Dr. Boom. Ja mam w tej chwili tylko kilka wycraftowanych legend, dwa złożone decki (oil rogue i combo druid, zbieram golda na ostatnie skrzydło nowej przygody i dust na aggro shamana), a legendę zrobiłem kilka razy, mam wszystkie złote postacie oprócz shamana, rogue i priesta. I wcale nie napierdzielam jakoś ostro. Jasne, jak się chce mieć wszystkie decki, w tym control warriora, midrange paladyna i demon handlocka to wiadomo, trzeba kasy. Ale skill jest najważniejszy w Hearthstone. Ktokolwiek to podważa po prostu nie ogarnia tej gry

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że deckiem tier1 osiąga się lepsze wyniki niż deckiem tier2/3. Ale nie wszystkie decki tier1 to decki po 12000 golda. Wręcz przeciwnie. Przez pół roku absolutnym dominatorem był deck za 800 golda. Teraz jest za 1800. Od zawsze jest combo druid za 4000. Obowiązkowo trzeba kupić przygody i na nie schodzi dużo golda. Powiedziałbym, że jak ktoś zaczyna teraz to raczej musi wyskoczyć z kasy na nie, chyba, że faktycznie ktoś ma cierpliwość i będzie przez tydzień grindował na skrzydło. Do tego najlepiej brawle się nadają, bo do nich nie trzeba decka constructed zazwyczaj. W każdym razie bez naxxa, brm i loe nie ma co podchodzić do drabiny

Odnośnik do komentarza

piszesz o kosmicznych bzdurach a sam twierdzisz ze agro shaman z tempo storm to 1800 golda.

 

po 1 nie gold tylko dust

widze tam lava shock = 1400 gold i sir finley = 2100 gold

jesli 1 booster to 40 dust min to zlozenie tego decku zajmnie nam max 4500 gold z samych paczek zakladajac ze nie bedziemy nic do niego trafiac i niszczymy wszystko co trafimy. badzmy laskawi i powiedzmy ze tylko 20 paczek nam to zajmie bo mamy fart to i tak juz potrzeba 2000+2100+1400 gold zeby grac tym deckiem. robiac samo daily mamy od srednio 3 do 5 paczek na tydzien wiec 5500 gold uzbieramy tak w 3 miesiace wiec nie tak szybko. teraz wez nowego i powiedz mu ze za 3 miesiace dopiero bedzie w stanie grac na "rowno" ale niby skill jest najwazniejszy.

 

i jest to gra pay2win nie ma co sie oszukiwac, kazda kolekcjonerska karcianka jest. kto ma wiecej lepszych deckow jest faworyzowany. skill wchodzi w gre dopiero jak przeciwnik tez ma kompletny deck z gornych polek i nawet wtedy nie jest decydujacym czynnikiem kto wygra.

Edytowane przez Gattz
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że dusta, nie golda. Zwykła pomyłka.

 

Dawaj Twoje obliczenia. Załóżmy, że robimy tylko te daily po 40 golda. Czyli dziennie mamy 50 golda (za 3 winy też jest złoto), tygodniowo mam 350 złota, czyli 3,5 paczki. Jako, że questy są nie tylko po 40, a zawsze gra się trochę więcej, więc na swoim przykładzie mogę stwierdzić, że grając sporadycznie robisz 700 golda w tydzień. Bo tyle właśnie robiłem zbierając na przygodę tę nową. Do tego masz 1 paczkę gwarantowaną z Brawla. 8 paczek w tydzień, w miesiąc 32. Do tego nie zapominaj o Arenach, gdzie można się dużo nauczyć i fajnie wygrywać gold i dust. Jest wykonalne być graczem f2p i wygrywać regularnie legendę. W HS płacąc oszczędzasz czas.

Ktoś tam obliczył, że pełen set to jakieś 500 paczek. Załóżmy, że ktoś siada do HS i od razu kupuje sobie pełen set, bo go stać. I co? Wygrywa wszystko? Nawet jak sobie poskłada decki neta? Bankowo nie.

 

Smoo, czym wbiłeś legendę w poprzednim sezonie?

Odnośnik do komentarza

W grze losowej liczy się ilość nie jakość. Zakładając, że wygrywasz 75% gier, to jeśli ich rozegrasz 200, to masz 150 wygranych, a jeśli rozegrasz 100 to masz 75 wygranych. To chyba jasne. Dlatego w czołówce są osoby, które grają najwięcej. HS wraz z dodawaniem nowych kart idzie bardziej w RNG. W tej grze trzeba mieć szczęście (no i dobre karty) i jeśli twierdzisz inaczej to chyba się nie dogadamy.

Odnośnik do komentarza

Mam znajomych na liście, którzy sezon w sezon są w legendzie i to jej górnych rankach. Mam też takich, którzy sezon w sezon są max na 3 randze. Grają dokładnie tym samym, czyli topowymi deckami. I grają dużo, jedni i drudzy. I od czego to zależy? Od farta? Jedni mają nieustanny fart, a drudzy nieustanny niefart?

Szczęście jest ważne w pojedynczych grach i turniejach.Jak ktoś ma dzień konia to nie pogadasz. Nie tylko w HS. Ale na dłuższą metę? Szczęście kiedyś się kończy, tak samo pech.

Odnośnik do komentarza
Quarterfinals
 
 Nl.png ThijsNL
3
 Kr.png Kranich
2
 
 Se.png Ostkaka
3
 Tw.png Pinpingho
1
 
 Cn.png Zihao
1
 Jp.png Kno
3
 
 Cn.png Zoro
2
 Ca.png Hotform
3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Semifinals
 
 Nl.png ThijsNL
2
 Se.png Ostkaka
3
 
 Jp.png Kno
2
 Ca.png Hotform
3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Finals
 
 Se.png Ostkaka
3
 Ca.png Hotform
0

 

 
Mistrzostwa 2015

 
Rzeczywiscie Ci sami gracze. HS to bardzo fajny czasoumilacz, robinie jednak z niego esportu to zdrowe przegiecie.
Edytowane przez shinian
Odnośnik do komentarza

mu pewnie chodzilo turnieje invational gdzie sa ciagle ci sami bo tylko ich zapraszaja :D

 

hs i jego esport gdzie to czy ktos jest dobry czy smieciem jest decydowane przez to czy z animal companiona dostanie hoffera czy nie, czy improsion poleci za 4 czy nie. 

 

i nie mysl ze p2w oznacza ze ludzie co nic nie wydali nie moga tutaj nic osiagac, sam gram od bety czasem wiecej czasem 3 daily co 3 dni i legende zrobilem juz w pierwszym sezonie a obecnie moge ja zrobic kiedy chce i mam zloty epic co sezon plus moge zlozyc doslownie kazdy deck z meta snapshot tempostorm. a i tak znajomi nie chca przyjmowac wyzwan bo nie moga wygrac i nie dlatego ze jestem jakis kosmicznie lepszy od nich tylko bo mam lepsze talie. i wlasnie tym jest pay2win, nie ze wydales kase to wszystkich jedziesz bo zaplaciles za to ale tym ze masz przewage czesto nie do przeskoczenia jeszcze zanim dobierzesz pierwsza karte. nie wierzysz to idz wbij legende basic setem.

Odnośnik do komentarza

Może to jest kwestia złego rozumienia przeze mnie zwrotu pay2win. Dla mnie to oznacza, że każdy kto wyda kasę ma jakąś ogromną przewagę nad kimś kto kasy nie wydał. A to w Hearthstone prawdą nie jest. W HS kasa oszczędza czas potrzebny do skompletowania tego co się chce, a nie daje jakąś niesprawiedliwą przewagę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...