Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

A nie swedzi cie z tylu glowy jak slyszysz dzwiek dzialek laserowych w przestrzeni kosmicznej?

 

 

 
Nie bo jest róznica miedzy konwencją świata a zwykłymi błędami logicznymi. 

 

Konwencją w SW są też miecze świetlne, Moc, myśliwce latajace w kosmosie jak w atmosferze itd. 

Błedem logicznym jest to że po 60 latach nikt nie pamieta o organizacji która miała swoich ludzi wszedzie w galaktyce i stanowiła cześć galaktyki od SZEŚCIU TYSIĄCLECI !! 
Tak samo jak w przypadku takiego Fallout 4

i quest "Kid in the fridge" nikt sie nie czepial istnienia ghouli tylko tego że ten dzieciak przeżył 200 lat w lodówce bez jedzenia, wody i z minimalną ilością powietrza. 

 
Nie jest niedorzeczny. Już podałem przykład komuchów, za który dostałem minus od blubera. W Hiszpanii czerwoni walczyli z Franco, który bronił kraju przed komunistycznym "dobrobytem", a tylko jego uznaje się za zbrodniarza(bo Hitler wysłał kilku lotników). Wujek Stalin był zaś OK, bo pomagał uciemiężonemu ludowi wyzwolić się spod buta faszystów. Każdy zdrowy na umyśle człowiek wie co działo się w krajach gdzie zwycieżali czerwoni.

Za chwilę w galaktyce będą myśleć dobrze o imperium, tak jak u nas masz wielu, którzy tęsknią za PRL-em. 

 
 

 

 

Nie ma to jak butthurt prawica... dorwie sie taki do klawiatury i pisze, ni cholery nie zważając na to że pieprzy trzy po trzy absolutnie nie na temat. 

Pomijam już ten absolutny ahistoryczny bełkot ( Franco ratujący Hiszpanie przez komuchami beka w (pipi) ), nie chodzi o to JAK ludzie pamiętają Jedi tylko o to ze NIE PAMIĘTAJĄ i traktują jak mit w sytuacji kiedy na świecie istnieje cała kupa istot ( zarówno ludzi jak i obcych ) którzy widzieli rycerzy Jedi na ZYWO. 

Naucz sie czytac ze zrozumieniem z łaski swojej. 

Edytowane przez Canaris
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Rozwala mnie ta nowa moda wśród hipsterów, którzy twierdzą, że trylogia prequeli to jakieś niedocenione dzieło kinematografii ("Dżordż, wracaj ratować gwiezdne wojny!"), a TFA to gó.wno obesrane. Najgorsze, że jak debil jeden z drugim będą to wystarczająco często powtarzać, to ludzie zaczną wierzyć w te pierdoły.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Na szczęście jest opinia Wojtka z forum dla konsolomaniaków. Wszyscy i wszystko chcieli mam wmówić, że jest inaczej: nasze odczucia po seansie, 92%krytyków uznajacych VII za (bardzo) dobry film i mnóstwo dobrych opinii na forum. Prawie dałem się zwieść. Na szczęście opinia Wojtka pozwoliła mi przejrzeć na oczy.

Dzięki Wojtek l.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Tak a propos opinii, to w ramach ciekawostki mogę napisać, że jak na imdb wrzuci się na filtr Best na recenzje użytkowników, to chyba gdzieś dopiero na ósmej stronie pojawia się pierwsza pozytywna z oceną wyższą niż 5.

A tak to sama prawda:

The Manipulation Power of Nostalgia and Mass Appeal
It's like when an unknown Chinese manufacturer decided to make a fake iPhone
Star Wars: Bastardized, Rebooted, and Redefined (for adolescents)
JarJarAbrams is the Sith who destroyed the Star Wars franchise
The new "New hope" dies at the hands of the Disney money-making machine

 

Edytowane przez --wojtas--
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

to straszne, że wielka wytwórnia filmowa zrobiła kolejną część super dochodowej serii pod miliony fanów plus potencjalnych nowych fanów, a nie pod oczekiwania marginesu. disney z abramsem zabili star wars, bo ich film nie spodobał się każdemu

 

widziałem jakiś czas temu. nigdy nie byłem fanem - stara trylogia jest za stara, a nowa za chuyowa. świetny blockbuster i na kolejny film nawet pójdę do kina.  

Odnośnik do komentarza

bo w starej trylogii były żarty ostre jak maczeta, bohaterowie ganiający się ze storm trooperami po statku i przekręcający szyk zdań zielony karzełek

Tyle, ze tamte cheesy scenki pojawialy sie raz na jakis czas i mimo wszystko dodawaly uroku (pomimo, ze byly momentami zenujace). W epizodzie 7 moznaby w sumie podlozyc sztuczny smiech po kazdej kwestii wypowiadanej przez bohaterow, bo ogladajac to, czesto nie ma pewnosci, czy dana scena miala byc smieszna, czy powazna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...