Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wracajcie do tematu, o lineupie Sony i MS mozecie sobie wszyscy dyskutowac w innym miejscu, no, moze nie wszyscy. :Coolface:

 

Jak dla mnie kijowy news, bo koncowka roku miala byc wlasnie przez U4 dosc mocna dla Playstation, troche mi sie nie chce wierzyc ze wczesniej nie wiedzieli ze sie nie wyrobia, w koncu przesuneli na wiosne a nie poczatek roku.

 

może jak zobaczyli, że QB przesunięte to i oni mogą sobie pozwolic na to

Odnośnik do komentarza

 

Szkoda, ale jak pojawiłby się w tym czasie remaster 3 części to zesrałbym się ze szczęścia, ale to raczej czcze gadanie.

 

Szczerze to bym sie nie zdziwil gdyby jeszcze przed U4 uderzyli jakims Uncharted HD Collection korzystajac z hype'u 4ki.

 

 

Mnie dziwi, że jeszcze do tej pory nic się w tej kwestii nie ruszyło. Pewnie czekają do E3.

Odnośnik do komentarza

Nawet jesli jest to jakas perfidna zagrywka za kulisami, to grze tak czy siak moze to wyjsc tylko na dobre, zawsze to wiecej czasu na doszlifowanie wszystkiego. News niby boli fanow Drake'a, ale jesli faktycznie potrzebuja wiecej czasu to mysle ze takim firmom jak ND mozna spokojnie zaufac, jesli chca dopracowac, to niech dopracowuja. Raczej nikt nie chce powtorki z rozrywki w stylu DC/Halo: MCC.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie idealna wiadomość. Strasznie czekałem na listopadową premierę U4. Po przesunięciu wiem już na 100% że wtedy kupię Xone i będę ogrywał sobie w listopadzie-grudniu  FH2, Sunseta, Ori, nowego Tomba i Halo. W połączeniu z nową Zeldą to będzie bardzo dobry okres.

 

p.s. Sony się przestraszyło nowej Lary :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Było pół roku temu. Finalna wersja powinna kopać w jaja i oby wersja prezentowana na E3 tak robiła. Do gameplayu nic nie mam, bo ten mi bardzo odpowiada z materiałów jakie pokazali i jestem pewien, że będę się zagrywał jak przy poprzedniczkach, ale mam też nadzieje na powtórkę z U2, gdzie człowiek co chwilę się łapał za głowę, że wygląda to jak wyglądało.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...