Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

 

A kogo mam nabierac ? Zapowiada sie na sredniaka,juz widze te wszystkie mikrotransakcje z jakimis ubrankami za 1,99 euro etc.

 

proszę Cię. nowy TR wygląda jak gra z VII gen. por. sobie choćby rozmiary leveli, wykonanie detali, mimiki, czy w końcu fizykę.

 

Nowy TR to otwarty świat więc logiczne, że korytarzyk będzie wyglądał lepiej. 

 

@Ficek

Od czego masz opcję raport? 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

 

Nowy TR to otwarty świat więc logiczne, że korytarzyk będzie wyglądał lepiej. 

 

 

2d557e3c74fd.jpg

 

nikogo raportowac nie bede, nigdy nie raportowalem, tym bardziej jak mnie to co wygaduje mroku bawi xD juz predzej ciebie zaraportuje za pisanie takich herezji xD 

 

To potem nie płacz w tematach skoro sam masz wszystko w dupie. 

 

A teraz powiedz czemu TR nie ma otwartego świata geniuszu czy dalej wolisz się zasłaniać "xD"? 

Zaraz pewnie napiszesz, że U4 ma większą swobodę niż TR. 

Obstawiam, że Ty nawet nie znasz różnicy między sandboxem, a grą z otwartym światem. 

 

iks de

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

akurat nie mamy jeszcze pojęcia, który korytarz będzie bardziej otwarty (W TR znów dojdzie np. możliwość wracania do odwiedzanych lokacji). Demko z dżungli, oraz dwa nagarnia z jazdy jeepem (krótsza i rozszerzona) pozwalały na dość sporą swobodę i wybieranie innej niż tylko jedna ścieżka. przy TR nic takiego dotąd nie odnotowałem. a nie przepraszam było więcej qte i chodzenia ;>

Odnośnik do komentarza

suteq ja pier.dole chcesz sie wypowiadac o grach jakie jeszcze nie wyszly jaka ma wieksza swobode xD 

 

jedyne co moge stwierdzic, ze miejscowka z pokazu z grudnia miala podobna wielkosc co wiekszosc lokazji z tomb raidera

 

pierwszy tomb raider czy tego nowego (z tego co pokazali to zapowiada sie na to samo tylko w lepszej grafie) nazywac gra open world to serio trzeba miec tupet xD to przeciez dalej korytarzokowy shooter, a mozliwosc wracania do wczesniejszych lokacji przez ogniska czy jakis tam rozwoj postaci nie czyni z tego gry OPEN WORLD xD

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

pierwszy tomb raider czy tego nowego (z tego co pokazali to zapowiada sie na to samo tylko w lepszej grafie) nazywac gra open world to serio trzeba miec tupet xD to przeciez dalej korytarzokowy shooter, a mozliwosc wracania do wczesniejszych lokacji przez ogniska czy jakis tam rozwoj postaci nie czyni z tego gry OPEN WORLD xD

No, czyli tak jak pisałem. Ty nawet nie znasz różnicy między sandboxem, a gra z otwartym światem, a jeszcze masz czelność mnie pouczać. Jakoś w sumie się nie dziwię, że masz problem z rózróżnianiem rzeczy po ostatnich twoich dokonaniach. :dunno:

 

xD

 

Porównując poprzednie części Uncharted do nowego TR to TR jest grą z otwartym światem, a nie Uncharted. Dlaczego teraz miałoby być inaczej? Uncharted będzie miał większe poziomy, to tyle. Dalej pewnie będzie można wracać do gry przez Chapter Select, a nie przejść na żywo z ostatniej lokacji do początkowej jak w TR. 

 

@niekochany

Po prostu Ficek znowu się rzuca tuszując nerwówkę nadużywaniem "xD" i zaraz jeszcze będzie chciał zwalić na mnie. W dodatku gada głupoty. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

suteq blaznisz sie jak zwykle nie bede robic offtopa w temacie o uncharted4, to ze tomb raider ma swoiste huby nie czyni z niej gry open world (oczywiscie nie twierdze, ze stare Uncharted czy nowy Uncharted4 beda gra open - world, absultnie takimi nie byly, nie sa i nawet w to nie caluja), a tym bardziej jjeszcze gadanie ze przez te huby tomb raider nie bedzie miec takiej grafy jak uncharted4 bo jest open world xD

 

z mojej strony tyle, widze, ze boli od ostatniego(kolejnego ) ponizenia w konsolowej teczy i teraz zaczyna sie juz spina, jak ci pisalem - czajczek z ciebie

 

moderacja niech czysci bo znowu sie robi CW poza CW

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

suteq blaznisz sie jak zwykle nie bede robic offtopa w temacie o uncharted4, to ze tomb raider ma swoiste huby nie czyni z niej gry open world (oczywiscie nie twierdze, ze stare Uncharted czy nowy Uncharted4 beda gra open - world, absultnie takimi nie byly, nie sa i nawet w to nie caluja), a tym bardziej jjeszcze gadanie ze przez te huby tomb raider nie bedzie miec takiej grafy jak uncharted4 bo jest open world xD

 

z mojej strony tyle, widze, ze boli od ostatniego(kolejnego ) ponizenia w konsolowej teczy i teraz zaczyna sie juz spina, jak ci pisalem - czajczek z ciebie

 

moderacja niech czysci bo znowu sie robi CW poza CW

Dalej nie wiesz jaka jest różnica między grą z otwartym światem, a sandboxem i robisz z siebie pośmiewisko. 

 

Brak argumentów i się znowu miotasz. Typowa reakcja na brak wiedzy. 

 

Zastosuję się do tego

 

 

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem

I skończę z Tobą rozmowę, bo nie warto czasu tracić. 

 

Oczywiście pewnie byłaby normalna rozmowa m.in. z nobodym, ale wolałeś się wje.bać z jakimiś idiotycznymi obrazkami i zgrywać ważniaka. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...