Skocz do zawartości

Deus Ex: Mankind Divided


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 881
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie co do 7 misji

 

Czy ktoś tutaj był chłopcem na posyłki Otar'a i musiał zabić tego jednego gościa?
Wydaje mi się że jak się przytrafi takie coś (mimo że się tego gościa nie zabije) to blokuje to możliwość zdobycia trofeum za brak alarmu bo próbowałem tą misje powtarzać przez 2 godziny, przebiegałem tylko na maskowaniu używając po kilka biobaterii ale ani razu nie dostałem Ducha w tej misjii mimo że jak patrzyłem na YT to gościu w połowie i pod koniec misji dostawał Ducha.
Dlatego chcę się dowiedzieć czy komuś też się przytrafiło takie coś.

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Wbił ktoś trofka za grę bez alarmu?

 

Bo mam pytanie czy jak zauważą nas wrogowie przy

pierwszej misji, tuż na końcu z burzą piaskową

to zaliczy mi ten pucharek?

 

Nie. W trakcie tej misji musisz przemknąć bokiem pod ścianą prosto do celu.

 

Ok to gram od początku, bo przeszedłem tylko ten prolog.

 

 

Chwila, chwila. Duch nie jest wyznacznikiem do trofea Foxiest of the Hounds. Liczy się bonus Gładkie wejście za 200 XP. Duch jest wtedy, kiedy nie zostawisz po sobie śladu, nie dotykając nikogo (nie liczą się bezpośrednie takedowny) a Gładkie wejście jest za przejście bez uruchomienia alarmu. Ale czasem w etapie nie ma alarmów więc nawet bonus nie ma za co wpaść.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla osoby takiej jak ja, ktora nie miała styczności z żadna częścią możecie polecić?

To niech ta osoba najpierw nadrobi Human Revolution, bo bez tego trochę kijowo grać w bezpośrednią kontynuację.

Sam mam chęć na Mankind Divided, ale na sumieniu ciąży brak przejścia części poprzedniej, co też teraz skrupulatnie nadrabiam :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Wbił ktoś trofka za grę bez alarmu?

 

Bo mam pytanie czy jak zauważą nas wrogowie przy

pierwszej misji, tuż na końcu z burzą piaskową

to zaliczy mi ten pucharek?

 

Nie. W trakcie tej misji musisz przemknąć bokiem pod ścianą prosto do celu.

 

Ok to gram od początku, bo przeszedłem tylko ten prolog.

 

 

Chwila, chwila. Duch nie jest wyznacznikiem do trofea Foxiest of the Hounds. Liczy się bonus Gładkie wejście za 200 XP. Duch jest wtedy, kiedy nie zostawisz po sobie śladu, nie dotykając nikogo (nie liczą się bezpośrednie takedowny) a Gładkie wejście jest za przejście bez uruchomienia alarmu. Ale czasem w etapie nie ma alarmów więc nawet bonus nie ma za co wpaść.

 

Aha to w takim razie nie wiem czemu nie dostałem trofki za brak alarmów :<

Odnośnik do komentarza

Nie. Nie dostaniesz Ducha a możasz dostać Gładkie wejście.

 

Duch jest wtedy kiedy przejdziesz niezauważonym, nie dotykajac nikogo (w HR mozna bylo ogluszyc i schowac, zeby inni tego nie odnotowali). Mozesz kogos porazic paralizatorem i schowac. Nie wpadnie Duch, ale jak nie uruchomisz w trakcie etapu alarmu to wpadnie Gladkie wejscie. Moze byc tez tak, ze wpada Duch a nie wpada Gladkie wejscie bo w danym fragmencie w ogole nie bylo alarmu.

 

Kapiszi?

Odnośnik do komentarza

Wam też te statystyki na stronie/aplikacji pokazują kompletne bzdury?

