Skocz do zawartości

Deus Ex: Mankind Divided


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 881
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

(...) bo poprzednia część jest lepsza.

 

Nie-e. Gralem w HR jakis miesiac przed premiera MD wiec moglem na swiezo ocenic obie bez nostalgii i zdecydowanie bardziej mi MD przypasilo, znacznie wiecej smaczkow fabularnych i konsekwencji naszych wyborow jest tutaj ukazanych, przechodzilem 4 razy i za kazdym razem cos nowego odkrylem na skutek wiedzy jak co sie konczy i gdzie moge sprobowac sprawdzic czy 'pomysleli o tym'.

Odnośnik do komentarza

 

(...) bo poprzednia część jest lepsza.

 

 

Gralem w HR jakis miesiac przed premiera MD wiec moglem na swiezo ocenic obie bez nostalgii i zdecydowanie bardziej mi MD przypasilo, znacznie wiecej smaczkow fabularnych i konsekwencji naszych wyborow jest tutaj ukazanych, przechodzilem 4 razy

Na wstępie sorra za OT ale muszę.

 

Bansai ja je bie jak ty to robisz. Masz kila sprzętów do grania, każdą liczącą premierę ogrywasz prakycznie day one (przed nimi przechodzi stare części), niektóre kończysz nawet 4 raz (jak Deusa). Do tego grasz w różne multi, platynujesz. Pytam się jak, no kerwa jak?

 

 

 

Też ta chcę :(

 

Odnośnik do komentarza

Jakis typ w Montrealu cyknal fotke otwartego laptopa w metrze ktory na ekranie zawieral jakas prezentacje nowego Tomb Raidera [w identyczny sposob wyciekl AC4 Black Flag], Kotaku wzielo sie za artykul i sa juz spekulacje ze team odpowiedzialny za DE [znajdujacy sie wlasnie w Montrealu] bedzie teraz grzebal przy nowym TR

 

Name Of Next Tomb Raider Leaks Because Guy Had It Open On Subway

bla bla bla...

“But wait,” you might be thinking. “Isn’t Tomb Raider developed by Crystal Dynamics, a studio in San Francisco?” You would be right—except we hear Eidos Montreal, the large studio behind Thief and Deus Ex: Mankind Divided, is helming Lara Croft’s next adventure.

 

http://kotaku.com/name-of-next-tomb-raider-leaks-because-guy-had-it-open-1788419554

Jesli sie potwierdzi no to... Deus Ex [*] :reggie:

Odnośnik do komentarza

Jakis typ w Montrealu cyknal fotke otwartego laptopa w metrze ktory na ekranie zawieral jakas prezentacje nowego Tomb Raidera [w identyczny sposob wyciekl AC4 Black Flag], Kotaku wzielo sie za artykul i sa juz spekulacje ze team odpowiedzialny za DE [znajdujacy sie wlasnie w Montrealu] bedzie teraz grzebal przy nowym TR

 

Name Of Next Tomb Raider Leaks Because Guy Had It Open On Subway

 

bla bla bla...

 

“But wait,” you might be thinking. “Isn’t Tomb Raider developed by Crystal Dynamics, a studio in San Francisco?” You would be right—except we hear Eidos Montreal, the large studio behind Thief and Deus Ex: Mankind Divided, is helming Lara Croft’s next adventure.

 

http://kotaku.com/name-of-next-tomb-raider-leaks-because-guy-had-it-open-1788419554

Jesli sie potwierdzi no to... Deus Ex [*] :reggie:

Thiefa i nową serię DX robiły inne ekipy z Montrealu. Poza tym, Edios specjalizował sie w innym typie gier, więc po co mieliby zmieniać dewelopera?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj w nocy po wielu, wielu godzinach zakończyłem przygodę z Mankind Divided. Było bardzo przyjemnie, ale czuję spory niedosyt warstwą fabularną, historia jest gorzej prowadzona i po prostu mniej ciekawa niż w poprzedniej części. SI nadal specjalnie nie przeszkadza w neutralizowaniu dosłownie wszystkich na mapie, ale mimo to skradało mi się doskonale, głównie przez konstrukcje leveli i dostępne narzędzia. Tylko tutaj też nie czuć jakiegoś skoku jakościowego względem poprzednika. Solidna kontynuacja, bardzo dobrej gierki. Na plus względem poprzednika jest odpuszczenie sobie walk z bosami

