Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ma jakieś niusy z EURO, nie planują zmiany daty bundla z destiny? :P Cały czas mam kompletownie zamówienia,  a termin dostawy=kontakt z konsulatantem.

?

 

Wymienilem killka maili z obsluga i zarzekali sie ze na premiere konsola na pewno bedzie juz u mnie. Ale wiadomo jak to jest, w praktyce roznie.

Wczoraj bylem a Arkadach i koles tez mowil, ze na premiere beda miec na pewno i biale i czarne wersje - ale duzego rzutu sie nie spodziewaja.

Odnośnik do komentarza

Ktoś ma jakieś niusy z EURO, nie planują zmiany daty bundla z destiny? :P Cały czas mam kompletownie zamówienia,  a termin dostawy=kontakt z konsulatantem.

?

 

Słyszałem opinie, że u nich pre-order jest liberalnie traktowany i potrafi być nawet po premierze. Ja wciąż stoję w rozkroku i czekam na jakieś twoje informacje. Zamówiłeś białą, czy czarną? Jeśli białą, to najpierw chcę poczytać opinie ludzi, czy nie wygląda tandetnie, czy to jakieś nowe, poprawione rewizje sprzętu i wtedy się na coś zdecydować i zamówić, bo to już ten czas.

Odnośnik do komentarza

Jednak zamówiłem czarną. Nie będzie się tak rzucać w oczy. Rewizje sprzętu olewam, nie dajmy się zwariować. Rozkręciła się jakaś dziwna akcja tutaj, ale jak wczytałem się w posty to więcej narzekających jest na 4A niż 3D. Nie do końca wierzę w jakieś drastyczne zmiany, które spowodowały ekstra cichą pracę. Jedynie kwestia pada mnie martwi, ale raczej niemożliwe, że w nowym bundlu dostaniemy pada z pierwszego rzutu, a nawet jeśli to i tak mam zamiar drugi kupić to jeden pójdzie do reklamacji.

Dokładnie 'ten czas', dlatego za 1700 z gierką to dobry deal.

 

Też z euro miałem dziwne przeboje z preorderami, no ale w tym przypadku to już pewnie jutro na magazynie będą mieć. Oprócz tych tabletów co pisałem, raz zamawiałem telefon na premiere to nie wiedzieć czemu do dziś zamówienie wisi, a telefon ma rok xd

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Spoko, daj znac jak dostaniesz konsolę, jaki ma symbol i jak czujesz te gumę na gałkach, czy czuć jakby ja poprawili i wytrzyma, to też się w końcu zdecyduję i może kupię. Daj cynk, czy Destiny jest jakoś oznaczone jako bundle, czy zwykła sklepowa wersja, bo ta gra mnie kompletnie nie interesuje i ciekaw jestem ile bym za nią wziął. 

Odnośnik do komentarza

pierwsza ps3 mi padla po 3 latach, druga co mam do teraz mam kupiona w media z przedluzona gwarancja na 4 lata, ktora konczy sie w lutym

 

waham sie ale to moge gwarancje wziac przy odbiorze wiec mam jeszcze troche czasu na rozkiny, w kazdym badz razie za tydzien dolacze do rodziny ps4 z albinosem

Odnośnik do komentarza

Dostałem właśnie maila od euro, że konsole (białe) są już na magazynie i czekają tylko na moją wpłatę. Po jej zaksięgowaniu mają podać termin dostawy.

 

Co do rozszerzonej gwarancji to w euro ładnie wygląda ona tylko na papierze. W realu to fikcja niestety - miałem z nimi  tej materii przeboje.

 

Ja maila póki co nie dostalem, ale tez wybralem kuriera za pobraniem. W razie W gdyby na premiere nie mieli, badz wysylka opozniala sie o tydzien - to mam spokoj na czekanie hajsu ze zwrotu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...