Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Widziałem ten gameplay z E3 na żywo na WGW - usiadłem w pierwszym rzędzie, centralnie przed TV, a jeden z developerów grał obok mnie. 

 

Urwało mi szczękę. Widziałem to już, ale na żywo Uncharted 4 niszczy wszystko, co do tej pory powstało na obydwie konsole. Nie chodzi mi wyłącznie o grafikę, ale ogólne technikalia - animacje, udźwiękowienie, detale, szczegółowość (no tutaj nie ma lepszych od Naughty Dog)... Do samego końca każdy miał mokro w gaciach, a po wyjściu sypały się komentarze o niewiarygodności i niesamowitości tego pokazu. No i bez jednej osoby, każdy to już widział, a i tak zrobiło to na nim wrażenie. Szacun dla ND.  

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

potwierdzam, też wczoraj widziałem ten gameplay na żywo i zrobiło mega wrażenie, efekty zniszczenia otoczenia na bardzo wysokim poziomie, do tego o dziwo brak pop-upów gdy uciekało się na motorze przed przeciwnikami, gra chrupała czasem mocno przy większej zadymie i problem z kolizjami (znany breakdance martwych przeciwników na podłodze) ale mimo wszystko to ŁAŁ. pierwsza naprawde next genowa gra xd

Odnośnik do komentarza

Do sieci przenikł bardzo szczególny zrzut ekranu, bo przedstawia model Nathana Drake'a, który zobaczymy bezpośrednio w samym Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4). Ilość detali jest porażająca.

Model Drake'a jest po prostu przepiękny. Widoczne na ciele włosy, pot bohatera czy nawet szczegółowość jest stroju robi po prostu wrażenie. Czuć także, że bohater Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4) się zestarzał w porównaniu do tego, co znaliśmy z poprzednich części.

Choć to ostatnia z przygód Drake'a, to pokazuje ona, że gry na wyłączność potrafią z konsoli wycisnąć naprawdę wiele. Można raczej spokojnie założyć, że przynajmniej od strony oprawy graficznej, najnowszy Uncharted nie powinien zawieść niczyich oczekiwań.

 

MODEL_NATHANA.jpg

http://www.pssite.com/news/45341/szczegolowosc-modelu-nathana-drake-a-pokazuje-moc-playstation-4.html

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Na chwilę obecną jest tylko termin bety z Kolekcji. Więcej info pewnie dopiero po tym czasie.

 

Jeżeli ktoś planuje kupić Kolekcje Drejka dla bety U4, to ta będzie dostępna tylko przez kilka dni, bo od 04/12 do 13/12. Trochę lipnie, że tak krótko, swego czasu beta U3 działała kilka tygodni.

Odnośnik do komentarza

Jest gameplay! Szkoda, że grają jakies n00by, ale lepsze to niż nic.

http://www.gamersyde.com/hqstream_uncharted_4_a_thief_s_end_pgw_gameplay-36052_en.html

 

- linka w multi

- podnoszenie przeciwników jak w TLoU

- podnoszenie skarbów, ciekawe w jakim celu (kasa za którą w czasie meczu możemy coś wykupić?)

- dmg chyba taki sam jak w poprzednich częściach

- chyba nadal 5 na 5, map średniej wielkości

- brak sprintu, albo gość nie wie jak go użyć.

- dynamika większa niż w U2, U3 (60fps?)

 

Jaranko over 9999, czekam na więcej filmików.

 

Linka w multi

jug1ygr1dICuk.gif

 

edit.

900p/60fps w multi potwierdzone. Jak ja to odpalę na moim 55 ledzie?

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...