(zostawili tylko jednego, równie słabego jak ostatnio, 15 sekund roboty)

i chyba ciut większy wpływ naszych wyborów na dalsze wydarzenia.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Bawiłem się świetnie, dla mnie jedna z lepszych gier na ps4, super klimat sterowanie fabuła nawet okej, duża wolność w grze a to się zdarza już rzadko. Z minusów to dropy animacji czasem i zdarzało się że AI przeciwników też lubiło   dropnąć  :scratch_one-s_head:  i chyba tyle. Mocne 9/10 bawiłem się dużo lepiej niż przy tym odgrzewanym kotlecie uncharted 4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

też się przy nim lepiej bawiłem, ale gameplayowo to akurat bliżej do odgrzewanego kotleta nowemu deusowi niż u4 na tle poprzednika. zbyt bezpiecznie to rozegrali, w dodatku krócej niż w HR

 

DE:HR - 9+

DE: MD - 9-

 

szkoda że "trójki" może już nie być, a jeśli jakimś cudem wyjdzie to za minimum 5 lat, lub mocno okrojona

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
The bulk of Deux Ex studio Eidos Montreal is currently at work on the next Tomb Raider, the existence of which leaked online last November when someone left a "Shadows of the Tomb Raider" PowerPoint presentation open on the Montreal subway. There's no word yet on when this might launch.

 

There won't be another big Deus Ex game in the foreseeable future.

 

Square Enix's shift in focus to its recently-announced multi-game Marvel project, combined with underwhelming sales of last year's Mankind Divided, mean the Deus Ex franchise has been placed on hiatus, Eurogamer understands.

 

This, despite Mankind Divided leaving the series with a number of hanging story threads. These plot points were intended to be resolved in a third game, which would also complete the trilogy of Deus Ex titles begun by predecessor Human Revolution.

 

---

Much of this remaining story was once intended for Mankind Divided, Eurogamer has heard, until the game grew too large in scope and had to be curtailed. (Even with this, Mankind Divided's development took five years). It's unclear if this untold story will now be left unresolved - or tied up in another medium, such as a graphic novel.

 

http://www.eurogamer.net/articles/2017-01-30-dont-expect-another-deus-ex-game-anytime-soon

Odnośnik do komentarza

Ja tam się nie dziwię, przecież to jest to samo, co Human Revolution ten nowy DE, kalka gry moim zdaniem no offence. Beka trochę porzucać takie klimaty cyberpunkowe, jedynie pozostało czekać na grę od Redów.

 

Wyborna logika jak każdy Cod co roku to kalka a i tak się sprzedaje więc :dunno:

Odnośnik do komentarza

Ludzie są debilami i tyle, a że cod się sprzedaje z wyrobioną marką i nastawione na multi kosztem słabych singli no to nie moja wina (multi też ujowe), a inwestują większy marketing na te raki w porównaniu do Deus Ex to nic z tym nie zrobią. A jeszcze wynikiem jest tego, że studia i pracownicy zostały podzielone do nowej IP Avengersów i Tomb Raider. Raczej przez brak nowej części Deus Exa możemy winić też za nowy kontrakt oparty na produkcji nowego IP Avengersów, co i tak nie jest złym pomysłem, zawsze to coś nowego.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Gdyby gra się dobrze dobrze sprzedała nie byłoby mowy o kontraktach z Marvelem, tylko kończyliby historię Jensena. SE też jest chu.j warte. Wydali grę w sezonie ogórkowym, bez konkurencji a i tak zyebali sprawę. W sumie to myśle, że serii pomogłoby wydawanie epozodyczne, jak w Hitmanie.

Odnośnik do komentarza

Przecież to jest jakaś parodia. A mówiło się, że MD to pocięty tytuł, bo SE chciało zrobić trylogię z Jensenem i zbić więcej yenów. No to jak to teraz? Kultowa seria do wyrzutu, bo się z.ebało marketing i niedokończyło ostatniego tytułu? Media też dziwnie ciche było i o Deusie mało się rozmawiało, a jak Papaj spomina to był sezon ogórkowy. Przecież "topowe dżurnale" jak IGN nominowały go do gry akcji roku, a nie RPG-a. Ta branża to totalna beka momentami.

 

No ale wiadomo, dolar od Marvela cieplejszy i milejszy w dotyku. Módlmy się, żeby chociaż tego nie z.ebali bo Eidos to dobre studio, jeszcze ich na bruk poślą.

Odnośnik do komentarza

Główny wątek z gry został zamknięty. Tylko, że gra miała otwarte zakończenie i co z wątkiem o którym była dyskusja parę stron wcześniej? No nic, wszystko już w ramach dopowiedzenia sobie. Myśle, że marka miałaby większe szanse na sukces u Bethesdy, bo SE juz raczej pożegnało serię.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...