Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Mieliście ostatnio problemy z pobieraniem przez konsolę w trybie standby ? Od kilku tygodni moja ps4 nie pobiera niczego w tym trybie, a download rusza, jak tylko uruhomię konsolę. Z kolei upload sejwów działa poprawnie, a przynajmniej tak mi się wydaje. W ustawieniach mam wszystko zaznaczone poprawnie, by konsola pobierała dane podczas uśpienia.

Odnośnik do komentarza

Hejo wszystkim

 

Mam problem. Wczoraj kupilem pleya 4 i mam ps+ na 3 miechy. O ile wiem mozna sciagnac np the evil within w ramach abonamentu ale mi wyskakuje ze jest platne. O co tu chodzi?

Tej gierki to raczej za darmo nie sciagniesz chyba ze masz jakis kod na wersje cyfrowa. W tym miesiacu sa jakies 3 gierki zapomnialem tytulow ale napewno nie evil within
Odnośnik do komentarza

Panowie, zwracam się do was z pytaniem gdzie najtaniej wyrwę obecnie PS4? Dodam, że po kupnie konsoli interesuje mnie kupno Drivecluba i FIFY 15 na start oraz PS+, a jak dziś byłem w Saturnie i widziałem zestaw z samym Driveclubem za 1799zł to się dość zdziwiłem.. No chyba, że to normalna cena? ;) Bo jeżeli tak to chyba bardziej opłacałoby się szukać jakiejś używki w niezłej cenie.

Edytowane przez KamileQ
Odnośnik do komentarza

Mieliście ostatnio problemy z pobieraniem przez konsolę w trybie standby ? Od kilku tygodni moja ps4 nie pobiera niczego w tym trybie, a download rusza, jak tylko uruhomię konsolę. Z kolei upload sejwów działa poprawnie, a przynajmniej tak mi się wydaje. W ustawieniach mam wszystko zaznaczone poprawnie, by konsola pobierała dane podczas uśpienia.

Ja mam podobne wrazenie. Ostatnio patch do driveclub wczesniej tez cos

Odnośnik do komentarza

KamileQ, polecam http://playstation.strefamarek.allegro.pl/sony-playstation-4-500gb-driveclub-ps4.html

 

Dostałem w niecałe 24h. Sprawdzony sklep - Komputronik reprezentujący PlayStation. Darmowy kurier pobraniowy. Konsola CUH-1116A z rewizją 4C. Made in China, ale teraz to już większość jak nie wszystkie.

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Driveclub wersja pudełkowa, jakby były wątpliwości.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i kupilem PS4 z 1TB dyskiem w cenie 1310zł (zeby nei bylo, kupilem ja po prostu w cenie netto, stad tez ta niska cena) i z sluchawkami Gold. Dzialanie menusow jest spoko, narazie nie mam zadnych gier wiec sobie ogladalem jutuba. 

Jak poprawia serwery Drivecluba to biore, a przed tym ogram Diablo 3. Konsola zaktualizowana do 2.0 (wow, jak szybko) i dziala wszystko bez problemu. Narazie musze ogarnac jak uruchamiac sluchawki Gold, bo w menusach dzwiek przez nie nie chcial isc, polaczenie sluchawek z PS3 do PS3 bylo o wiele bardziej prostsze. 

Jedna sprawa:

Ustawiam dzwiek zeby szedl przez kabel optyczny a pomimo to konsola wypuszcza dzwiek zarowno przed optyke jak i przez hdmi. W PS3 tak nie bylo, czy to normalne?

Odnośnik do komentarza

Nie ograłem TLOU, bo nie miałem ps3, jaram się niesamowicie nowym pesem, a u konkurencji będzie on w śmiesznym 720p. Z multiplarform wezmę pewnie destiny. W obliczu tych faktów wybór konsoli wydaje się wręcz oczywisty. Ale...chciałbym grać na ps4 online, jednak na razie nie biorę drivecluba, bo będę miał w co grać i tutaj pytanie. Jak aktualnie gra się online. Czy jeśli jest konserwacja psn, czy tam ogólnie leży to w ogóle się nie da grać online? Jak często nie możecie pograć w multi (ile razy w tygodniu?) Bo naprawdę nie wiem czy w ogóle warto kupować plusa jeśli to co piszą w cw jest prawdą. Jak to jest z czatem głosowym? W każdej grze możemy sobie swobodnie pogadać? Podłącze pod pada słuchawki od iphona albo galaxy s3?

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Oprocz DC , nie ma zadnych problemow z PSN i gra online. W kazdej ktora mam łaczyłem sie bez zadnego problemu.

Jak czesto trafaiam na konserwacje ktora nie pozwala mi grac (gdy właczyłem konsole) Miałem tak 1 raz w tym roku.

 

Czat głosowy - Jest niezalezny od gry , łaczysz sie z poziomu PS4 - zakładasz pokoj , zapraszasz znajomych etc.

 

Słuchawki - Nie wiem nie próbowałem , ale wydaje mi sie ze nie ma zadnych przeszkod aby to zrobic

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ograłem TLOU, bo nie miałem ps3, jaram się niesamowicie nowym pesem, a u konkurencji będzie on w śmiesznym 720p. Z multiplarform wezmę pewnie destiny. W obliczu tych faktów wybór konsoli wydaje się wręcz oczywisty. Ale...chciałbym grać na ps4 online, jednak na razie nie biorę drivecluba, bo będę miał w co grać i tutaj pytanie. Jak aktualnie gra się online. Czy jeśli jest konserwacja psn, czy tam ogólnie leży to w ogóle się nie da grać online? Jak często nie możecie pograć w multi (ile razy w tygodniu?) Bo naprawdę nie wiem czy w ogóle warto kupować plusa jeśli to co piszą w cw jest prawdą. Jak to jest z czatem głosowym? W każdej grze możemy sobie swobodnie pogadać? Podłącze pod pada słuchawki od iphona albo galaxy s3?

Jak się gra w online ? No normalnie jak na innych urządzeniach. Delikatnie mówiąc gracze rozdmu(pipi)ą troszkę sprawę PSN. Nie jest to idealna usługa i jeślibym grał tylko online to wybrałbym X1, przede wszystkim ze względu na to, że jednak exy od MS są bardziej skierowane w stronę multi.Co jest normalne bo firma posiada pewnie jedne z najlepszych serwerów i swoim ekosystemem je promują.

 

Częściej obowiązki nie pozwalają grać niż awarie PSN ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...