Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

No mi się questy średnio na razie podobają, bo to jest mocno wymagająca konkretnych kart mechanika - jeszcze bardziej niż Starzy Bogowie "skazuje" gracza na określoną talię. Albo inaczej: teraz wszyscy mają grać własnym C'thunem, po prostu jeden przepis na wygraną. Przez klasowość i legendarność tych questów, a także mocno zamknięte wymogi, to daje tak mało możliwości tworzenia talii - oczywiście że np. teraz kapłan dostaje głównie karty z agonią, wojownik z prowokacją itp... Żeby questa zrobić, zanim cię przeciwnik załatwi, musisz nawalić masę takich kart, tak że wybór niewielki. To zmniejsza szanse na to, co kiedyś tam było w Hearhtstone'ie łatwiejsze - granie sobie rankingowo JAKĄŚ talią, niekoniecznie mającą te same karty, co najlepsze, ale jakimiś tam odpowiednikami, które akurat tobie wypadły z paczki. Teraz na sam początek masz klasową legendę, którą MUSISZ mieć, bez niej dosłownie nie możesz tak grać, a za nią ponadto większość talii "sama się układa", wydaje się niezastąpiona.

 

Stary control warrior, jakim w sumie do dziś gram (jeszcze tydzień...), daje różne możliwości wygrania meczu - w 10. turze lub 40. turze, rozwalając wroga na różne sposoby w zależności co się trafi. Taki ghoul to karta, której w 5 kolejnych meczach użyję do 5 różnych rzeczy. Teraz to wygląda, jakby miało być tak: nawalaj te prowokacje, słabsze niż karty które "normalnie" by były grane, ale chodzi tylko o to, by je zagrać, i jak dożyjesz questa to właściwie automatycznie wygrywasz, bo posiadanie mocy Ragnarosa co ruch to szaleństwo.

 

 

 

Swoją drogą, chyba najfajniej wyglądająca karta tego dodatku, jaką widziałem na razie, to też najokropniejsza karta ever:

 

tortollan-primalist-300x429.png

 

 

No bez jaj, wybranie tego nawet raz na Arenie to proszenie się o porażkę, ale trzeba będzie, by zobaczyć, jak ten uroczy żółwik przygaduje przy ataku. To będzie uczucie: masz np. bilans 3-2 (bo posiadanie go w ręce to jak posiadanie jednej karty mniej), 8. tura, wiesz że przegrasz jak zagrasz tego żółwika, ale myślisz, no ciul, dajmy mu szansę, może rzuci Flamestrike'a i będę w stanie chociaż raz nim zaatakować, zanim go zabiją w bardzo łatwy sposób.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no imo ten quest wojownika i huntera akurat najbardziej grywalny i wyczuwam popularność tych dwóch questów na tych klasach po wyjściu dodatku. Żółwik byłby spoko gdyby miał lepsze staty, jak 8/8, albo 5/9 już widzę jak rzucam na arenie żółwia za 8 many 5/4, wybieram kule ognia i rzuca mi ją w mordę, albo w siebie.

no i oczywiście discolock <3

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no tym galvadonem można przy odpowiedniej konstelacji planet zadać 28 dmg w jednej turze przy pięciokrotnym adapcie 5bazowe ataku potem +3 +3 +3 +ukrycie + furia wichru i teoretycznie jesteś nie do ruszenia. ciekawe czy do buffów zalicza się szybki szmugiel?

 

imo paladyn ma bardzo mocne karty z gadżetonu (karty oparte na buffach), dać je z żywiołakami lub sklecić jakieś dziwne agro i to może działać. 

 

a i szaman na murlockach moze być też ładnym raczkiem nieboraczkiem

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Z ciekawostek dzisiaj w nagrodę za codzienne logowanie dostaje sie tego wulkanozaura co adaptuje sie 2razy i uwaga nie wiem czy Bug czy ficzer ale jest grywalny, można go wrzucić do decku i nim grać dziś rano sprawdziłem osobiście :)

Odnośnik do komentarza

To jest specjalna akcja, na pewno. Niby fajny wstęp, żeby każdy tanim kosztem obczaił adaptację. Aż zacząłem grać, by natrafić na niego. Wrzuciłem go do swojej talii łowcy z bestiami i gram, ale trzeba dotrwać od 7. tury i go wyjąć, nie jest tak łatwo... Mija 5, 10 meczów, dalej... Nic, ani ja, ani przeciwnicy.

 

Osobiście nie lubię grać przeciwko taliom, które są jak wyrok od pierwszej tury. Jak nefryty. Ciekaw jestem, czy tak skończy ten quest maga. Nawalaj byle jakie karty, które ci dadzą questa (słabe), a potem zjedź przeciwnika z 30 do 0 w jednej turze... no, w dwóch po kolei. Gęsia skórka na samą myśl.

 

 

Dodatek pewnie wyjdzie u nas 7 kwietnia wieczorem, jak zawsze. Sporo kart wyleci... no ale z tych bójek i prezentów już mi się zebrało 5 paczek Un Goro, mdr, ciekawe jaką sensowną talię będę mógł z tego złożyć w standardzie. Mam widoki na jakieś zoo, powinno być tanie i może nadal coś wygrać czasem. To nowe jajo fajne i niektóre karty druida, zawsze lubiłem grać tzw. token druidem czy jajo druidem i do dziś nim gram, na 5. rangę starcza.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

z tego co widze po forach i streamach to cos jest nie tak z dropem legend z tych paczek. ludzie twierdza ze na ponad 100 paczek dostaja po 2-3 legendy choc wg blizzard 40 to jest dolna granica gdzie masz 100% ze dostaniesz podczas gdy 18-20 paczek to srednia. moze tyle ludzi mialo pecha, moze blizzard znowu ustawil przelacznik w dol az ludzie sie z golda wypstrykaja. 

 

ja tam poczekam z tydzien a w miedzy czasie zostaje shadowverse (ktoremu nowy dodatek roz(pipi)l mete i teraz sa tam 3 decki :D)

Odnośnik do komentarza

Blizzard chyba nigdy nie potwierdzil oficjalnie ze pity timer na 40 paczek istnieje, to tylko dane wyciagniete statystycznie przez jakiegos typa z reddita.

 

Mi tam zwisa, mam odlozone 6k golda i nie planuje kupic ani 1 paczki gdyz dla mnie nie ma nic ciekawego w tym dodatku. Pogram sobie areny od czasu do czasu dla relaksu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no ja sobie scraftowałem quest łowcy i wojownika i nie powiem jest śmiesznie, hunter jak sie odpali dinozaurami to jest nie do zabicia, granie przeciwko wojownikami z questem tez troche irytujące, wiem ze rng ale juz 3 razy widziałem warriora z questem i losowe 8dmg mimo za(pipi)anego stołu jaszczurkami 3 razy pod rząd leciało na morde. widziałem tez śmiesznego aggro worlocka. w 5 turze zostałem zjechany do -4hp.

 

Co do pakietów otworzyłem 74 pakiety ungoro i bez legend i jest to 102 pakiet bez legendy. Imo licznik z legendami od gadżetonu został podkrecony

 

No jest smiesznie, rogal mi zsapowal marsh queen 2 razy rzucilem ją 3 razy w jednej grze i mialem 65 kart w decku xd

Co do questu rogala to już dwa razy przeciwnik mi questa zrobił w drugiej turze xd lomotrzyk shadowstep lomotrzyk shadostep lomotrzyk coin drugi lomotrzyk dziękuje dobranoc xd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...