Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czy lepiej pozostać przy starszej wersji?

Jak masz PS4 to nie warto, jak nie masz to patrz posty wyżej.

 

No chyba że masz TV z hdr to warto nawet jak masz starą. Ja tak zrobiłem i nie wyobrażam sobie teraz grać na zwykłej PS4.

 

TV mam model Samsunga z 2013 roku więc na pewno tego hdr nie mam. To przy zakupie wypadało by wymienić tv więc na razie zostaje przy starszej konsoli.

Odnośnik do komentarza

Ponoć najnowszy firmware odblokowuje moc Pro dla gier bez patcha, czyli jeśli wcześniej gubiły klatki to teraz powinny działać lepiej :)C3vpduoUMAEpU5P.jpgC3vtyy7WIAA6czA.jpg

Potwierdzone jes to info przez eurogamer

 

Report: PS4 Pro 'boost mode' in upcoming 4.5 system software runs unpatched PS4 games more smoothly.

.

 

 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-ps4-pro-boost-mode-makes-standard-ps4-games-run-more-smoothly

 

Fajna sprawa i super ze ogarneli dyski zewnętrzne

Odnośnik do komentarza

A czy gry na PS4 są robione oddzielnie dla Slim i Pro, czy na przyklad dana gra będzie chodzila na kazdej z trzech wersji PS4? Waszym zdaniem to rozszerzenie PS4 to takie zarobienie jeszcze na 4 czy rzeczywiscie nowa jakosc ? Jak rozumiem te jakosc widac na najnowszych typach tv ? Ja mam na przyklad Samsunga HDMI z 2012 r. Wiec kupienie Pro byloby blędem waszym zdaniem pod taki tv  ?

Odnośnik do komentarza

No właśnie, jak już testować to na grach, które bazowo działają w 30fps, ale mają spadki do ok. 20-25fps, a nie gry które bazowo działają w 60fps. :P

 

No i takie gry najbardziej zyskają. Ogólnie gierki z pływającym frameratem powinny dobić do swojego capa, ale na 100% go nie przebiją (np. BB nie będzie śmigać w 60fps, jak niektórzy geniusze z GAF-a myślą).

PS4 Amateur xD

Odnośnik do komentarza

Na bagnach lepiej sprawdzić, tam nigdy nie było dobrze, nawet po paru patchach. 

Bagna poprawili, ale podczas pojedynków z większą ilością przeciwników jak rzuci się petardę (najlepiej "czarcia purchawa") i dołoży się igni to schodzi poniżej 20 fps. W "Krew i Wino" są miejsca gdzie walczy się z dużą ilością przeciwników naraz. Zresztą Novigrad nocą (najlepiej podczas deszczu) gdzie jest dużo ludzi to też dobre miejsce na test :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...