 

Pokazuje mi np. że przeszedłem 9 misji i 10 bez wykrycia. Uruchomiłem 172 alarmy i mam przegrane 0 godzin. Do tego że niewidzialności użyłem 3 razy, zużyłem 36 praxisów i że zebrałem 39 000 kredytów (mam ich 20 000 z wydanymi max 2 tysiącami). Zdobylem 155 000 expa.

 

Co to (pipi)a jest. Wiedźmin 3 ze swoim upośledzonym licznikiem godzin to przy tym pikuś.

Odnośnik do komentarza

Ale rację miałeś z Gładkim Wejściem, wpada przy Duchu, także tu mój błąd.

 

A misja Neonowe Noce i

zamówienie sprzątania do mieszkania, dzięki któremu w łabędziu z ręczników dostajemy kartę do klubu Neonowego

 

 

:obama:

Ależ ta gra jest goty, ja tam całkiem inaczej sie dostałem.

 

 

wykruszylem to przejście za śmietnikiem czy co to tam zagradzało drogę

co je kurna nie mogę dac spoilera z tapatalka xD

Edytowane przez Bansai
cool
Odnośnik do komentarza

Udało mi się dzisiaj zrobić speedaruna na New Game+ po Ninja kontra system i już byłem wkurzony że mi nie wypadło ale na szczęście wpadło gdy Elisa Cassan skończyła gadać :obama:

 

Pisałem też do gościa który jako pierwszy zrobił platynę na psnprofiles (jest też chyba twórcą albo testerem Deus Exa) i mi napisał że w grze jest 75 ebooków.

Edytowane przez Dreyes
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie 6 misji pobocznej pod kątem Foxiest of the Hounds i Pacifist.

 

 

Spotkałem tego oszuta w sklepie z antykami, ale jedyna droga, zeby nie wyciągnął broni i mnie zaatakował to przed rozmową ogłuszenie go. Tak zrobiłem i schowałem go w piwnicy. Bez zabijania i bez alarmu, ktorego z reszta tam nie bylo. Ale po rozmowie z Elizą ten właśnie typ przyszedł z innymi oprychami do mojego mieszkania. Rozumiem, ze teraz muszę uciec z niego niezauwazonym, a jak potem do niego wroce to ich juz nie bedzie, tak?

 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie 6 misji pobocznej pod kątem Foxiest of the Hounds i Pacifist.

 

 

Spotkałem tego oszuta w sklepie z antykami, ale jedyna droga, zeby nie wyciągnął broni i mnie zaatakował to przed rozmową ogłuszenie go. Tak zrobiłem i schowałem go w piwnicy. Bez zabijania i bez alarmu, ktorego z reszta tam nie bylo. Ale po rozmowie z Elizą ten właśnie typ przyszedł z innymi oprychami do mojego mieszkania. Rozumiem, ze teraz muszę uciec z niego niezauwazonym, a jak potem do niego wroce to ich juz nie bedzie, tak?

 

 

Tak, wystarczy że

załatwisz tych 2 co wchodzą do domu i wyjdziesz z tej kamiennicy.

 

Odnośnik do komentarza

To spoko, wyjdę bez dotykania nikogo niezauważonym.

 

 

Ale podoba mi się pieczołowitość, skoro typa nie zabiłem to potem przychodzi do mnie do domu. Gdybym go zabił to pewnie przyjdzie 3 randomów.

 

 

Swoją drogą, nie wiem czy wy też tak macie i gra przypomina wam... Wiedźmina? Nie chodzi o klimat, ale o animacje w trakcie dialogów, same dialogi, mimikę twarzy i... grafikę. Mam wrażenie, że modele postaci są na bardzo zbliżonym poziomie, wszystko super ostre i bardzo duża pieczołowitość w designie postaci pobocznych.

 

No i Praga

nocą  :blush: 

 

Ma lepszy klimat cyberpunku. Sory, ale niektóre rzeczy najlepiej pasują w nim niezmienne :)

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...