Skocz do zawartości

Premiera Xbox One, preordery i ogólna szajba


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

W Tesco masz gołe konsole za 1599 zł ;)

 

I to jedyna sieciówka, gdzie takie dostaniesz z tych wielkich masówek. MM, Saturny i Komputroniki - wszystkie mają bundle.

 

Ale widziałeś w sklepie te golasy czy wiesz o tym z gazetki? Chodzi o to, że to może być błąd.

 

Osobiście tego nie widziałem, powołuję się tylko na informacje, które od rana latają po wszystkich polskich portalach. Nie zaszkodzi skoczyć do Tesco i się przekonać ;)

Odnośnik do komentarza

Ktoś ma z was ten EA acces? Poleca ta usługę?

 

Mam i polecam. Warto się tym zainteresować, bo nie dość, że pełne wersje gierek masz w ramach $5 miesięcznie (lub $30 rocznie), to jeszcze dostęp do pełniaków na kilka dni przed premierą (będzie tak z nowym Dragon Agem, będziesz mógł ściągnąć grę na 5-6 dni przed premierą, pograć w nią i zdecydować czy w dniu premiery idziesz do sklepu, bo wtedy trial wygaśnie).

 

Opłaca się, jak lubisz gry od EA :)

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Dostalem wadliwy egzemplarz :( podczas grania chodzi wszystko normalnie, a jak jestem w dashu to konsola strasznie brzeczy (halasuje). W sklepie nie wymienia bo otworzylem kod na forze. Troche slabo.

 

Wooo, niezla lipa, ale na gware ci przyjeli ?

 

Nie kupujcie golasow, te kody spokojnie mozna puscic na allegro i sama konsola wyjdzie znacznie taniej, kod na fife puscilem za 140 zl.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jeżeli to się pojawiło po updacie i występuje gdy konsola nie ma odpalonej gry, to IMHO wiatrak z chłodzenia musi taki dźwięk wydawać przy niższych obrotach - może właśnie update coś w tej kwestii zmieniał. Było by to też logiczne biorąc pod uwagę, że nie ma tego w zestawach z Kinectem - te zestawy pewnie trochę bardziej nadwyrężają HW biorąc pod uwagę, że stale działa Kinect i pewnie też w dashu w tych modelach chłodzenie chodzi trochę szybciej = brak hałasu.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Już miałem dziś zamawiać nowego Xona.Ale na "szczęście" wczytałem się mocno w oficjalne X-boxowe forum. I włosy mi dęba staneły ! Widzę że tradycyjnie na starcie nowy sprzęt Microsoftu ma wielkie problemy.Konsola chodzi jak czołg T-34 a MS nie widzi problemu. Niniejszym rezygnuje z zakupu tego "czegoś" do czasu całkowitego wyeleminowania tych usterek lub pojawiania się nowego modelu Xone.

PS "rekordzista" z Niemiec wymienił trzy egzemplarze XOne na nowe. Czeka teraz na czwarty. :D :D Wszystkie skrzeczały jak tanie chińskie drukarki. Tj. miały tą samą wadę !!! Masakra !

 

Wg. różnych opini,mniej lub bardziej trafnych Xbox One ma problem z odpowiednim rozdzielaniem zasilania.. Stąd po podpięciu kinecta lub uruchomieniu gry z dysku-konsola zwiększa pobór mocy i te trzaski chwilowo ustają.

Edytowane przez danielpes5
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gratuluje - nie masz uprawnien do tego zalacznika... BRAWO KYO! BRAWO! :D


Już miałem dziś zamawiać nowego Xona.Ale na "szczęście" wczytałem się mocno w oficjalne X-boxowe forum. I włosy mi dęba staneły ! Widzę że tradycyjnie na starcie nowy sprzęt Microsoftu ma wielkie problemy.Konsola chodzi jak czołg T-34 a MS nie widzi problemu. Niniejszym rezygnuje z zakupu tego "czegoś" do czasu całkowitego wyeleminowania tych usterek lub pojawiania się nowego modelu Xone.

PS "rekordzista" z Niemiec wymienił trzy egzemplarze XOne na nowe. Czeka teraz na czwarty. :D :D Wszystkie skrzeczały jak tanie chińskie drukarki. Tj. miały tą samą wadę !!! Masakra !

 

Wg. różnych opini,mniej lub bardziej trafnych Xbox One ma problem z odpowiednim rozdzielaniem zasilania.. Stąd po podpięciu kinecta lub uruchomieniu gry z dysku-konsola zwiększa pobór mocy i te trzaski chwilowo ustają.

Pierwsze slysze. Mojego w ogole nie slychac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...