Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wy ale ja nie kupuje tej gry na premiere. Z tym co odwalili w Uncharted 3 to im nie mozna wybaczyc. Straszny downgrade i na dodatek mnostwo mikrotransakcji w tlos. Na ten moment tylko nowy Tomb Raider ktory wyglada moim zdaniem o wiele lepiej.

Edytowane przez Mroku333
  • Minusik 12
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak wy ale ja nie kupuje tej gry na premiere. Z tym co odwalili w Uncharted 3 to im nie mozna wybaczyc. Straszny downgrade i na dodatek mnostwo mikrotransakcji w tlos. Na ten moment tylko nowy Tomb Raider ktory wyglada moim zdaniem o wiele lepiej.

 

tak downgrade z prezentacji cut scenki na silniku do gameplayu. ty chyba nie potrafisz napisać normalnego postu.  :rotfl:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

od dnia premiery uncharted3 do dzisiaj w dzien w dzien mnie bawi ta gadanina o dowgradzie u3 xD nonstop to slysze...zapyta sie ktos, niby gdzie to zawsze wkleja sie ta fote jako dowod:

 

wr249.jpg

 

to jest cutscena, ktora konsola nie odtwarza w czasie rzeczywistym, cutsceny w calej serii uncharted na ps3 nie byly realtime tylko byly nagrane na plycie i odtwarzane z niej jak film by zakryc loadingi i dac zludzenie grania w gre bez napisu "loading". jesli ktos mial downgrade to komputery w studia naughty dog bo rownie dobrze w tej cutscenie mogli dac grafe jak z avatara bo konsola tego nawet przez sukunde nie generowala. 

Odnośnik do komentarza

oczywiscie jak ktos w np temacie o forza6 napisze, ze grafika nie jest szalowa i uwaza, ze cars ma ladniejsza to zaraz 2 strony spiny, rzekome robienie CW poza CW i obraza majestatu, mroku trollingowo bo mu sie nudzi i cieplo w mieszkaniu to oczywiscie pisac moze glupoty 

 

mnie to tam bawi i niech sie mroku trolluje ale na boga niech wszedzie na forum w tamatach czysto growych beda jednakowe zasady xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...